Makšķerēšana jūrā

Ir divas brīvas vietas uz bušu copi rīt---Valmiera -Rīga-Irbes rajons....
par izbraukšanas laikiem sazvanīsimies
Zvanīt 28880666
24.oktobris 2012, 12:26 | links
 
Vispār jau pa lielam ir vienalga, vai tā draza palikusi no Cūkmena pālī, vai Cūkmena skaidrā :)
Cūkmens atturībnieks arī ir Cūkmens :D
24.oktobris 2012, 10:56 | links
 
Vakar Bernātos pie mājas pie nosacīta bezvēja, bet ar vilni, cope visai kūtra. Uz četriem kātiem padsmit butes. Priecēja tas, ka dažas zivis jau varēja saukt par normāla izmēra. ;) Ne asakas!
24.oktobris 2012, 10:12 | links
 
Ne jau vienmēr vainīgi copmaņi ,es copēju vietā kur ļoti reti kāds ieklīst viss liekas ir tīrs un sakopts bet pēc kārtīga pūtiena jūrā krastā tik daudz visādu mēslu ka var savākt ne vienu vien kubikmetru ,un ir tādi mēsli ko nu noteikti copmaņi uz copi līdz neņem.Paskatieties cik bieži kursē kuģi pa Irbes šaurumu vien a kas notiek visā Baltijas jūrā ,visus mēslus nenovāksim nekad .Kamēr pastāvēs modernie iepakojumi kas ražotājiem izmaksā mazāk par santīmu.Agrāk pie ūdeņiem nevarēja atrast nevienu tukšu pudeli jo par 3 tukšām pudelēm varēja nopirkt vienu Sencīti ,dzērām lopā bet pudeles savācām visas līdz pēdējai gan savas gan kāda cita aizmirstu tākā nav ko velt uz postpadomju laikiem ,cūkas parādijās pēc perestrojkas kad sāka braukāt ar bieziem vāģiem un izvērtiem pirkstiem redzi viņiem viss ir pofig un jaunie sāka viņiem sekot jo tas taču ir KRUTA .Kārtība ir jāaudzina no bērnu kājas ,ja gribam ko labot tad jāsāk ar bērniem un mazbērniem,bet priekš cūkām vajag uzlikt krastā plakātus COPES VIETA CŪKĀM .Viens otrs te skeptiski izteicās par alkaholu tad varu apgalvot ka ja viņš 3x iebrauktu zem ledus kā tas gadijās man perešeikā uz pēdējā ledus 1.5 km no krasta ,tad diezvai ateiktos no kārtīga groka.Es ar abām rokām par tīru vidi bet nevajag krist bezgalības ,lai jums jauka diena.
24.oktobris 2012, 10:10 | links
 
sorrī.. "...sāciet..."
24.oktobris 2012, 09:52 | links
 
Sveiks Nori - beidz zosi dzīt. Vienkāršāk ir savākt savus atkritumus, aizrādīt kaimiņam un pa ceļam vēl kādus svešos pacelt. Esmu pārliecināts, ka aizvien vairāk copmaņu tā arī dara.
Starp citu, nez kā vasarās Kurzemes un Vidzemes jūrmalās tiek ar atpūtnieku atkritumiem galā? Neesmu dzirdējis par sauļošanās/atpūtas pludmalē licenci. Jeb tur brauc tikai tautas inteliģentākā daļa?
Es Tev ieteiktu paprovēt šo, vēl vērienīgāko "bussiness-project" - ieviest licencēto sauļošanos pludmalēs. Tāda pati atpūta, kā cope jau vien ir. Sākiet ar Ventspili :D
Katrā ziņā pievienojos grus un Toņa pēdējiem postiem.
Ne asakas!
24.oktobris 2012, 09:49 | links
 
Ķā jau teicu,sāksim no sevis,aizrādīsim citiem,un pie reizes audzinoši centīsimies savākt(iespēju robežās)aiz citiem.Pāšvaldībām vajadzētu organizēt lielāko čupu savākšanu,kaut vai no tās naudas,ko Urmaas minēja.
Savā laikā es arī Ālandos iemīļotajā copes vietā staigāju ar kulīti rokā un savācu citu mūsu bāliņu atstātās Aldara buņdžiņas...
Ieviest licenzēto makšķerēšanu jūrā,un ne kā nedarot pelnīt uz visai tautai piederoša kopīpašuma rēķina,tas jau ir 'mūsu' stilā...
24.oktobris 2012, 08:49 | links
 
Grus, nemaz neapšaubu tavas pēdējās rindkopas patiesumu, der arī pirtī ejot pa pāris, trim aliņiem izdzert.
Bet - nesaprotu, kam vajadzīgs reibums, ja apkārt ir tik skaista daba, ir tik forša nodarbe kā cope ?!
Un par atkritumiem - tā jau laikam tiešām vienīgā izeja - savākt gan savu, gan citu atstāto.
Ne asakas visiem !
24.oktobris 2012, 07:32 | links
 
Mjā, ar miskasti copes vietās tiešām problēma, bet ne jau LM būs tas "Laimes Lācis", kas savedīs visu kārtībā! Vienkārši, vajag pašiem aiz sevis savākt un nekautrējoties aizrādīt "rukšiem"! Un nevajag aizmirst, ka liela daļa miskastes tiek izskalota tieši no jūras, bet tas jau nav šķērslis, lai beidzot copi, savāktu ne tikai savus "mēslus"
Par cepumu, no pieredzes varu teikt, ka lielākie noliedzēji ir tieši tie kuri vairs nevar iegrauzties un nu ir trakie saldumu ienīdēji :D Es labāk pieturēšos pie tēva atziņas(lai viņam ne asakas, dižajos medību laukos)! Viņš mēdz teikt - Var un vajag iekost cepumā, tikai jāzina cik, kad, kur un ar ko!
24.oktobris 2012, 06:56 | links
 
p.s.
Var būt tomēr labāk ir cīnīties ar cēloņiem nevis sekām?Ja tautas kalpi nedara savu darbu,tad kāpēc jūs viņus ievēlat un maksājat viņiem algu(nodokļus)?
24.oktobris 2012, 06:46 | links
 
Noris
Pašvaldības "darboņi" jau skraida "plāksterus" ar 50Ls nominālu autiņu stiklos līmējot.Tātad ,lai ari šo naudiņu lietderīgāk(krastau sakopšanai) izmanto.Nevis sev prēmijās par neko nedarīšanu izmaksā!
24.oktobris 2012, 06:39 | links
 
uRMAS, A ko darīt? Līdz rietumiem mums vēl tālu, sabiedrība nav izaugusi līdz bezmaksas copei jūrā, nepiediršot visu kas vēl nav piedirsts. Tas rietumu sociālisms pie mums, postsociālisma cilvēkiem nestrādā. Interesanti, ko Tu piedāvā, LAI TUPMĀK SITUĀCIJU LABOTU? Vienkāršāk jau ir pievērt acis, kad virzies garām kārtējai sūdu čupai, un CĪNĪTIES PAR PROLETARIĀTA UZVARU VISĀ PASAULĒ! Manuprāt diezgan primitīvs ir sauklis, "LM nē", bet kas finanšes to pašu kāpu un pludmales satīrīšanu un sargāšanu? Valsts? Viņi nav spējīgi pat noorganizēt depozītu sistēmu PET pudeļu savākšanai, kura lieliski funcionē kaimiņu valstīs. Pasaules prakse diemžēl rāda, ka par visu ir jāmaksā, un na tikai par to, ka tev krāniņš biksēs!
24.oktobris 2012, 00:46 | links
 
Taukos:D
24.oktobris 2012, 00:18 | links
 
Cien.GKL,kur utij garša?
24.oktobris 2012, 00:08 | links
 
Lai mazās varētu atbrīvot, ir divi varianti.
Cirkulāķis ir viens varints, bet viņus Latvijā nepiedāvā.
Otrs variants, uz pavadiņas, pērlīšu vietā jāuzver LIELA, neslīdoša pērle(ķirša lielumā), āķis lūpā, a tālāk kukū:)
Mazās ir garšīgas.
23.oktobris 2012, 23:59 | links
 
Sveiciens,copmaņi,tikko no jūras 18gab piekrāpu,ēsma-brētliņa.Es lietoju ļoti lielus āķus,reti,kad uzkarās lapiņas,protams,ēsma tiek notīrīta regulāri.Man ar sīkajām nav ko iesākt.Par iepriekš cilāto tēmu,secinājums ir tāds,ka tukšā tara ir smagāka par pilno,daudz smagāka.Kas to var panest?Vēl jau visas kabatas nav piebāztas,jūras krasta sakopšanai algotu darbinieku tuvākajā laikā valsts budžets neparedz.Būs vien pašiem aiz sevis jāvāc.Tā smuki,demonstratīvi,lai citi redz ,savējo un citu,atstāto drazu,'ņemam līdzi.Būs smuki.A varbūt tos mēslus tur arī vajag,lai acij būtu kur pieķerties,ko tai smiltī citu redzēs?
23.oktobris 2012, 23:59 | links
 
Pamēģināt varētu gan. Lai tak tās mazās paaugas līdz pannas izmēram ! :)
23.oktobris 2012, 23:31 | links
 
cirkuls labs:)
23.oktobris 2012, 23:28 | links
 
Ņem to owneru, ar līko galu, tikai būs daudz shodu.
23.oktobris 2012, 23:27 | links
 
A varbūt cirkuļāķi! :)
23.oktobris 2012, 23:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager