Makšķerēšana jūrā

Liepaja vējelis un list !
27.maijs 2011, 09:06 | links
 
Negribu sasolīt,bet varbūt izdosies sabīdīt ar vienu vietējo zvejnieku no Pāvilostas,kam ir jūras laiva.Ja sanāks,kā domāju,tad varēsim maukt kompānija bez laivām,varbūt pat tiekam uz mencām.Šamais manas meitas klases biedrenes fāters.Ja izdosies sabīdīt,tad te pabļaušu kas un kā.
27.maijs 2011, 08:48 | links
 
Šorīt aizskrēju līdz Užavai. No pl.5:00-7:00 uz špini no krasta 7gb. Jūrā iebrist var, bet šūpojas aptuveni 50-70cm robežās un riebīgākais tas, ka viļņiem ir tendence plīst vietā kurā tu stāvi, respektīvi uz sēkļa. Vēl jāuzmanās no izskalotajām bedrēm un no jūrā velkošās straumes, kā arī sēklis ir mainījis savas kordinātes tas salīdzinājumā ar 22.05. Copi beidzu, jo jārukā, bet zivju klātbūtne un laika apstākļi ļāva to turpināt.
27.maijs 2011, 08:47 | links
 
Zaceps
Man atver aces,un ko redz - aiz loga knaps vējelītis.Prāts nemierīks,zvanu uz Kurlandiju.Šamiem tas pats esot.Vot ņevezuha.Itā pie....t 'pēdējo brīvdienu,šai mēnesī.Būs vien jābrauc pie copes radinieka biku paraustīt.
:))
27.maijs 2011, 08:33 | links
 
Vo vo, kā jau vakar teicu, viss mainās diezgan strauju, sonakt maucam āra, cerams neuznāks pēkšņais orkāns un izdosies to vējeni piemanīt, pēc tam atskaitīšos, ja pietiks spēka un laika, iemetīšu reportāžu rīt no rīta no notikumu vietas.
27.maijs 2011, 08:32 | links
 
Pļac Nobruka :DDDDDDDDDDDDDD
27.maijs 2011, 08:25 | links
 
Tikko kaa bija zvans no pludmales, ap Liepeni Ventinjpusee juura mieriiga kaa diikjis.
Secinaajums-nevar ticeet nevienaam laika karteem, a to var palikt bez zivi luuroot un peetot meteo prognozes un kartes. :)
27.maijs 2011, 08:17 | links
 
Izskatās,ka laika pareģi mūs pamatīgi piekāsuši,atcēlām ekspedīciju uz Pāvilostu,bet tur Googlē pašreiz rāda +13 DA vējš 13km/h tas ir pārrēķinot 3,61m./s.Interesanti,kā izskatās uz vietas,varbūt kāds vietējais var iemest info?
27.maijs 2011, 08:13 | links
 
Uz špini....
27.maijs 2011, 07:18 | links
 
Uz spini vai pludu....?!
26.maijs 2011, 23:22 | links
 
Šovakar nenocietos un iebridu jūrā, vilnis pāri pa galvu bet cops foršs... puss stundas laikā četras zivis vakariņām un daudzas nopūdelētas viļņu dēļ.....tas viss Liepājas d/r rajonā,sākums 20.00 ....... cope jūrā forša.....
26.maijs 2011, 22:02 | links
 
Es arī pagājušogad ar rokām noķēru mazu zivtiņu , apskatījos - vējene un par to skaļi paziņoju , atnāca Zaceps , paskatījās un pateica - tas taču ir tūbiņš , tādējādi samaitādams visu kompotu .
26.maijs 2011, 21:51 | links
 
...nestrīdos, var jau būt - sen tas bija, bet ''tūbiņu'' dzīvā dabā ieraudzīju tikai pagājušo ruden...
26.maijs 2011, 21:16 | links
 
Vai tik tu nejauc ar tūbiņu?
26.maijs 2011, 18:44 | links
 
Nezinu par Roju, bet gadus atpakaļ Engures mola galā esmu noķēris mazītiņu vējenīti, kuru izmantoju par zaceni skaistam asarim. Ja ir mazās, kādēļ nevarētu būt arī uz nārstu nākošās...
26.maijs 2011, 18:40 | links
 
Tīrs D līdz kādiem 7-8m/s pie nosacījuma, ka iepriekšējās dienās jūra nav iešūpināta vēl varētu derēt, bet ja griežas uz R, tad jau rodas problēmas. Ir makšķerēts no krasta arī lielā krasta vējā un pie smuki šūpojošās jūras, bet tad tā vairs nav patīkama nodarbe un loms nav atkarīgs no zivju klātbūtnes vai makšķernieka meistarības, bet tikai un vienīgi no cūkas laimes.
P.s. Iedomājieties-jūs stāvat jūras krastā, jo iebrienot gāž no kājām vai nošļaksta no galvas līdz papēžiem, iemetat vizulīti(20-30gr.) nedaudz aiz otrā sēkļa, bet jums nav ne jausmas, kur tas bleķa gabals atrodas, jo kustīgā ūdens masa, izmantojot vizuļa un auklas virsmu, to mētā visdažādākajās traektorijās. Protams nejau vējš traucē, bet spēcīga vēja sekas-viļņi, viļņi, viļņi.......
26.maijs 2011, 16:11 | links
 
Kā ar copi ir Rojas pusē, tu arī var ko noķert?
26.maijs 2011, 14:15 | links
 
Vai D, DR vējš der jūras copei no krastam, ap Užavas rajonu?
26.maijs 2011, 14:07 | links
 
Mani priecē jūsu optimisms, es domāju ka tuvākajā laikā jūrā būs problemātiski kaut ko ķert. Pats 22.05. no pl.10:00-13:30 no krasta pie Užavas noķēru 10gb., čoms noķēra 17, bet tas tāpēc ka augumā raženāks un varēja nokļūt uz otrā sēkļa. Abi ķērām ar špini un izmantojām kastmasterus man misiņš, čomam spožais baltais. Izvēle par labu nosauktajiem tikai un vienīgi iemetiena attālums. Varu piebilst, ka esmu ķēris vējenes ar rotiņu, poperi, dažādiem šūpiņiem un vobleri, bet tas notika izmantojot laivu, brienot no krasta tādas izklaides nevar atļauties. Rezultatīvi izrādījās visi nosauktie mānekļi, pagaidām nepiepildīds sapnis ir vējene uz pludiņmakšķeri, bet gan arī līdz tam nonāksim.
P.s. Ķerot vējenes esmu licis divus āķus, āķi pavadiņā kā arī citādi eksperementējis, bet nekādus dižos uzlabojumus nemanīju, vienīgais kam ir vērts pievērst uzmanību, mānekļa iegrime ~50cm un vilkšanas ātrums-ir fiksētas reizes, kad fišiņai patīk mainīga mānekļa traektorija.
26.maijs 2011, 13:09 | links
 
Jā un tas gaiši zilais nāk virsū uz ventis pusi, plāns jau bija atbraukt vēl pa tumsu, lai līdz pusdienām var copēt, bet kā saku vēl jāskatās rīt kā izskatīsies.
26.maijs 2011, 12:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager