Makšķerēšana jūrā

Līguci,ja gadījumā ir interese par copi Ventspils pusē,varu parādīt labas vietas netālu no pilsētas,kur labi var piebraukt.Ja kas,raksti personīgi.
9.septembris 2010, 23:14 | links
 
Nu te jau vēl meitenes ir, varbūt kāda ir brīva un labprāt sastādītu Tev kompāniju:) Bet es nebūt neaģitēju lai šīs diskusijas pārvērstos iepazīšanās sludinājumos! Dies' pas', priekš tam ir citi portāli.
9.septembris 2010, 23:01 | links
 
Liigucis, Tu tak esi vella skuķis, kāpēc man tādas nav gadījušās pa ceļam?! :))) Bet susuri lai pamst, nav ko tos modināt un raut uz copi :D
9.septembris 2010, 22:54 | links
 
Zini, es savējo šitā ar sēņošanu mēģināju "iebarot", nekas nesanāca, vairs uz mežu ar mani ni un ni :D
Par makšķerēšanu teica, ka lai necerot:D Bet varbūt tomēr jāpamēģina... Lai gan šaubos, viņš neziedos miegu kaut kādas copes dēļ.
Tas manā ģimenē (mans brālis ar saviem dēliem) mēs tie dullie:D
9.septembris 2010, 22:50 | links
 
Līguci,nopērc cienītajam makšķernieku karti,paņem līdz uz copi,kātus rokā lai copē.Būsiet kopā,nebūs nozogta brīvdiena,un,ja būs veiksme,butes arī savilksiet dubultā,nebūs arī nevienam jābubina.Mana mīļotā sieviete arī ņurdēja,kad braucu copēt,vienreiz paņēmu līdz,toreiz nepilnā stundā izvilkām 3 līdakas svarā no 2,5 līdz 4,2kg.ar to arī pietika,lai šai būtu āķis lūpā.Pagājušā gadā Puzē spiningošanas sacensībās ieguva balvu,kā vienīgā sieviete starp dalībniekiem.
9.septembris 2010, 22:27 | links
 
Skaidrs:D
Braucamais jau man ir, pati šoferis (un nesūdzos), kompānija arī ir, visi savējie (radu būšana), kuriem finanses tā ir kā ir. Man jau nav žēl viņus vizināt, nabagāka nepelieku. Tikai bieži braukāt būtu izšķērdīgi. Nu tas tā...
9.septembris 2010, 22:26 | links
 
Līguci, vajag kooperēties, lētāk būs.
Ar mums nē, vaļā netiksi....
:DDD
9.septembris 2010, 22:20 | links
 
Un tad vēl es šaubos vai labāk tomēr nebraukt nākamnedēļ. Katru nedēļu braukat tas tā kā biku par traku.. Ja mašīna ietu uz ūdeni, tad jau gan katru dienu varētu braukt:)))
9.septembris 2010, 22:14 | links
 
da nejau makšķerēt!
:)
9.septembris 2010, 22:13 | links
 
:D Nē, es pa darba dienām viņu nesatieku bieži, es Rīgā, viņš citur. Brīvdienas pavadām kopā, nu re, ja braucu copēt, tad sanāk, ka vienu nakti neesmu mājās. tā teikt, nolaupu. Bet gan jau samierināsies, butes ta garšo:)
9.septembris 2010, 22:12 | links
 
Urmas, vot nesaprotu, kapēc Tu jautā, ja atbildi jau zini!!!???
9.septembris 2010, 22:09 | links
 
Līguci, kapēc lai cienītais bubinātu, Tu uz nedēļu brauc, vai???:)))
9.septembris 2010, 22:07 | links
 
nākamnedēl laižam???
:)
9.septembris 2010, 22:07 | links
 
Tu nezini!!!
Atceries pirmoreiz braucām, teicu kur jābūt...vot tas rajons arī strādā:)
Antigripīns, tas ir labi:) Man ar savu ābuļu vīniņu jāiztiek:)
9.septembris 2010, 22:05 | links
 
Nu tad jau sestdien jābrauc, ja cienītais dikti neprotestēs un nebubinās:D Ja tiešām aizbraukšu, tad noteikti pastāstīšu kā gāja:)
9.septembris 2010, 22:04 | links
 
Gunča:)
Tu nezini!:)
ehh ku ņammīga baraviku zupiņa un pēc tam tikko cepta butte,+antigripīns.mmmmmmmmm
:)))
9.septembris 2010, 21:59 | links
 
Tiko sazvaniju kolēģus, kuri pašlaik jūrā.
Vieniem labi, otriem nekā.
Dažādi rezultāti, kā pierāda prakse ir pat 20/50 metru attālumā. Ar zivīm tā pat kā ar bitēm:D
Urmas, man jāatvainojas, notīriju, nokūpināju, nenosvēru un nenomēriju....po..ui man šitie bērnu strīdi, kuram plauksta lielāka:DDD
9.septembris 2010, 21:50 | links
 
kilka:)
aga.tik nosvēra cienītā.mans tik konstatēja faktu!
:)))
Guntarskl
mans visas,kuras bij mazākas par "plaukstu",laida valliāa!
:)))
9.septembris 2010, 21:33 | links
 
hi, hi.. :) es ar driizi braukshu, driizi driizi, peec kadaam div ar puss nedeeljaam.. :)) jaacer, ka plakanaas buus izsalkushas!!
9.septembris 2010, 21:17 | links
 
viepli, pirmā spēle iet, a tev tik butes, butes ... :))
9.septembris 2010, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager