Makšķerēšana jūrā

Iemarineshu renges taja brinuma, redzes, kas sanaks:) Pie reizes piepirku ari interesantu bushu gatavo sistemu. Aki aprikoti ar spalvam un tadu kaa plevi, kas gaisma atspid. Ko tik tie razotaji neizdoma:)
1.novembris 2012, 11:10 | links
 
seedoo, tad man un čomam ir pamats lepoties ar sevi? :DDDD principā, kādi 45-60 m bija otrs sēklis... toč nepateikšu, tālab, ar normālu atvēzienu, 125g lodes svinu ar ūsām pilnīgi pietiek... protams ja ir kāts pienācīgs... :)
1.novembris 2012, 11:04 | links
 
viss labāk man ir strādājušas dienas laikā plastmasas stiebru sistēmas ar pērlēm, naktī gan luminiscējošās pērles un metāla plecu pavadas... vai viengabala 0,7-0,9 mm žilku sistēma...
1.novembris 2012, 11:00 | links
 
Sasodic, līdz otram sēklim ir vēl jaizmet:))) Protams ir kur tas ir tuvāk krastam, bet manā gadījumā tie bija+/- 100 m ,arī es varu tik tālu aizmest tikai tas metiens izskatīsies tāds ekstremāls:)) Var jau arī no krasta, bet nu tas katram savs! Blefot nav manā gaumē-cik bija redzams lielākā daļa brida iekšā , a tie kas sēdēja īsos zābaciņos, jau notinās laicīgi!!! Ne asakas!!!
1.novembris 2012, 10:59 | links
 
Par pleciņiem, tur toč vajag īsas pavadas, lai nedabūn pīties ar apakšējo un pamatnieci auklu, īstenībā ļoti īsas, tad ir ok.
Man jau labāk bez pleciņiem patīk, plandošās, ar pleciem nju ļoti reti kad strādā labāk.
1.novembris 2012, 10:49 | links
 
kraft, pleciņam liek pavadiņu tik garu, lai āķis neskartu apakšējo pleciņu, citādi ķeras kopā...
1.novembris 2012, 10:44 | links
 
Jurijs, kā tu to skidro atraktoru taisies pielietot? Metīsi iekšā burciņu?:)
Ja tas ir tāds kā piem sensasu baribu atraktori...

Nav lēti, bet ja prispičelo atraktoroties, tad smērē megastraiku un āmen. Viss notiks. Tik vai vajag?
Pats jau atbildēji.. :)
1.novembris 2012, 10:15 | links
 
Es brivdienas ari planoju doties uz juru. Iepirku Garda, eksperimenta nolukos skirdo atraktoru ar krabja smarzu/garshu. Ir kads meginajis? Es gan brinum-esmam isti neticu, drizak sliecos domat, ka copes vietai ir butiskaka nozime.
1.novembris 2012, 09:41 | links
 
seedoo... pilnīgs blefs, pie irbes cope bija pirms otrā sēkļa un izmērs labs, kilogrami... vairāk kā drīks... un cope nepārtraukti... un bez brišanas... tas vakar
1.novembris 2012, 09:26 | links
 
Vakar vakarā Windguru radīja labāku laiku, bet tagad nu nezinu, kā būs.
1.novembris 2012, 08:09 | links
 
Ak kungs! :D Svētdien vējš būs vētras spēkā.
1.novembris 2012, 07:34 | links
 
biki sajaucu, svetdien sola lidz 17 m/s.
1.novembris 2012, 01:06 | links
 
nemaz jau tik labs neizskatas. vejs lidz 12 m/s.
1.novembris 2012, 01:04 | links
 
Sveiki.
Izskatās,ka laiks sestdien būs labs.
Jāsakārto inventārs mačiem. Ne asakas.
1.novembris 2012, 00:23 | links
 
Tiko no jūras, skaisti, izmērs labs, un kilogrami arī smuki tika salasīti, ap pusdienām zāle ar straumi čakarāja prātu, bet uz pirmā sēkļa varēja saspraust ūdenī kātus un viss notiek! Tie kas no krasta, tiem praktiski nikā!!! Ņem visu, garnele reņģe salīta svaiga utt... Tas viss starp Mazirbi un Ovīšiem!
Strādāja tikai tālie gabali, jūra pēc vētras ir atkāpusies.
Laiks jauks un visiem ne asakas!!!
31.oktobris 2012, 22:21 | links
 
Toni pareizi!!!!
Tā jau ir jādara
31.oktobris 2012, 20:43 | links
 
Pagaidām tikai gatavojās un izstrādā pareizo taktiku...:)
31.oktobris 2012, 20:41 | links
 
Izskatās, ka visi ir gatavi mačiem
31.oktobris 2012, 20:34 | links
 
ja, nu mums ar taada doma ir..
31.oktobris 2012, 12:43 | links
 
Nu te cik saprotams daudzi pērsies uz Jurkalni. bet jūrkalne jau gara.. :) paskaties tak sacensibu sadaļā. būsim netālu, kur visas butes bus aizbēgušas no tā bara :DD


Pleciņa sistēmai cik garu pavadiņu liekat? 15cm?
31.oktobris 2012, 11:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager