Makšķerēšana jūrā

Tatad ar kaatiem esmu ticis skaidriibaa, vakar biju aizlaidis savus kaatus vecos patestteet cik tad taalu vinji met un ko vinji var iemest :) biju patikaami parsteigts.

Bet ir velviena probleema.

Es gribu braukt kaut kur netaalu no Liepaajas uz to Juuru, bet nu galiigi nezinu tas vietas, vieniigais kur esmu bijis tas ir Ziemupee, pie kempinga Laikas. Bet nu mosh kaut kur ir kada labaaka vieta. Kur nebuutu daudz cilveeki, uz molu braukt negribu.

Varbuut kads var padaliities pieredzee ar taam copes vietaam, absolu visas butes neizkjert :)
9.septembris 2009, 19:12 | links
 
Vai pēdējā laikā kāds ir bijis Jūrkalnē? Vai kaut kas ķeras. Ir doma aizlaist piektdien uz nakti.
9.septembris 2009, 09:14 | links
 
snaper.ne vienmēr butes ir tālajā distancē.garāks kāts ir domāts lai auklu augstāk virs viļņiem paceltu.mazāk velk prom un copi labāk redzēt.
7.septembris 2009, 21:33 | links
 
Labi Skaidrs , tā jau domāju. Ar tadu īsu bomi laikam nav domāts tālu mest :P
7.septembris 2009, 21:25 | links
 
snaperis: Man ir viens jūras kāts, otrs ir 3m špinis ar nolauztu galu, ja māk iemest, abus var vienādi tālu iemest!
7.septembris 2009, 20:43 | links
 
urmas: Nu principā es arī tā daru, bet kad atkožu kur ņem, tad gan abus kātus metu vienā tālumā.
7.septembris 2009, 20:41 | links
 
jūrā parasti īsākus par 4m ļoti reti lieto.
7.septembris 2009, 20:35 | links
 
Sveiki

Jautajums sekojosh. Garums 2.40 tests liidz 300g

Jūras makšķere Mikado Fan Idea (OLP) Ka jus domajat cik taalu ar tadu var iemest.

Un laikam jau shis nebuus tas iistakais kaats preksh buteem, pareizi ? :)
7.septembris 2009, 20:29 | links
 
igorski.tur kur mūsu nav :))))
bet ja pa nopietno tad tas ir tikai metodom tika.es parasti copēju ar div mākšķerēm.vienu tālāk otru tuvāk metu.taustu distanci-sēkļa malu.un tad jau redz.pat dienas(ari nakts)laikā šamējās maina distanci.
7.septembris 2009, 17:25 | links
 
Kur labāk tagad ņem butes, pie krasta, vai dziļumā?
7.septembris 2009, 17:19 | links
 
Laika apstākļi butēm visi der, nepatīk spilgta saule un mēness, bet pats svarīgākais ir trāpīt īstajā laikā un vietā, bieži ir tā, ka uz vienas makšķeres ķeras, bet turpat blakus nekas.Un to var trāpīt tikai izmēģinot visādas distances, diennakts laiku un ēsmu.Bet izmērs un biezums patreiz butēm ir ļoti labs. Vakar , kamēr bija apmācies laiks, labāk ķērās pa dienu, jābrien gan bija, cik var.
7.septembris 2009, 16:31 | links
 
Varu pedāvāt telšu vietu protams bezmaksas uz sava zemes gabalu liepājas pusē pie pašas jūras.
7.septembris 2009, 13:18 | links
 
Varbūt kāds varētu pastāstīt par vēlamajiem laika apstākļiem ejot uz butēm. Esmu iesācējs šajā jomā, bet rezultāti jau ir.
7.septembris 2009, 13:15 | links
 
Gan par makšķerēšanu, gan par naktsmaajaam (iespeejamie warianti..?!?!?) jautaaju......
7.septembris 2009, 13:14 | links
 
Kurš met ar 200 gr.svariem un vēl virs 100m.? ja jau kādi 80gr.tad jau ir ko mest.Un tiem metriem ir nozīmes tikai,vai iemet aiz sēkli.
6.septembris 2009, 19:51 | links
 
tu uz kempingu vai ķert butes?
6.septembris 2009, 19:47 | links
 
ir doma no riigas aizkulties liidz mikjeljbaakai un pameegjinaat pakjert kaadu buti!!!! wai wareetu luudzu atsauxmes par mikjeljbaakas kempingu un makshkjereeshanu tajaa juuras krastaa!?!?!? paldies jauieprieksh!
6.septembris 2009, 19:37 | links
 
uz mola drīkst tikai jūras pusē un ar 200m no mola gala var sākt uz zilās govs(krasta)pusi.tie 200m no mola raga ir liegums-noštrāpēs.
6.septembris 2009, 16:44 | links
 
biezums butēm ok
ņem kā kuro reizi citreiz garneli labāk citreiz ruduli vai vimbu
svaru atkarībā kāda jūra no 40-200g!
6.septembris 2009, 16:10 | links
 
sveiki veči, kā ar butēm tuvāk ventspilij ir jau un kāds biezums? Cik smagus svarus ir jāliek un un ko gatqavoties, ko vinjas vislabāk ;nem?

Un tad man nav isti skaidrs kā ir ar mōlu tur var iet un makšķerēt, jeb nē?
6.septembris 2009, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager