Makšķerēšana jūrā

Daddy,man arī mēģināja uzbraukt,labi ka biju iepriekš sagatavojies)))).Roli.vismaz 90 procentu no MP sodiem,atvainojos par izteicienu,ir, gan jau par 20 ls nestrīdēsies.Debīlākais ir viens.man ir jāraksta,jāpamato,rezultāts-mēs jums sodu atceļam.Neviens likums neparedz,ka es drīkstu piedzīt kompensāciju no soda uzlicēja.Sviests.Idiots tik līmē,gan jau vairākums samaksās,Sorry, personīgs cepiens-,vinnēto sodu apjoms ir pietuvojies 1000 ls.
12.oktobris 2011, 15:53 | links
 
Cik zinu no jūras piekrastes, kur beidzās ūdens ir liegums 300 m. Pāšvaldība var noteikt savādāk, tā piemēram Liepājas pusē stāv zīmes ceļu galā, brīžiem pat 50 m. Nu municipāļi par kartu riteni mēdz sodu likt kas neatbilst likumam :))
12.oktobris 2011, 15:31 | links
 
Tev taisnība, uzmanīgi lasot sanāk, ka smilšainajā daļā, tb pludmalē var celt teltis un kurt uz nebēdu, kāpās tik nevar...bet zinu cilvēkus, kas par to ir maksājuši municipāļiem...

Baigi tālu tas pasākums, vēl 3+ nedēļas, man bail, ka neiznāk baigais aplauziens dēļ vējiem, viļņiem, straumēm - cope jūrā - et vešč tonkaja.

Tur jau gribētāju pietiks, es nejūtu baigo iekārienu kādam pierādīt, ka arī tādos apstākļos iespējams, ko noķert :))

Es braukšu šajās brīvdienās :)
12.oktobris 2011, 15:28 | links
 
Daddy,paldies par padomu.Bet....neviens man neaizliedz celt telti vai kurināt ugunskuru pie jūras............P.S.Uz sacīkstēm brauksi?
12.oktobris 2011, 15:18 | links
 
Eerglī,info par augstākajām bangām-polsis.mk.gov.lv/LoadAtt/file47175.doc
12.oktobris 2011, 15:03 | links
 
ja ir saskaņots ar PV, tad jau viss biezi! :)

Brusi, neieteiktu ne celt telti viļņu joslā, ne arī mēģināt tādā teltī gulēt, bet ja nu tomēr, tad tikai ar vesti mugurā :))
12.oktobris 2011, 14:58 | links
 
tas izklausās drusku precīzāk par "augstākajām bangām" :D
12.oktobris 2011, 14:56 | links
 
Ne tikai-Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu visu Baltijas jūras un Rīgas līča piekrasti sargā krasta kāpu aizsargjosla, kas ir vismaz 300 m plata un ko sāk skaitīt no vietas, kur sākas dabiskā sauszemes veģetācija
12.oktobris 2011, 14:54 | links
 
Brusi, saki kā ir civillikumā, aizsargjoslu mēra no vietas, kuru sasniedz augstākās bangas. :)
12.oktobris 2011, 14:51 | links
 
Kur var izlasīt to nolikumu??
12.oktobris 2011, 14:49 | links
 
Daddy,,,krasta kāpu aizsargjosla,, neattiecas uz vietu līdz kurai ir iespējams vilnis.
12.oktobris 2011, 14:46 | links
 
par teltīm, ir saskaņots ar pašvaldību, ka sektoros varēs celt teltis, arī pats plānoju uzcelt ziemas telti, kur mantas paglābt no lietus, kur uzvārīt tēju un kur manam komandas biedram 9gadi vecam, pagulēt, ietītam guļamaisā :)
iekārtošanās laikā atļauts iekārtot vietu, sakārtot makšķeres, sagatavot ēsmas, bet mīļā miera labad, mest makšķeres ūdenī nevajag, it kā jau visi esma copmaņi, bet ir starp mums arī visādi krāniņi, tāpēc neraustīsim lauvu aiz ūsām
12.oktobris 2011, 14:31 | links
 
manuprāt jūras krastā un kāpās var izmantot tikai "plašč-palatkas"...

Aizsargjoslu likuma 36. pants
(4) Krasta kāpu aizsargjoslā papildus šā panta pirmajā, otrajā un trešajā daļā minētajam aizliegts:
...
3) kurt ugunskurus ārpus šim nolūkam iekārtotām vietām un māju pagalmiem, izņemot gadījumus, kad jāiznīcina sausie, vēja izgāztie vai lauztie koki un slimību inficētie vai kaitēkļu invadētie materiāli;
4) novietot teltis ārpus šim nolūkam iekārtotām vai norādītām vietām bez saskaņošanas ar zemes īpašnieku vai tiesisko valdītāju.
12.oktobris 2011, 14:13 | links
 
NG-NG
Jautājiens par iekārtošanās laiku no 14:30 līdz 15:30: ko šajā brīdī drīkst darīt - vai tikai uzsliet telti nometnei un sariktēt kātus krastā vai tomēr arī ir atļauts mērīt dziļumu, piešaut roku tālajai distancei un ,teiksim, iebarot?
12.oktobris 2011, 14:05 | links
 
Jautājiens par teltīm - kā īsti ir - teltis takš var būvēt jūras krastā. Vai sektoros būs atļauts uzsliet savu telti, lai šoferītis varētu pāris stundas nosnausties, vai arī uz maiņām ar kolēģi pasnaust?
12.oktobris 2011, 13:59 | links
 
kā man teica pazīstams polis, ja gribam pilnīgi godīgus mačus ziemā, tad mums tie poļi ir jānoģērbj pilnīgi pliki un jāpārbauda, i to vēl pastāv iespēja, ka viņi kādu zivi ienesīs :):):)
ļoti ceru, ka ar latviešiem nav tik traki....
Katrā gadījumā no kāda kretīna negodīgas rīcības neesam neviens pasargāts, protams, ka somas ar maizītēm neviens nepārbaudīs, tomēr iespēju robežās tiesneši sekos līdzi notiekošajam sektoros.
Pārtraukums ir tāpēc, lai būtu divas makšķerēšanas reizes, skumji atzīties, bet tā ir, jo katra sacensību tūre skaitās viena makšķerēšanas reize un mēs nedrīkstam pārkāpt MN, dalībnieks šajā laikā var sakārtot makšķeres, iekost un uzkost, pačurāt un vēl citas lietas sadarīt, arī izvilkt makšķeri .....

par tiem bušu profiņiem :), ir ir tautā slēptie talanti, bet ir veči, kas tiešām štuko un bieži vien ķer vairāk par citiem, bute ir it kā vienkārši ķerama zive, bet patiesībā ir daudz visādu nianšu, kas spēj lomu palielināt, protams pie nosacījuma, ka viņa tur ir
12.oktobris 2011, 13:57 | links
 
Nav jau ko īpaši cepties. Ja tev ir 4,95 kg, tad noķer vēl vienu un soļo krastā. Par liekajiem gramiem neviens pa galvu nedos. Tāpat tiks ieskaitīti 5 kg. Galvenais, laika fiksācija, taču ir fiška.......Salīdzini o,5 kg ar palielu buti, kas varētu svērt stabili ap 0,7 gr. Ja tāda stundā pieķeras, tad ir vērts tos piecus kg nenodot......Būs jādomā ko darīt. Manuprāt korekcijas būs vēl uz vietas. Lielākā problēma ir tā, ka iespējams būs negodīgi makšķernieki, kaut gan man jau šķiet, ka mums Latvijā tādu labu laiku vairs kopš kāda austrumnieka nafffff.:))
Taču gadās visādi.
Tā īsti nav N-G skaidrs kas notiek tajā nakts stundā, kad ir pīppauze. Runa ir par makšķerēm, un pašiem sportistiem kur šamie atrodas? Kur viņi drīkst iet? Kas pārbaudīs ko viņi ienes pēc stundas sektorā, jo kā tu zini, tad bute ir baisi dzīvelīga. Ieliekot celofāna maisiņā un tai nesaskaroties ar citu pleksti tā krāsu nezaudē pat pāris diennaktis. Es domāju, ka ir skaidrs, ko gribu ar to teikt.
Man jau gan šķiet, ka uzvarētājs tāpat jau ir skaidrs. Ir mums te viens tāds maktens profiņš. Esmu redzējis viņu darbībā. Nekā īpaša, bet citi skatās kā viņš velk. Arī vietējie paliek ar vaļā mutēm. Lai jums visiem veicas un galvenais tiesnešiem, jo nebūs viegli.
12.oktobris 2011, 13:28 | links
 
:)Antra sūdzās, ka telefons zavna nepārtraukti un meili no pārslodzes karoties :), tāpēc nesatraucieties par to, ja atbildi uzreiz nesaņemsiet, paredzu, ka ātros tempos aizpildīsies komandas 70-80, tas no maču rīkošanas pieredzes, pārējās pielasīsies rīt parīt, katrā gadījumā vakarā novilksim strīpu un tad jau redzēs. Ja kas, tad 100 vai 102 nav mirstamā vaina.
Gar sektoriem salīdzinoši bieži ar kvadrociklu nopukšķinās tiesneši, viņiem būs līdzi svari, jebkurš varēs veikt kontrolsvērienus, ja gribēs, tieši tāpat kā tiks izvadāta silta tēja un pīrāgi, kā arī pieņemti pasūtījumi siltu ēdienu piegādei no vietējiem bufetniekiem.
par līdzjutējiem, ir paredzēts, ka uz komandu tiks izsniegti 2-3 līdzjutēju piespraudes, lai nesanāk, ka ģimene nevar apciemot savus copmaņus, viss ir plānots, lai copmaņi no pasākuma gūtu maksimālu daudzumu labu emociju, tas ir galvenais pasākuma mērķis. tieši tāpat kā nav noteikts, ka abiem dalībniekiem visu laiku jāsēž sektorā, vari aiziet uz bufeti, vari vienkārši pastaigāt gar krastu un pavērot uz ko un kā ķer tauta, protams ievērojot pieklājīgo attālumu no sektoriem, jo ne visi gribēs dalīties savos noslēpumos :)
12.oktobris 2011, 12:54 | links
 
Nu man no Antras ir pienākusi atbilde, ka pieteikuma anketa ir saņemta, bet nav nekas teikts par to, ka dalība būtu apstiprināta. Tātad jāgaida, blē!
12.oktobris 2011, 12:01 | links
 
Kāpec gan uz Ziemeliša neuzrīkot šadu mācu - sadalit visu Z-moli - sektoros - no sakuma lidz beigam ! Dalibas maksa 5 Ls no Komandas [ 2 cilveki ] Butu interesants pasakums ! Viss viena vieta ! Azarts un Gaļa / poļi un leiši , krievi un Latvieši !
12.oktobris 2011, 12:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager