Makšķerēšana jūrā

Ir dzirdēts, ka brētliņas sāla, kā voblu, lai mitrums izvelkas un tad labāk turas uz āķa, bet vai praksē kāds ir mēģinājis???
26.septembris 2012, 22:57 | links
 
Sakiet man, tās brētliņas jāpērk svaigas vai sālītas, vai kādas??? :)
Sestdien ar doma butēs laist!
26.septembris 2012, 21:46 | links
 
Ventspils pludmalē, aiz nūģistu pludmales nav butes. Es pa ceļam vēl aptaujāju 3 copmaņus, satiku vēl vienu bomzi ar kuru esmu dīvainā draudzībā. Bet ticiet man , šodien visi ātri aiztinās.
26.septembris 2012, 19:29 | links
 
jo vairak vetras jo tuvak butes es domaju ka tagad ar vesumu nau nekadu sakaru šo sezdien pats laidisu uz butem
26.septembris 2012, 16:37 | links
 
Sveiciens! es ar sāku lenam taisīties uz jūru, bet katrā ziņā vēl ne šonedēļ, manuprāt butēm vēl par siltu, un tās ir gana tālu no krasta, izņemot mazuļus. tā kā, uz drīzu tikšanos jūra, kad paliks drusku aukstāks! ;)
26.septembris 2012, 15:09 | links
 
Tirgus bretlinas ir salitas apm diennakti, tas jau gandriz tikpat cietas kā svaigas, es baidos vai garsvielu smarža neatbaida butes. Nu vienalga pamēģinās, šas aušu kājas un uz jūras. Es , ja kas atgriezos pirms nedēļas no Norvēģijas, tad lūk fjordā copēt ir pilnīgākā garlaicība. Ik uz 10 to iemetienu kāda 2kg saida, menca, lasis, skumbrija. Pilna saldētava piebāzta un neviens to neēd, pēc laika izmet, jo ar citiem produktiem pilns ledusskapis norvēģu pārticības dēļ. A man puse prieka no copes ir fantazēt kā medījumu apstrādāšu, izcepšu utt, tipa mednieka instinkts, nomedīt un apēst. Tādu sviestu kā rāda pa natgeo un discovery, ka braukt 10000km nomedīt megazivi un atlaist man nesaprast. Vienvārdsakot Norvēģija bija baigā vilšanās, totāla garlaicīb, gribēju palikt pie tēva uz 1 gadu, apnika pēc 2 mēnešiem, pilnīgākie lauki, tipa sibirija bez cilvēkiem.
26.septembris 2012, 12:53 | links
 
uz bretlinam(bundzas)dazreiz pat ir labak,bet tik talu nevar iemest,jo krit nost.vienigi ar diegu piesiet.esmu pat copeis uz jaunlopa filejas.ja apaksa ir un vinam zors,tad nem jebko :)
26.septembris 2012, 12:19 | links
 
Garneles arī ir figņa, tās visas aizlido jūrā. Sevišķi, ja ierauj, tad nevar tik precīzi piespraust pie āķa.
26.septembris 2012, 12:12 | links
 
Nezin ko jūs panesušies tā uz reņģi, ideālā esma tak ir brētliņas aste, to teica arī rolis liepaja, eksperts tak. Tikko no tirgus, pārdevēja teica visas svaigās brētliņas makšķernieki izpirkuši, un smejas šo ka biezs te nākot pirkt bretliņas, teicu lai iedod dažas sālītās brētliņas pamēģināt. Pamatēsmai atlika vien reņģes ņemt. Ko kāds no pieredzes var teikt vai uz tirgus sālītajām brētliņām kautko var noķert?
26.septembris 2012, 12:09 | links
 
Divi diletanti šajā sfērā... turpat pie Ventspils uz Užavas pusi... Kaut kādas butītes jau salasījām,izmērs pašvaks- tā saucamās plaukstiņas, ar maziem izņēmumniem.Čomam viens kārtīgs eksemplārs, bet ir redzētas arī lielākas. Darbojamies ar garneli un reņģi. Tumsā garneli ņēma labāk.Distance??? Kāda nu diletantiem sanāca :D:D:D Tuvi tālā, slīpā utt :D
Ap vieniem cope palika pavisam švaka,kaut līdz tam jau ar nekas dižs nebija.
Laiciņš gan ideāls!
26.septembris 2012, 11:24 | links
 
no pirmdienas uz otrdienu Kolka no 21-04:40 39gabalas piecas tik plaukstinas divas butes bija svara 0.480grami parejas videjais izmers un biki lielaks!!!nema dazadas distances gan talas videjas tuvas un ta isti nevareja saprast kur tusejas vinas!iemet vid distance iedod ieksa iemet tuva ar cope!!!Loti laba cope!
26.septembris 2012, 09:37 | links
 
Saraiķos vakar varēja čupām vilkt sīkas, sīkākas un galīgi sīkas butītes
26.septembris 2012, 09:20 | links
 
Vakar no 18 līdz 22 salasīju 7 butes, tāli bijia jažvidzina ,bet kad tumsa iestājās tad jau tuvāk krastam ņema, kolosāls laiks bija. :)
26.septembris 2012, 07:44 | links
 
Šodien pabiju aiz Kolkas nedabraucot V-pili, vējš 0, viļni 5cm, zāles 100gr/st. Iebraucām ap 16 un pēc 15 min pirmais duplets. Pa gaismu cope vāja, lidz tumsai salasijām apmēram 10gb, bet pēc saulrieta sāka kosties, uz katra kāta pa vienai un dažs duplets ar trāpijās. Diemžēl 21 sākām pakoties kopā. Rezultātā 3,5kg tīrītā vaidā, izmērs gan kliboja, daudz lapiņu, lielākās 2xNG plaukstiņas. Distance tālā cik vat iebrist+iemest, pie krasta 0. Visas uz RIMI akcijas garneli pa 2,75, rauda un reņģe atnesa pa vienai garnelet.
PS. pumpainie gan dabū trūkties, saskaitiju 7 laivas tīklotāju, daži pa gabalu likās ka pat no 1 sēkļa 0,5km stiepa iekšā.
26.septembris 2012, 00:49 | links
 
Ziņa no Mazirbes: cope ne visai, 4st. ap desmit butēm, jūra ''iet prom''...
25.septembris 2012, 22:26 | links
 
4 kaati 8 aaki
25.septembris 2012, 21:40 | links
 
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:
...
11.2. četrus makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus un katram rīkam ir ne vairāk kā četri jebkura veida āķi. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.
25.septembris 2012, 21:38 | links
 
Klau vīri, vai ir bijušas.kādas izmaiņas copes noteikumos, man te šodien apgalvoja ka jūrA var ar 3 kātiem un 10 āķiem, visu laiku toč bija 8 āķi? Vai man batonus sprauž?
25.septembris 2012, 21:29 | links
 
nu ko lai saku ,vis ir feini,vèl joprojam pie jùras ,tik bute gan nav :) piekrastes zveiniekam uz 150m tìkliem kädi 3kg butes bija,toties la$i veseli 11gb un smukinji visi
25.septembris 2012, 20:46 | links
 
Vēlāk ar mēģināsim kaut kur starp Užavu un Ventspili...
25.septembris 2012, 16:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager