Makšķerēšana jūrā

Savādi, ka nezini. Leiši brauc pa 200km speciāli ķert grunduļus. Ietrāpīju pašā biežņā. Pie paša mola pielāgojot spiningu līdzīgi ziemene,i tos varēja vilkt ik pa minūtei uz viņu pašu gaļu. Uz bušu sistēmām ik pa 10 minūtēm uz visiem trim āķiem. Jautrākais triplets bija - pa vidu bute, augšā un apakšā grundulis. Izmērs ap 250g.
Tagad tikai sīkie.
11.jūlijs 2011, 23:31 | links
 
Ei nu, tā nu kādam briesmīgi šos tā vajag ka pilns mols sakāpj :) Lešiem pa lielam vispār tumša bilde , kas tie tādi un kur viņus liek :) Vispār ir japiešaujās viņus ķert, ja grib daudz un smuka izmēra ....
11.jūlijs 2011, 20:30 | links
 
Nav leišu, nav grunduļu :-)
Jāskatās nevis prognozes, bet copmaņu daudzums uz mola.
Tad, kad ņēma grundulis, tad katrs, kurš Liepājā spēj noturēt makšķeri (kalibrs no 30cm līdz 5m), bija uz mola, lai grūstītos ar leišiem.
11.jūlijs 2011, 19:07 | links
 
Paldies, jāskatās prognozes, ja viss ok, tad braukšu grunduļos ...
11.jūlijs 2011, 15:34 | links
 
O NG uz ZM taisas - vot taa ir štelle :D Breksišus jau sen gaiņa !

NG kad domajat but ?
11.jūlijs 2011, 15:32 | links
 
Man jau liekas ka lielais grunduļu uznāciens ir beidzies, tā, uz gruntenēm dziļumā šie garneles filigrāni apgrauž- speciāli jau viņus neķēru, tos ir jāķer pie paša mola, akmeņos....Brekši- no mola var mēgināt , no krasta diezgan reti trapās....
Tagad jau tikai un vienīgi zutis jāķer, ko tur ar otršķirīgām zivīm ņemties, bet kā jau Girts rakstīja, šīs dienas kaut kā nebija, kaut gan viss tā kā būtu ideāli, vejš, mēness :) Sliktākais ka mēness aug un drīz būss apaļš kā Jāņu siers :)) tas gan nav labi....
11.jūlijs 2011, 13:10 | links
 
NG: Vēl - domāju, ka padodiet ziņu RolisLiepaja - viņš Jums padomu neatteiks :)
11.jūlijs 2011, 12:12 | links
 
NG: Uz ZM grunduļu daudz - ir jēga. Arī brekši būtībā staigā un dabūjami - gan ZM, gan arī, makšķerējot no krasta vietās, kur jūrā bedres.

Mana un (un šķiet, ka RolisLiepaja arī) zemāk rakstītās atskaites bija par makšķerēšanu no krasta (vietas virs Liepājas) cerībā kādu zuti noganīt.

Tie grunduļi jau lēnām izvazājušies pa piekrasti arvien tālāk uz Z no Liepājas, traucē citu zivju makšķerēšanu (pirmie apgrauž ēsmas un uzķeras).
11.jūlijs 2011, 12:10 | links
 
tad jūs gribat teikt, ka no ZM grunduļos braukt nav jēgas ??? abet breksīti pabarot??
plānojas brauciens uz jūsu pusi un grunduļu cope būtu labs pasāciens
11.jūlijs 2011, 11:55 | links
 
Cope (virs Liepājas):
08.07. vakarā man: 1 bute, 1 grundulis.
10.07. vakarā tēvam: 1 bute.
Ēsma: nakteņi, garneles.
Lunkanais (zutis) vai nu smādēja piedāvājumu, vai nu vēl gaida īstāku laiku.
11.jūlijs 2011, 11:46 | links
 
Juri - nu ja , kādu tusiņu var uzorganizēt :) Knauši, fidas, krisdoles - tie vēl ir sīkumi :))) Kad mācījos Jūrmalā sāva (Liepājnieku starpā) stāstīju stāstu, kā man izgāja vienreiz ar vienu fidu, no citiem novadiem čaļi klausījās un beigās smējās ar mums kopā, tikai vēlāk uzprasīja kas tā tāda fida ir :)))))))
11.jūlijs 2011, 10:54 | links
 
Roli es kad pametu Liepāju un vienā tusiņā teicu, ka mani ZB. tie knauši, tad 80% tautas sāka ar acīm meklēt šos debesu brīnumus:D

un starp citu vajag atrast iemeslu lai aizbrauktu uz Lipeni, kad mūsu skolā salidojums vai kas tamlīdzīgs, tak 15 gadi agājuši kopš atstājām šīs telpas, moš kaut klasi salasīt kopā un tusiņu uztaisīt!
11.jūlijs 2011, 10:44 | links
 
Nu jā, Liepājas pusē reti varēsi sastapt nosaukumu plicis, visbiežāk par plaķi sauc- tas tā :)
11.jūlijs 2011, 10:35 | links
 
Liepājniekiem plaķis ir tas pats plicis
11.jūlijs 2011, 10:16 | links
 
Vidzemes pusē asaris nav parādījies??
11.jūlijs 2011, 09:44 | links
 
Kas liepājnieku izpratnē ir plaķis?
11.jūlijs 2011, 07:01 | links
 
Vakar no 22-01 3 grunduļi un viena bute, šonakt no 22-02:30 pāris kg bušu, 1 laba vimba(zebra) un plaķis..butes ir biezas kā rudenī....
11.jūlijs 2011, 03:39 | links
 
Roli, nē - šoreiz daudz tuvāk, jo tāds apvienojums ar jūrmalas plezīru paredzēts :))
7.jūlijs 2011, 23:26 | links
 
Tā, nu ar puikām viss ir norunāts :) Lielākais zutis mans, brekši Jūsu :)) Kad jābrien, došu ziņu, kaut kad tas Liepajas vējš uzpūtīs, sola ka drīz :))
7.jūlijs 2011, 23:15 | links
 
Girt, baigi visu spēlē vējš-vēlu veiksmi :)) Būsi tur kur bildētais zutis ? :))
7.jūlijs 2011, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager