Makšķerēšana jūrā

tu no krasta vai mola?
13.augusts 2008, 14:45 | links
 
Sveiki, gribeju jautat vai kads pedejas dienas nav bijis uz butem Ventspils puse? Kas notiek ar zalem? Jau ieprieksh Paldies
p.s 6 dien plans aizsaut izmeginat :)
13.augusts 2008, 14:38 | links
 
Es pat zinu , kurš šeit jūtās aizvainots , varbūt Jums ir problēmas ar lasīšanu , bet vienalga , paldies par komentāriem !
P.S. Kā ķerās butes , var arī palasīt citu makšķernieku komentārus !
5.augusts 2008, 13:21 | links
 
ok
diskusiju šai sadaļā beidzu. daži ir ļoti aizvainoti. Bet nu tas laikam tāpēc, ka nespēj tās sarkanā karoga dogmas lauzt un padomāt, kas&kur&kāpēc.
Bet butes ķeras, par spīti visam arī šobrīd.(daži varbūt paspēja redzēt albumu. vairāk gan nelikšu.)
viss.
visu gaišu.
za ribalku.
5.augusts 2008, 13:16 | links
 
Rolim,
neznāca būt jūrā (kaukādi salmi un graudi u.c. hvz saradās). mēģināšu šonedēl...bet turpinot tēmu . Pagribas oponēt tomēr:)
iedo mailu, uzmetīšu bildes no jūlija 2 gadīga, kā man gājis vasarā ar butēm netālu no Liepājas (gan jau pats vietu pazīsi, a tā mētāties ar info&bildēm visiem negribu (skarbā dzīves pieredze).
4.augusts 2008, 09:07 | links
 
Es vakar ar uz jūru biju aizšāvis , viss jau būtu labi , ja nebūtu apakšā zāles , tā ka makšķeri ar piepūlēm tik varēja izvilkt no jūras, daudz domāt nevajadzēja un laidu uz mājas pusi !
3.augusts 2008, 15:20 | links
 
:( NU atpakaļ ceļš sanāca diezgan ātrs,jo --ap 23,00 sāka jūra piekāpties krastam tuvāk, atkāpāmies arī mēs(sēžam).Ap pl 1,30 vējš saņemas labi labi(zāles) met visu pie krasta(nes ārā) , ar čomo vienojamies tinam kātus.Vīru bariņš no vakara bija Ziemupē--nu aptuveni kā uz mola-- mēs aizejam pirmspēdējie.Rezultātā pa abiem 3 plekstes-1 jūras bullēns-1breksēns 200g.(cerējēm uz zytēniem)>
3.augusts 2008, 14:54 | links
 
Kur un uz ko ?
2.augusts 2008, 18:02 | links
 
Čaijo!!! Šovakar laižu uz Liepājas jūras krastu ar čamo-- rezultāti rīt!
2.augusts 2008, 17:38 | links
 
Jā , ja būs krasta vējš ilgāku laiku ,tad var prognozēt , ka ūdens būs dzidrs !
1.augusts 2008, 20:39 | links
 
Jautājums jūras pārziņiem!vai var kautkā prognozēt ūdens dzidrumu atklātajā jūra?
1.augusts 2008, 20:22 | links
 
Mans jau nedusmo , bet nepatīk , ja cilvēkiem jauc galvu ... Esmu bijis butēs , kad sarkans karogs vēl plīvoja , ir gadījies arī vasaras otrā pusē noķert pa kādai cepjamai butei sēžot uz brekšiem un zušiem , bet vairāk par 10 normālām butēm nav bijis , jāsaka ,ka augustā ir trāpijies pa kādai akmeņniecei , bet arī reti ... Personīgais telefona nr. man ir arī dienesta telefona nr. , tā kā to es dot nevaru , ja ir kādi jautājumi vari uzdot šeit vai privātām vēstulēm ....
1.augusts 2008, 17:17 | links
 
Rolim, error
29721561
:)
1.augusts 2008, 16:50 | links
 
Roli, nedusmo
butēs braucus 4 gadus visosgadalaikos. Aplauziens, kad nebija neviena, bija 20. jūlijs pirms 3 gadiem pie Irbes ietekas. A citādi...
Nu ja būs slikta cope, tad būs līdz 10 gab (izmērs ne pārāk).
Garnele, slieka, reņģe...(patiesībā jebkas, ko gribi pamēģināt). ja ir neizlepusi zivs, tad tā ir bute.

p.s. Roli, ja kas slikts negadīsies, rīt domāju būt jūra (a ja nu gadās zutis) Liepājpusē (pats esmu no Dobelesrajona). Ja gribi, varam sakomunikēt, parunāt, ...297125161 (varu gan neatbildēt, jp parasti tel. kaukur mētājas, bet atzvanīšu, ja kas).
1.augusts 2008, 16:49 | links
 
jansons
Hmmmm... :D:D:D:D Būšu laimīgs gozēties saulītē blakus sievietei un izvilkt kādu buti :)
1.augusts 2008, 14:58 | links
 
eu, nu liepajnieki, iesakat kautko! cik talu pamolu iet? lidz pasam galam vai tuvak krastam, ko likt-garneles vai zivs gabalus, cik akus labak likt? iet no rita, pa dienu vai vakara?
1.augusts 2008, 14:52 | links
 
Kristapsp uz ko tieši laimi mēģināsi uz sievieti vai buti ???? :D
1.augusts 2008, 14:41 | links
 
Paldies :)
Nekad uz šiem zvēriem neesmu gājis. Esmu tik spiningotājs, jo man nav pacietība iemest un gaidīt, vajag procesu :) Bet rīt laikam braucot ar sievieti pie jūras atpūsties paņemšu štrumentus līdz un izmēģināsu laimi :)
1.augusts 2008, 14:40 | links
 
Plekstes ne vairak kā 5kg no katras sugas , akmeņplekstes 5 un izmērs , ne mazākas par 30 cm ...
1.augusts 2008, 14:29 | links
 
17.5.asarus, kas noķerti iekšējos ūdeņos, un plekstes, kas noķertas jūras piekrastes ūdeņos, — piecus kilogramus no katras sugas;
1.augusts 2008, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager