Makšķerēšana jūrā

Apsveicams loms!
Tik es nedaudz nesaprotu:Tu taas strimalas uz tvisteriem kjer,vai?Kaa Tev gadiijaas tvisteris pie taas sisteemas?
23.septembris 2008, 09:07 | links
 
Šodien ar Gati bijam aizgājuši uz reņgēm .... sākums ne par ko labu neliecināji , copes nebija un vienu brīdi jau maksķeri biju nolicis nost! Tomēr turpinot to nodarbi , kaut kas labs paņēma , ko nevarēju nemaz pacelt kaut nedaudz no grunts un tā arī norāvās .... nakošā metienā tas pats , tikai šoreiz šis bija labak paņēmis .... ilgi ar šo mocījos ( visu neizstāstīsi ) , vienu brīdi likās , ka makšķere neizturēs , bet krastā dabūju , mencu 2,6 kg uz dzeltenu tvisteri , tā pusstundas laikā vēl divas dabūju , vienu 38 cm un vienu 39 cm ! Jā bija arī kādas 5 reņgītes , bet kam viņas vairs interesēja :))
22.septembris 2008, 22:08 | links
 
5dienas nakti biju normala cope bija tikai 4h un pa taam 48butis tikai 1 siikalja parejas labas! (liepene no kasta)
22.septembris 2008, 14:30 | links
 
Sestdien biju uz mola Pāvilostā, baigi švakā cope 3 mazas butes un dažas reņģes, makšķernieki gan daudz, bet visiem baigi švaki (::
22.septembris 2008, 08:59 | links
 
Es arī pamēgināju uz strimalām no Z-mola , ne īpaši laba cope ...interesanti ,ka tās pašas uzparikes arī asarīši grāba !
21.septembris 2008, 15:30 | links
 
V-pils mola sodien renges naca. Mugura sap un vel tas kvantums janotira.
20.septembris 2008, 21:07 | links
 
Šodien aizgāju no paša rīta uz moli , tā arī nevienu normālu copi neredzēju , ik pa laikam sīkās butītes tik uzsita .....Ūdenslīmenis pamatīgi krities !
20.septembris 2008, 11:16 | links
 
vakar vakarā biju tāpat uz Z-mola pavazāties, makšķernieku maz, redzēju kā izvelk vienu mazu butīti (bērna plaukstas lielumā), un pašā mola galā izskatījās, ka diezgan labi reņģes nāk... 2 min. laikā kādas 5 gab. vīrelis izvilka, arī duplets gadījās...
19.septembris 2008, 09:06 | links
 
Šodien jau paredzēdams sliktu copi , vienalga nolēmu līdz molim aiziet ... Pēc 20.min. jau smuka cope un normāla bute galā .... Kad nebija , kādu laiku cope , saķēru mazās garnelītes starp mola akmeņiem , uzliekot šos uz āķa ilgi nebija jāgaida , pēc 15 . min. bija spēcīgs rāviens , ka kāts saliecās un aukla kļuva vaļīga ..... piecērtot jau uzreiz kļuva skaidrs , ka bute tā nav , pievelkot pie krasta parādījās smuka sīga ap 1-1,3kg , bet pēdējā brīdī viņa mani piemānīja un atāķējās :)) Vēl kādu stundu cerēju uz copi , bet tā arī to nesagaidīju .....
17.septembris 2008, 18:21 | links
 
mes ovisos bijam 1dien un uz 4iem 2as pa 5h
14.septembris 2008, 21:50 | links
 
Cik esmu brauci uz Ovi;su un Lūžņas pusi vienmēr austrumniekā bija labi panākumi.
14.septembris 2008, 21:31 | links
 
bet toties aukstaks paliek!
14.septembris 2008, 21:11 | links
 
tagad jura sudiga cope austrumu vejs zel ka bada vejs
14.septembris 2008, 20:59 | links
 
Vakar intereses pēc no 17,30 - 21,30 pl pabiju uz Z - mola Liepājā. Laiks ideāls, bet rezutāts ar neko- tukšā nepaliku( 2 plekstes--3 bullēni)-- atpūta laba. Interesanti ,ka Broļuki jau ar sāk sēdet,. Nu ko gaidam lābos rezultātus rudenī !!!
7.septembris 2008, 09:32 | links
 
No laivas (kuga) mencas ķer uz kapelēšanu (pilkeriem ) ! Liepājas ezerā esmu daudz laika pavadījis (pēdējos gadus tā mazāk) , līdakas esmu dabujis daudz un samērā laba izmēra , bet ne vienmēr tā cope ir , kā jau visur !
29.augusts 2008, 23:07 | links
 
ew, maybe zinat, kā ķer mencas? :D Vienk. kolēģis te piedāvāja svētdien aizlaist līdzi jūrā... bet es nekad neesmu ķēris...
29.augusts 2008, 23:02 | links
 
nu ja patalu sank.ko labu esi dabujis liepajas ezera?zinu ka pazistami bija aizbraukusi uz liepaju,bet neko pratigu nedabuja.paris vidusmera lidakas.
29.augusts 2008, 23:00 | links
 
Kur es makšķerēju ? Visur kur ir zivis Liepajas pusē !
29.augusts 2008, 22:47 | links
 
roli kur tu makskere, varbut kadu reizi varetu atbraukt?
29.augusts 2008, 22:46 | links
 
Jā , ar tiem spīdekļiem ir arī tā bijis , ka atbaida butes ! Izmantoju pārsvarā pērlītes lakotas (krāsotas) ar fosfora pulveri un laku , rezultāts daudz labāks , nekā veikalā pirktām pērlītem ! Nē bleķus es netaisu , tēvs viņus gadus 40 taisīja , bet nu pats veikalā gumijas pērk !
29.augusts 2008, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager