Makšķerēšana jūrā

Vēl par agru iet uz nopietnu zušu copi , nu es personiski ar tiem dzīvajiem īpaši neaizraujos , mazāki par pus kg nemaz viņus neķer , a ar lieliem Liepājā ļoti švaki sāk palikt ... A ko tu gribi špinerēt ?
10.jūnijs 2008, 18:23 | links
 
es nopirku prieksh zusu kersanas zivtinjas 8cm vai taas buus normaalas?? domaaju iet paspinereet :)
10.jūnijs 2008, 18:16 | links
 
Nu runājot par zušu ķeršanu jūrā , tad ar dzīvo zivtiņu grunteni tālu tu neaizmetīsi , naktstārps sāļā ūdenī ātri atņirdzās , ja sliekas, tad vislabāk cietie zemes tārpi (zilgalvji ) vai mēslu tārpu pušķītis .... ņurņiķi gan ir ideālākā ēsma , bet nav atļauts izmantot , ta pat kā vēžu astītes ....Jūra var arī labi makšķerēt uz krabju gabaliņiem vai garnelēm , citi uz aknu gabaliņiem ir dabūjuši labus zušus !
10.jūnijs 2008, 11:59 | links
 
Vakar biju jūrā uz mencām. Visas dienas garumā deviņas mencas. Lielākā 3,5kg
9.jūnijs 2008, 19:25 | links
 
Slaida zivtele,nakstārps,nu ideālākais ir liegtais ņurņiks.
8.jūnijs 2008, 18:35 | links
 
Ar grunteni,ēsma
8.jūnijs 2008, 18:32 | links
 
Tradicionāli sāk makšķerēt kanālos un jūra pēc Jāņiem , eseros biku ātrāk , tas saistīts ar ūdens temperatūru ... Tuvākā gruntenes sistēma ir kā uz brekšiem , tikai nopietnākas auklas ! Ēsma visa veida sliekas un garneles , tās nu tās labākās un pieejamākās ēsmas , var uz dzīvo arī !
8.jūnijs 2008, 18:28 | links
 
Sveiki čaļi--kurš man varētu vairāk pastāstīt (arko- kā--utt.)par zušu copi? Iepriekš jau pateicos-- ne asakas !!
8.jūnijs 2008, 18:23 | links
 
Šodien biju uz moli Liepājā , no vēja zivīm nebija ne miņas , pārklaficējos uz butēm , tās gan labi ņēma pat dienas vidū un laba izmēra ......
29.maijs 2008, 16:27 | links
 
Par spiningu naf ne jausmu, veeja zivis jem uz spiningu, bet vai no krasta, nezinu...
A par to brishanu, viss atkariigs cik taalu var iemest... Liepaajas pusee no krasta dienas laikaa zivis ir taalaak nekaa iestaajoties kreeslai, par liici nezinu... Ar ziviim domaaju buti, jo neko citu veel nav izdevies nozvejot :)
23.maijs 2008, 20:35 | links
 
Tad vēl tāds jautājums. Met iekšā no paša krasa vaibrien līdz sēklim, un tad, un vrbūt ir kādas norādes kur labāk provēt pie akmeņiem vai vienkārši tik met un tad skatās?

Pats visai bieži spiningoju, ir kādas zivis kas ķeras arī uz to?
23.maijs 2008, 20:25 | links
 
Son tiiri laps loms bij Paavilostaa... Tikai labaakaa cope ir no 9-12 iitaa... 2 h 20 veejenes...
Ar to taalo meshanu ir taa, ka man iemaaciija auklas 0,35 mm galaa iesiet taa saucamo shock led... taa absorbee triecienu un auklu nesarauj... kaadus 3-4 m garu ar 50 kg izturiibu, un tad var droshi mest... Kluba biedri, ruudiiti juuras copmanji ar bezinerceneem meta ap 250m , man par to nebij pat veerc sapnjot, bet muusu juuraa ar 150 ar gana... :)
23.maijs 2008, 19:56 | links
 
Par liici naf ne jausmu, bet ja atpuuties, tad kapee nepameegjinaat un niemst piicku juurjaa... kas zin, mosh ko nokjersi :)
23.maijs 2008, 19:52 | links
 
Man tāds jautājums. Tākā nekad jūrā neesu zvejojis, vai līcī arī kādas zivis var noķert? Cik pēc diskusijas var noprast tad līcī nevienas zivš nav?
Bet atpūšoties pie jūras gribētu pie reizes pamakšķerēt, ko iesakat? Doma ir braukt kaukur pie Tūjas.
23.maijs 2008, 15:19 | links
 
pēdējo reizi copējot un gribot iemest max cik tālu var ar auklu pārgriezu pirkstu tā normāli, laikam ja grib mest tālu bez cimda neiztikt
23.maijs 2008, 13:08 | links
 
Treninjsh sasodiiti daargi maksaaja, entie atsvari un daudz zhilkas metri, bet iirijaa kluba biedri mani maaciija intensiivi :)
22.maijs 2008, 23:21 | links
 
Teiksim ar saveejo es varu iemest ap 150 m, ja ir labveeliigs veejsh un ap 160g svins...
22.maijs 2008, 23:18 | links
 
nu ta neko metiens!!!!!!!!!!!!!
22.maijs 2008, 21:44 | links
 
Vinjsh iebridis iekshaa juuraa tipa meta :)
22.maijs 2008, 21:11 | links
 
taa jau gan baigaa skaade.....bet ko ta dara ar kaatu ka taa var salauzt!!!!
22.maijs 2008, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager