Makšķerēšana jūrā

Sveiki !
Sanāca braukt uz Kolku un tad pie reizes arī pacopēju. Sāku 20.30 un līdz 00.30 . Kopā 3.6 Kg butes ( uz garneli ). Metu no krasta ar 3.6 m kātiem (tie kas brien noteikti tālāk aizbrien nekā es aizmetu ), izmērs dažāds bija labas un protams arī mazās. Jūrā mazi vilnīši kā ezerā. Zāles bija tikai pie krasta.
14.septembris 2012, 02:43 | links
 
shodien D-mols. pusspains ar reņģem.
13.septembris 2012, 22:28 | links
 
Kad tad Neoshops ir bijis ziemupē?
13.septembris 2012, 22:24 | links
 
Ziemupē ir stāvlaukums pie jūras. Tur ir bijis labs rezultāts. Tik liekas ka butēm ar veselību nav labi. Kad tīrīju, aknas dzeltenas, sairušas. Kolkas butēm aknas smukas, sarkanas. Bet- ēst jau var un garšīgas!
13.septembris 2012, 22:22 | links
 
Saraiķos var labi pasēdēt. ;)
13.septembris 2012, 19:15 | links
 
Sveiki...
Nevar kads padalities ar vietu starp Liepaju un Ziemupi, kur var aizbraukt pamakskeret no krasta? Velams tadu kur ar masinu var tikt :) Neprasu top secret vietas, varbut ir kada zinama vieta kur vienkarsi ir smuka jurmala un kur forsi atpusties makskerejot. Paldies jau ieprieks.
13.septembris 2012, 17:59 | links
 
eini
tad nu cīnies vien ar saviem garajiem brienamajiem.
Sargiet sevi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.septembris 2012, 17:36 | links
 
kas liepajas pusee juuraa ar zushiem?
13.septembris 2012, 15:32 | links
 
nemaz soreiz nebridu tik no krasta un keras labi!!!vienigi zales cakareja pratu biski!
13.septembris 2012, 12:28 | links
 
Sonakt Kolka-Razdaca bet tik izmers pasvaks!!!!!!!!!!!!laiks ar bija patikams!!!!
13.septembris 2012, 12:27 | links
 
Nu par tiem brienamajiem tērpiem,teikšu kā ir,es bez brienamo uz jūru copēt eju nelabprāt,jo tad tu bieži vien nevari iemest tur kur vajag,kas necopē reizēm tieši ir svarīgi,jo jaiemet butei pie deguna.
Cita lieta ir ja brišanu apvieno ar cepumu graušanu,tad visādi var gadīties,pats pagaišnedēļ biju jūrā kad straume liela,izskalotas bedres plus viļņi,var to līdzsvaru nenoturēt un visu laiku uzmanīgi jābrien,jo nezini kurā vietā būs bedre.un ja iedzēris tur tā streipuļo tad var būt pekas pa gaisu.
Bet šodien jabrauc atkal,un domājams ka butei jābūt tāds vismaz info ir manā rīcībā,lai gan tas ir starp mazirbi un kolku.Pagaišo nedēļu bute bija,bet tālajā distancē,bet smukas biezas un izmērs smuks,lai gan bez mazajām jau arī neiztikt.
13.septembris 2012, 12:07 | links
 
siluro

Es domāt, ka tev pašam jāpadomā ko raksti, jo kur te kāds pieminēja, ka garie brienamie ir domāti tikai jūrai? Nav vajadzības piesieties vārdiem, bet gan skatīties no darbiem un vadīties no situācijas. Tad viss būs OK un neviens neslīgs, bet dabai jau sava artava jāatdod. Arī jūra, pirmais un pēdējais ledus, palu pavasaris.....visi paņem savu daļu. Skarbi, bet vienreizēji sistemātiski.
13.septembris 2012, 11:46 | links
 
1.āķis +.-.
13.septembris 2012, 09:59 | links
 
Sveiciens visiem. Gaidu piedāvajums uz jūru :D
ja kādam brīvas vietas utt. dodat ziņu. Es no Jelgavas, bet tie kas močī pa ventinu šoseju var tur utt. Viss runājams.
sms 2611 9922
13.septembris 2012, 09:53 | links
 
Kazimirs pielūdz tikai karpas. Pārējām zivīm noteikumi vienalga.
13.septembris 2012, 09:53 | links
 
Kāds ir ķēris butes uz svaigu aknu gabaliņiem. Es domāju butei piedāvāt kaut ko asiņainu....

pliksnis, 13.septembris 2012, 07:51


Jā, ir mēģināts un ķeras
13.septembris 2012, 09:51 | links
 
Kazimir! pasaveries noteikumos!;)
13.septembris 2012, 09:30 | links
 
sookrat .5.balti āķī 30.gr svina un kapā.
13.septembris 2012, 09:23 | links
 
Vakar atklāta būšu keršanas sezona. Vieta starp Liepāju un Pāvilostu no 19-2, ēsma garnele, ņēma gan svaigu, gan pārpalikumus no pavasara, saldētavā bija saglabājies. Izmērs varēja būt labāks, ļoti daudz plaukstiņas uz diviem vismaz 30, bet ņemamās arī 15 gb. salasītas, pusdienas sanāks.Vilnis paliels bet 4 turēja uz vietas brīvi. Daudz tukšo copju un diezgan pamatīgas, bet kas garneli rāva nost-atlika vien minēt. Labākā cope no 22-23 ar diviem kātiem strādājot nepaguvu apsēsties. Uz 1 arī viss beidzās.
13.septembris 2012, 09:05 | links
 
Kāds ir ķēris butes uz svaigu aknu gabaliņiem. Es domāju butei piedāvāt kaut ko asiņainu....
13.septembris 2012, 07:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager