Makšķerēšana jūrā

ui veči nju gan atraduši par ko cepties, citam māte citam meta, katram savs.
Es pieņemsim ar 3.90 fīderiem un 0.16-0.18 pīto 3, 4 piramīda i savi 60-80 metri mierīgi, protams daudz no vēja ar atkarīgs.
Vienīgi jā, kad zāle, tad mēdz tas 6 m kāts līdzēt, jo tur augstāk auklu, ja zāle pa tuvo distanci nāk, bet ja man tas 6m.bomis ir dienu jānomētā, tad nju baudas nekādas, tik rokas sāp, ir mēģināts . Par to ka bail salauzt fīderi, nju nepārsolgo testu i viss, i cepumu nepārgrauzies. nezinu, man copēt jau gribās ar baudu. 2 gadu laikā neesmu pat spices lauzis, bet tpu , tpu, tpu.
27.augusts 2012, 15:29 | links
 
man ir viens no juuras kaatiem ir 5.7m un metu ar vinju tieshi tik pat taalu kaa ar stiklashkjiedras 3m.
27.augusts 2012, 15:17 | links
 
tulcitis
nu pienemsim esmu varbut dzirdejis pa karpiniekiem un!?tu palasi ka cilveki redzeja ka talak var iemest un viss!!!da manis pec tu kautvai ar 1m katu vari mest man vienalga!!un ja runa iet pa to kas kur ir ieguvis kadu vietu ja neesi lietas kursa par tadu lietu ka- ka iedala sektoru un ka paveicas ar sektoru iedalisanu ja sektora ir butes tad nu viss ir stokinieka bet ja sektora nav busu tad nu tur neko nevar darit!!
27.augusts 2012, 15:08 | links
 
antonsb
apstiprinājumu duelim nesaņēmu :D D D aiziet, būs iespēja apstiprināt savu pārliecību un vārdus

p.s.
par karpiniekiem, viņu kātu garumiem un mešanas attālumiem esi dzirdējis? :D
27.augusts 2012, 15:03 | links
 
Faz un co bija blakam visu redzeja!!!!!!!un katram ir savs kats tas tuvakais ar kuru strada un kata garums!!!!!bet e ka no piektdienas uz sezdienu 6m kats pieradija zales nebija praktiski bet citiem kam bija 4m un 3.6m kati tik vilka konkretas zales!!!
27.augusts 2012, 14:37 | links
 
reku cilveki bija blakus un nedod samelot ka ar 6m katu talu var iemest grib tic grib nee man pofig!!!cik cilveku tik viedoklu!!!
27.augusts 2012, 14:35 | links
 
oo jaa, gaidam chempi es ar piedaliishos... bet nu antonsb jau meta normaali cik redzeeju, ja par to te cepiens... un ar fiideri parasto ko eju uz breksheim es varu iemest taalaak nekaa savus juuras kaatus, to gan varu atziit... bet nu uz juuru vinjus paarlauzt man galiigi nav lustes.... :)
27.augusts 2012, 14:27 | links
 
Ko var ņemties!
Būs bušu cempis! Lai NG programmā ieliet tālmešanas mačus un visi varēs samērīties ar kr... un būs normala atskaite par to kas ir kas..!!
27.augusts 2012, 14:20 | links
 
antonsb
Es iemetīšu tālāk ar savu 2,7m nekā tu ar vienalga cik garu mietu. :))
Ne jau kāta garumā tas viss slēpjas. :)))
27.augusts 2012, 14:15 | links
 
urmaas
sac jau pariet uz draudiem nervi netur!!!!aizej paarstejies!!!!
27.augusts 2012, 14:04 | links
 
tulcitis
nu nu un vel pasaki ka vel ar 3.6m katu talak iemetisi neka ar 6m ka tik ne ari!!!!te jau teica daddy_j ka iemet talu cik var un tad saprast iztaustit to vietu kur butes tusejas un tad taja distance copet!!!!!bet pagasgad bija vismaz kadas 10 copes ka talaja distance tik nema tuvuma negribeja!!!!
27.augusts 2012, 13:59 | links
 
urmaas
kad mulkibas tu raksti tad nu lai ta paliek!!!!
27.augusts 2012, 13:56 | links
 
nevar nesmieties :D D D
antonsb
šobrīd tu centies kaut ko iestāstīt cilvēkam, kas pērn jūras čempionātā ieguva otro vietu :D D
varam uztaisīt totalizatoru, kurā es eju ar 4m kātu, tu ar cik garu gribi, kaut 10, un ta apstīties kuram sanāk tālāk...vietu atradīsim
27.augusts 2012, 13:53 | links
 
Urmaas. daži jau brauc vienkārši atpūsties, nevis čakarēt āķi butei no aizkuņģa ārā... :))

Vienīgā jēga tālu mest ir pie švakas copes - aizmest cik var un ik pa brīdim vilkt tuvāk. Reizēm tas palīdz saprast kur ir zivs...un kad to saprot tad tik uz galvas :)
27.augusts 2012, 13:50 | links
 
Daddy_i
To pašu esmu vairākkārt copes čomiem teicis.Dažiem tas ir pielecis.
:))
27.augusts 2012, 13:46 | links
 
Puis.Tu paliec RUPJš.
:D
27.augusts 2012, 13:45 | links
 
...vispār jau ir jāmet tur kur ir zivis nevis "tālāk" :DD

...cik nav bijis, ka daži gudrinieki bradā tur, kur es makšķerēju...īpaši tumsā, pēc tam no rīta žāvējās pie tukšiem spaiņiem
27.augusts 2012, 13:41 | links
 
urmaas
a tu vispar paturi kadreiz muti a to no taviem komentariem slikti paliek!ja nejedzi tad nemuldi daudz!un tu vispar esi fucking prick!bet nu protams tu jau nezini ko tas nozime!un tu jau te aizdirs forumu maki tas tocna!
27.augusts 2012, 13:41 | links
 
Usis :))
Par to mēs ceturdien ari parunāsim!!!
:DDD
27.augusts 2012, 13:35 | links
 
urmaas, kad būsi tikpat ilgi pie jūras čurājis, kā puisis copējis, tad arī varēsi dot pamācības:)
27.augusts 2012, 13:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager