Makšķerēšana jūrā

To: Ramondo
Secinājumi pēc copes jeb vispārīgi? ;))
8.janvāris 2010, 21:01 | links
 
Visā piekrastē ar butēm ir tukšums,viņas aizpeldējušas dziļumos!
8.janvāris 2010, 20:33 | links
 
Vai tad butēs neviens nav bijis?
Ir doma tā kā rīt aizlaist, bet vai nu visi klusē kā partizāni, vai arī neviens neķer plakanās.
8.janvāris 2010, 17:42 | links
 
Galvenais ka nau garlaicigi, ja neņem uz grunteni, tad šupojošo esmu bute garam nelaidis.
6.janvāris 2010, 21:02 | links
 
Tad jau pa smuko, Raimond ! Būs noteikti kaut ko tādu jāuzmeistaro un jāpamēģina! Gan jau pamataukla 04-0.5, pavadiņa gara un o.3 vai 0.35, ākiz 2-3 izm., izdaiļots un bez garās kājas,esma pa grunti un aiziet!?
6.janvāris 2010, 20:41 | links
 
Raimonds575. Pareizi raksta kad pludam jābūt ar garo antenu lai var redzēt labāk pludu.Pats esmu licis divus jāņtarpiņus saspraužot kopā,sanāk garāks spideklis un labak redz.
6.janvāris 2010, 19:40 | links
 
manai makškerei ir pluds ar testu 30 gr un ar trubiņu augša lai varetu nakti ielikt spiguli,veikala viņš maksa 1,2 ls,nakti copeja tikai butes bet pa dienu esmu dabujis asari,2 mencas,un1lasi,1alantu.vel viena priekšrociba pludam ir tad kad ir zales,jo pluds iet kopa ar zalem,bet tas viss notiek tikai tad kad ir mazie viļņi.
6.janvāris 2010, 19:28 | links
 
pats gan neesmu mēģinājis, tāpēc grūti spriest. pludiņam vienīgais mīnus, ka vajag daudz maz mierīgu jūru un butei vajag būt tuvajā distancē, ja tā ir tad es domāju ar pludiņu varētu būt efektīvāk jo ēsma ir kustībā un palīdz butes meklējumos :)
6.janvāris 2010, 17:48 | links
 
Paldies par info! Būs arī tā jāpamēģina. A kā ar pludiņmakšķeres ražību salīdzinot ar grunteni? Ir kādi iespaidi, novērojumi ? Copes dienās gan jau rezultāti stipri līdzīgi. Bet kurš veids rezultatīvāks vājās copes dienās?
6.janvāris 2010, 17:16 | links
 
Ar 16-18gr pludiņu un fideri 3,60m no krasta mierīgi var iemest meiģināju arī 25-30gr pludus iemest var tālāk un copi arī redz.Tākā meiģini tīri interesanta cops:)))
6.janvāris 2010, 16:24 | links
 
Leopold, bija arī viens copes raidījums kur Olte vai Zveja ari ar pludiņiem mēģināja ķert....pa tumsu pie pludiņa jāņtārpiņu klāt un nevajag ne lielu pludu neko, kad spīgulis pazūd velk ārā un rezultāti nebija slikti :) Un manuprāt viņi arī nebrida jūrā, vienkārši meta no krasta.
6.janvāris 2010, 15:59 | links
 
Paldies, Raimond! Tev arī zivīgu gadu! Uz pludiņu nēsmu mēģinājis, bet var provēt. Bet tad gan noteikti jābrien jūrā, kas šajā gadalaikā nav nekas patīkams ja vien nav kāds super-puper siltais kostīms. Ja uzliks lielu pludu, tad atkal copi īsti neredzēs.
Bet to sistēmu, kuru gribu izmēģināt, noteikti varētu izmantot arī no krasta, jo 40g bleķi var labi tālu iemest. Pavelkot to pa gultni tiktu imitēta cita zivs un paceltos smilšu mākonītis, kas arī butei vajadzētu būt interesants jo ir taču plēsēja.
Nu es te tikt tā - kā būtu ja būtu!
6.janvāris 2010, 15:13 | links
 
Leopolds,vispirms ne asakas Jaunaja gada,tagat pec butibas,es personigi kad ir nelieli viļņi lietoju pludiņmakškeri jo tad esma brivi peld un rezultati bijuši pat ļoti labi
6.janvāris 2010, 13:28 | links
 
Nu labi! Būs laikam pašam siltākā laikā jāpeksperimentē! Tad došu ziņu kā gāja
6.janvāris 2010, 13:14 | links
 
Interesanti,kā tie austrālieši stiprina kātus uz auto!
6.janvāris 2010, 07:32 | links
 
Laikam uz korjuškas sēž !!! :)
5.janvāris 2010, 22:20 | links
 
Kur tad visi "jūrnieki" pazuduši? :)
5.janvāris 2010, 22:19 | links
 
Kādā vecā CL žurnālā lasīju kad butes ķerot arī uz t.s. aktīvo grunteni - pamatauklas galā piesien 30-40g smagu šūpiņu bez āķiem un aiz viņa pavadiņu ar garneli vai citu ēsmu. Iemetot iekšā ik pa brīdim pavelk tādējādi radot butei lielāku interesi par ēsmu. Laikam sanāk kaut kas līdzigs mencas uzpariktei tikai laikam lēnāk jāvelk!
Vai esat kādreiz mēģinājuši kaut ko tādu no krasta? Kādi rezultāti?
5.janvāris 2010, 15:19 | links
 
Nu jā....gan jau tā arī ir kā tantuks teica,jo tie parasti zina visu :))Nu jau droši vien pasākums jāatliek līdz janvārim....
29.decembris 2009, 08:20 | links
 
Sestdien Pāvilostā no mola zāļu jūra ,pēc tam no krasta milzīgi viļņi.Zāļu nebija,bet zivis arī ne. Vietējais tantuks teica ,ka zivtiņš esot augšā jūra. Bet katrā ziņā jauki pavadīta diena.
28.decembris 2009, 10:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager