Makšķerēšana jūrā

Roli, rīt braukšu lunkanos lūkot
7.jūlijs 2011, 22:26 | links
 
Kad jūrā varēs normāli peldēties,tad arī būs asari.
7.jūlijs 2011, 22:03 | links
 
Saulkrastos tīklos vismaz nav!Vajag lai igaunis papūš tad vajadzētu būt,vispār zivs atkāpusies ir!
7.jūlijs 2011, 21:58 | links
 
Kas Koklītēs ar asariem? Nav kāds tur bijis?
7.jūlijs 2011, 21:42 | links
 
Nu kas puikas notiek ar zušiem jūrā, neviens nav aizskrējis ? Tagad jau jābūt...citādi te pa līci vien, nevajadzētu citu tēmu veidot ?
7.jūlijs 2011, 21:41 | links
 
Vai tur nebij` tā, ka jābrien un jābrien lai kaut cik kaut kādu dziļumu sasniegtu. Tad jau labak no moliem.
7.jūlijs 2011, 13:25 | links
 
Jaut. Sestdien paredzēs ģimenes izbraukums uz Rojas pusi. Vai var ieteikt kādu daudzmaz sakarīgu vietu, posmā Engure-Roja, kur varētu no krasta kaut ko pamētāt? Kur ir akmeņainie posmi??
Pateicos!!
7.jūlijs 2011, 10:40 | links
 
Pie kuģa enkurvitas ir 30m!
7.jūlijs 2011, 08:51 | links
 
A pašlaik vispar ašie nēm ,vai veljoprojam pa dziļumiem??
6.jūlijs 2011, 15:47 | links
 
Svētdien,no rīta sešos laidām Liepājā un Menčuku!Jūra nedaudz šūpojās un vēja virziens austrenis!ideāli!Tikām līdz kuģu enkurvietai vējš jau pūta no dienvid austrumiem!Pacēlām divas mencas,divas aizgāja!Kopā stunda pagāja,dabujām mukt malā jo viļņi mūsu gumijeni ar visu parašūtu vilka dziļāk jūrā pārāk atri,nespējām regulēt dziļuma izmaiņas un piesitienu izjust!Atpakal devāmies divas stundas ekstrīmā pret viļņiem! :)
5.jūlijs 2011, 12:27 | links
 
Man viens onka stāstīja. Devušies ar čomu un ģimenēm atpūsties.!! Sievas ar bērniem atstājuši krastā un paši laiduši iekšā ( lieki piebilst laiks saulains ,ūdens kā spogulis) Intresantākais sākās,ka tikuši līdz zivju vietai,uznācis mākonis mazs,un bījis tāds pūtiens ka licies gals klāt!! Knapi tikuši krastā,sievas niknas,nolamāja ko tik ilgi. Kad tie stāstīja pa negaisu ( tās neticējas,kas jūs dumji nekāda negaisa nav bījis)

Lūk tā,saudzējiet sevi!!
5.jūlijs 2011, 09:21 | links
 
jūra ir jūra, arī līcis. ir jābūt uzmanīgam un jāskatās viļņi un vējš.
5.jūlijs 2011, 09:04 | links
 
Kviesi! Ir ļoti daudz prognožu lapu, kuras vajag papētīt, pirms braukt ar laiviņu jūrjā. Es esmu izsēdinājis sieviņu ''Spicē'', lai ''paķemmē'' bodi, bet pats aizlaidis līdz Saulkrastiem un sacopējis spaini ar asariem. Kad atgriezos, viņa vēl bija ne visai laipna - ''kur tik agri''...
4.jūlijs 2011, 23:51 | links
 
Tieši tad ar vaig līst ,jo Zviedrijas pusē fišas ūūū ....diezgan daudz...DDD
4.jūlijs 2011, 23:48 | links
 
ja pēc pieredzes uz ezeriem, tad pie kārtīgāka vējeļa airēšanas ātrums apmēram vienāds ar ātrumu ar kādu vējš nes laivu prom, pie tam pastāv risks ka pārlūzt airis savienojuma vietā. Tātad nedrīkst līst kad vējš pūs prom uz Zviedriju :)
4.jūlijs 2011, 23:36 | links
 
Brālīti, pieņem biznesā... auerus kāst, Kas var būt labāks ''par šo''... Kviesīti neraksti stulbības, kas Tev prasīs, kāda laiva, ja Tu viņai tici, tad uz priekšu. Es arī Saulkrastos braucu ar 20 gadus vecu pirmo BUSHA ražoto aireni ar piepūšamo grīdu. Pāris gadus atpakaļ biju pat 1,5 -metrīgos viļņos un ne vainas.
4.jūlijs 2011, 23:17 | links
 
Urmaas nejauc man bizi nost :))
4.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
Hmmm , jūrā asari parādījušies , jābrauc likt tīklus .
4.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
Vai pa to cenu Kviesim drosmei ar ko īlīsi?
4.jūlijs 2011, 22:29 | links
 
Epox
Bračiņš=Provokators!
:DDD
4.jūlijs 2011, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager