Makšķerēšana jūrā

Tak nav runa par to, cik varavīksnene liela un, vai tai ir liegumi, bet gan, par to, vai tā vispār bija varavīksne!? Kaut kā nav dzirdēts, ka šīs jūrā būtu. Tā ka būs vien varavīksnes jūras brālis vairāku simtu latu vērtībā :)
2.oktobris 2012, 14:27 | links
 
Par foreli, piekritiishu Jevo! nav ko piesieties cilveekam, gribetu redzeet cik no mums godpratiigajiem buutu taadu bonusinju palaidis atpakalj juuraa, nav jau 500 gr, bet 1,4 kg! taa ka!

ko saka spechuki- buteem labaak patiik mieriigs laiks vai veejainaaks, nejaukaaks? kad vinjas njem labaak? vai arii tam iisti nav noziimes?
2.oktobris 2012, 14:23 | links
 
Varavīsknenēm ir tikai garuma ierobežojums, lieguma perioda viņām nav ;)
2.oktobris 2012, 14:22 | links
 
Es domāju ka foreli no taimiņa nav grūti atšķirt. Ja paņēma,uz priekšu,nav problēmu ja cilvēks 10 gados noķer kādu bonusu. Skāde nav nekāda, salīdzinot ar maliķliem. Leonids- ne asakas.
2.oktobris 2012, 12:40 | links
 
Varavīksnes forele jeb taimiņš? Ja savācāt, iesaku ieskatīties kalendārā. :)
2.oktobris 2012, 11:23 | links
 
Vakar vakarā pie Kolkas salasīju 16 skaistas butes,dēlam mazāk,toties bonusā-1,4kg varavīksnes forele.Vīri,kuri makšķerēja dienā sadabūja līdz 30 gab.Cienījamā,copētāja,esmu mēģinājis makšķerējot no krasta iebarot,šāvu prom ar kaķeni,nekur tālu nelidoja.Iedomājos,ka varētu iebarojamo sasaldēt un tad mēģināt,atmetu tam visam ar roku.Gadījās bodē redzēt atraktoru,reizēm pie vājas copes it kā līdz.Pamēģināju,laikam darbojas.Pie intensīvas copes tam nav nozīmes.Un vēl,karpu ķiplokos es labprāt ietītu folijā iešautu cepeškrāsnī,labā kompānijā to nobaudītu.Pagājušo gadu viens umņiks nopirka lašu fileju,mēģināja makšķerēt butes.Ne asakas.
2.oktobris 2012, 08:50 | links
 
Nekas izcils jūrai nav nepieciešams man 3 komplekti makšķere spole aukla 3 sistēmas un 5 dažadi svari katram komplektam +vēl plastmasas rore un spīguļi iekļavās 100ls,tā kā ja vajag vienu tad 3x lētāk rēķinot to ka sākas vasaras preču izpārdošana.
2.oktobris 2012, 07:53 | links
 
Piekrītu ar abam rokām.
Bet tur atkal cits stasts vai ne :) kam patik kam ne kam zale vairak, kam ne utt.
Ja liek pīto, tad ir OK

Baisulis, 1.oktobris 2012, 22:14
1.oktobris 2012, 22:18 | links
 
Ja liek pīto, tad ir OK
1.oktobris 2012, 22:14 | links
 
Kāts butu o.k bet spole pa mazu, jo 0.3 aukla man liekas ir obligata un 100m ir par maz, ja reiķina ka var aizmest 50-70m tev paliek 30m rezerve 2 zacepi rezerves nav vel viens zaceps un tu jau nevari aizmest pietiekami talu ja vajaga. Mans personīgais vērtējums :)
tepat topika malā reklāmā rādījās šis komplekts: http://www2.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskeresana/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/butem-fladen-juras-kats-ar-supreme-spoli.html

liekas adekvāts cenai.
ā, vēl viens jautājums. nesen biju uz Vpils mola pasēdēt, bet nekas neķērās. beigās ievēroju, ka krevetes esmu vārītas nopircis. viņas visas tādas vai ir arī jēlas? un uz ko labāk? man kā sliņķim, kas no rīta piecelties nevar, lai uz tirgu aizietu, jautājums par garnelēm ir ļoti aktuāls :D

amadeus, 1.oktobris 2012, 21:20
1.oktobris 2012, 22:09 | links
 
tepat topika malā reklāmā rādījās šis komplekts: http://www2.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskeresana/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/butem-fladen-juras-kats-ar-supreme-spoli.html

liekas adekvāts cenai.
ā, vēl viens jautājums. nesen biju uz Vpils mola pasēdēt, bet nekas neķērās. beigās ievēroju, ka krevetes esmu vārītas nopircis. viņas visas tādas vai ir arī jēlas? un uz ko labāk? man kā sliņķim, kas no rīta piecelties nevar, lai uz tirgu aizietu, jautājums par garnelēm ir ļoti aktuāls :D
1.oktobris 2012, 21:20 | links
 
daddy_j, kā parasti, isķinu glagoļit, ja neskaita maigās skotu vafeles aroma nomaiņu pret skarbo rumu, kas jau robežojas ar nodevību pret kolēģiem un un procesu, vot! :D
Par kātiem: vienam tomēr vajadzētu būt bomim, kurš iztur svaru stabili virs 200gr, jo jūrja ir diezgan mainīga apstākļu ziņā. Visforšāk, protams, ir copēt ar jaudīgu fīderi. Šai sezonai iepirku limitēta piedāvājuma Salmo Competition 210gr - tiešām ir patīkami darboties. Nākošgad paņemšu vēl vienu - tik Salmo uz laukiem tādus nepiedāvā..., būs atkal jābrauc uz īīgu. Pilnīgi nevienlīdzīga attieksme pret potenciāliem klientiem, va zinies!
Par spolēm: man uz visiem jūrjas kātiem ir uzliktas lielās 3 gultņu mazbudžeta (15 Ls spoles) spoles. Ieguvumi: savu darbu veic lieliski; netīšām iekrītot jūrjas ūdenī nav jāsūta uz Džapānu (īstenībā Malaiziju vai tāda gara apšaubāmu vietu); pietiek vienu izjaukt, lai saprastu darbības principu un, nepieciešamības gadienā, salikt pārējām visu pa vietām.
Nu tā kaut kā.
1.oktobris 2012, 19:26 | links
 
bet nu jaa, man bij doma konkreti ar kaadu specialo peerkamo zivju bariibu.. vienaa raidiijumaa "makskeree ar Olti" viens spechuks no ogres teica, ka varot arii ar fiideri stradat..

copeetaaja, 1.oktobris 2012, 12:27


fīderi tapēc,ka var labi redzēt copi ;)
1.oktobris 2012, 18:41 | links
 
Uj nē, man ar vienu kātu pietiek. Es takš eju atpūsties pie ūdens nevis operēt kā uz konveijera :D
1.oktobris 2012, 18:20 | links
 
oi, nezinu, manuprāt 10Ls par kātu un 15Ls par spoli (vai otrādi) ir normāla investīcija bušu copei. vēl aukla, svariņi, trubas, nu 100Ls par 3 makšķeru komplektu! ...ņemot vērā, ka ik pa brīdim kāds kāts iegāžas jūrā, dabū smilti, jūras ūdeni...nu apstājas tā spole pēc 2-3 sezonām - met viņu ārā un pērk citu :D
1.oktobris 2012, 18:03 | links
 
amadeus
Noskaties pēdējos MN un daudzmaz par spolēm būs skaidrs
1.oktobris 2012, 16:47 | links
 
nu spoli attiec'igi, lai neizjūk pēc pāris metieniem/ietiniem ar tiem 100-150gr :))
1.oktobris 2012, 16:26 | links
 
kaut kur pagaisusi info- kad būs bušu čempis-festivāls?Pagājušo gadu palaidu garām-ogad varētu paprovēt:) iemetiet info, ja varat.Danke
1.oktobris 2012, 16:22 | links
 
ā, un piemirsu par spoli....līdz šim tika lietota gadus 15 veca tēva pirkta spole. tagad lasu un mēģinu iebraukt, kas labāks, bet neko nesaprotu...inerces-bezinerces, 3 gultņi-7gultņi :D
1.oktobris 2012, 16:09 | links
 
vai kāds var pateikt, kur varētu lētāk iegādāties makšķerēšanas piederumus? domāju, vai varbūt ir zināms kāds saits, kur par pieņemamām cenām varētu nopirkt kātu+spoli.
un priekš bušu gruntenes galvenais nosacījums kātam droši vien būtu, lai var vismaz 100-150g svaru iemest, pareizi?
paldies!
1.oktobris 2012, 16:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager