Makšķerēšana jūrā

Kā ar vējenēm Pāvilostā - Jūrkalnē?ir vērts braukt 120km?
24.maijs 2011, 05:41 | links
 
piemirsu;bija vēl zemūdens mednieks ar neatļauta lieluma Āti kura karājās pie jostas.
23.maijs 2011, 20:48 | links
 
Mazliet novēloti par copi Pāvilostas pusē svētdien. No mājām izbraucām jau 2-os naktī, jo kuteris aizmugurē jāvelk. Robiņiem pieteicāmies pussešos un 6-os pirmais pilkeris sasniedza grunti 23m dziļumā. Mazliet aizkavēja disputs par copes objektu: menca vai vējene, bet nospriedām, ka sāksim tomēr ar pirmo, ja neņems, tad... Cope sākās pusseptiņos un turpinājās apmēram līdz 10-tiem. Cope laba - uztveramais tīkliņš ''staigāja'' pa kokpitu uz riņķi vien. Bija pat duplets no divām ''pār'pakilo''. Interesanti, ka bija gan ''melnās'', gan gaiši brūnās, gan iznārstojušas, gan ar ikriem. Divām izkrita svaigi norītas butītes, bet pārējās bija ar pilniem kunģiem. Ap 11-tiem devāmies uz krasta pusi, jo mencu bija pār-pārēm. Viens kolēģis nebija redzējis ''vējeni'' un tādēļ piegājām pie vīriem laivā Pāvilostas ziemeļu pusē pajautāt, vai slaidā zivtiņa ir noķerama un gandrīz sataisījām ''ziepes'' - nogājām gar pašiem pludiņiem, bet neaizķērām. Atvainojamies! Laivu bija ļoti daudz un arī zivis ir. Nepilnā stundā 10gb noķērām. Lērums tukšu copju vēl. Visiem - ne asakas!
23.maijs 2011, 20:47 | links
 
22.05.starp Liepāju un Ventspili vējenes uz bleķi kā trakas.pirmo reizi atrāvos no sirds.man no krasta 23 gab,tikpat aptuveni pievelkot klāt atkabinājās(copēju bez sačoka).čomi no laivas arī savilka.Garākā vējene man 77cm no knābja gala līdz astes galam.cope patika.kaut ko tādu pirmo reizi piedzīvoju!!!
23.maijs 2011, 20:28 | links
 
labi,ka tā
23.maijs 2011, 18:45 | links
 
Nu ja - vīri sēž sēž pie upes, dzer tērvetnieku, kamēr viens paziņo - jāiet atlaist alus.
23.maijs 2011, 18:14 | links
 
droši vien - iedzer un pačurā
23.maijs 2011, 18:12 | links
 
74 cm minēta latvijas dabā - ok, tas varbūt ir vidējais izmērs.

"iedzer un atlaid" ir vienkārši joks. vai nu saproti, vai atlaid, neviens neizskaidros.
23.maijs 2011, 18:11 | links
 
Akmens Viesi,reāli dabā vēja zivis ap 85 cm nav retums un varbūt vari mazliet paskaidrot,ko nozīmē "iedzer un atlaid"
23.maijs 2011, 18:05 | links
 
:)))
Zacep.Uz piektienu gatavojies,laikam būsim zināmajā vietā.
:))
23.maijs 2011, 17:38 | links
 
Urmaa,šodien vēl ganījās,tai vējā nosalusi vēl zilāka.
23.maijs 2011, 17:36 | links
 
Akmens
tā govs mola sākumā tak tādā krāsā!!!
varbūt jau govi aizvākuši?Kopš rudens jau neesmu tur bijis.
:))
23.maijs 2011, 17:33 | links
 
Čau Akmens,es arī šodien ap pusdienas laiku biju vientuļais copmanis uz mola,protams pa 0.Bišk pa daudz tā jūrj viļņojās,pie mola apmēram 100 platā joslā ūdens kā kafija,nav ko tādā laikā uz mola trakiem darīt.Aizgāju tik tāpēc,ka bija ģēlas pilsētā,pa kluso,lai mā neviens neredz,iemetu makšķeri mašīnā.Galīgs aplauziens,bet jūra skaista,saulē vizuļo,ūdens tālāk dzidri zils.
23.maijs 2011, 17:32 | links
 
A kāpēc tieši šī krāsa jūs interesē, ser? :)
Jā, divreiz.

PS. Ja par lietu, tiešām interesanti, ar cik lieliem viļņiem vēl ir cerība redzēt to fantastisko fišas iznācienu, kas ar polarizētajām + staru laušana izskatās 1-1,5 m, lai gan zināms, ka 75 cm ir max Latvijā pēc enciklopijas.
Labākais gļuks - velku, skatos divas butes galā un viena vējene, neko sev triplets. Izrādās nē, vējene tikai seko, pa garneli dauza. Ek.
23.maijs 2011, 17:21 | links
 
Akmens
Tad jau zilo govi ar noglaudiji?
:)))
23.maijs 2011, 17:13 | links
 
Sveicu jauno ventspilnieku :)
23.maijs 2011, 17:07 | links
 
cik garas ķēdītes liekat bleķiem?
23.maijs 2011, 16:46 | links
 
Pamazām transformējoties par ventspilnieku, lūk pirmās atziņas:

1. es tomēr esmu idiots. Ja piecos no rīta ej uz molu un iekšējā balss pēc skata debesīs un pretējā virzienā tekošiem vecīšiem vēsta, ka būs sūdi, tad ir jātic.

2. Iepriekšējā dienā - švaka izmēra bušu lērums, daudz vējeņu sekoja, dauzīja pa spini (kamērs uz troiņika lika reņģes asti, bet kaut ko es vēl nemāku... :) 4 gadus sapņoju, beidzot redzēju to kukaini. Skaisti. Bet tas bija viens mirklis, jo svētdien iznācu laukā par vēlu, drīz viņas nozuda.

3. Nu tad šorīt piecos gribējās turpināt, kāti pārbūvēti, tievajiem bleķiem āķi ķēdītēs, viss jau kā jaunā pieredze māca... skuju. Kāpēc tās sauc par vēja zivīm, tās ir bezvēja zivis!!!!!

4. Speciālie jūras svini gan ir manta, 2 metru viļņi - bet uz vietas turās.

5. Fenwicks, ar ko cerēju spiningot vējenes, tika novietots nedaudz nostāk ar spici gaisā... jo, godīgi sakot, pusi no laika pavadīji dziļās mola spraugās. Drusku par daudz to zibeņu apkārt tomēr.

6. Rezultāts - drusku vairāk ticu Dievam, stipri vien mīlu dzīvi :) Un izmērs gan šorīt priecēja - kādas 10 gab butītes virs 30 cm.
Un protams, pie rezultāta var pievienot arī atziņu, ka īsts copmanis pret alkoholu izturas kā pret zivi - t.i. " iedzer un atlaid " :)

Čpokš.
23.maijs 2011, 11:29 | links
 
Man ir Taifun fīderis ar stingrāko spicīti, 25 gr slīdošais, caur pluda kātu caurejošais pluds kuru nostiprinu lai neslīd(2 stopori virs, divi zem pluda), 20 gr svins, zem svina stopars un kembriks, griezulis, pītā 0.15 mm pavada(ap 30 cm), vidēji mazs 3 žubur āķis, uz āķa viena garnele. Ja brauc uz molu tad jāņem cietāks kāts jo no mola zivs jāceļ augšā, no krasta iebrienot kā es maksķerēju, to var paņemt rokā. Par ēsmu var vēl mēģināt baltās zivs gabaliņu.
23.maijs 2011, 11:18 | links
 
Sveiki!
Kaads var luudzu pastastiit, ka pareizi sistema vejenem uz pludu jasasien, un ko vinjas eed, respektiivi uz ko ķeraas??!

Paldies! un kuros diennakts laikos vinjas vislabak njem?ka arii, cik garai pavadai no pluda jabut udenii?
23.maijs 2011, 10:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager