Makšķerēšana jūrā

talaja distancē,nozimē ka bridi iekšā?
24.novembris 2019, 18:14 | links
 
Naktī no 23.11 uz 24.11 Ovīšos bijām trijatā. Viens noķēra 8 kg ,otrs 12 kg un es izvilku 9 kg.
Es strādāju tālajā distancijā copes bija retas, bet rezultāts bija labāks.(bute bija lielāka izmēra) Straumes nebija ,zāles nebija ,cope laba ,visiem labus lomus.
24.novembris 2019, 18:05 | links
 
Pēdējā copes reizē nobraukāju no pīļostas, līdz Kolkai un atpakaļ. Kopā ar ceļu no Rīgas, turp/atpakaļ, ap 750km pa to dienu nobraucu.
24.novembris 2019, 18:00 | links
 
Tad kad zāle sāk traucēt visās distancēs, tad nav ko nodarboties ar mazohismu. Meklē citu vietu kur zāles nav, vai brauc mājās. :)
24.novembris 2019, 17:57 | links
 
Urmaas,

Ūsaiņi viļņos, protams, ir neaizvietojami. Divas lietas ; pirmā aerodinamika varētu būt labāka, bet vējainā laikā šī prioritāte zaudē savu būtisko nozīmi, otra ir problēma, tādēļ, ka nedrīkst nogulēt, savādāk tā apaug ar zālēm un virzū uz ūsām izveidojas zāļu un smilšu maisījums, kas ūsaini ar savu svaru ieblietē smiltīs un izvilkt to ar pīto 0,1 - 0,12 auklu paliek ļoti problemātiski. Piramīdas vidējai un tuvai distancei ir OK, ja var pats pieciest "vibrātoru".:). Tālai distancei tiešām laiviņas ir super. Laiviņas ir divejādas , ar aso galu un vienmērīgi sadalītu svaru. Tās lietderīgāk izmantot uz lokanā tālmešanas kāta. Otras laiviņas ir ar smaguma centru novirzītu uz priekšu. Šitās es izmantoju uz 5m. tālmešanas kāta bez izteiktas lokanības, ar auklu 0,14. Patreiz testēju bultu, kas atgādina bultas uzgali ar divām nedaudz saplacinātam pusēm. Aerodinamika, manuprāt, ļoti laba, bet noturība pret straumi slikta. Bulta ir garāka par 1/6 pēc konstrukcijas par torpēdu, kurai spuras (harpūnas) arī ir izteiktākas un līdz ar to pret straumi izturīgāka. Uzskatu, ka torpēdai aerodinamika nav laba.
24.novembris 2019, 17:22 | links
 
Pie mierīgas jūras mans lieto 60gr bumbieri, lido kā lode pat dažreiz neredz kur iekrīt. :)
24.novembris 2019, 14:39 | links
 
Rāmā jūrā parasti izmantoju "laiviņas" 100-140gr svarā. Ja 140gr netur tad jūra vairs nav rāma.
"Laiviņām" ir laba aeiro dinamika un viegli nāk ārā no ūdens. Ar "piramīdām" nesalīdzināt! Pie nemierīgākas jūras izmantoju "ūsaiņus". Ar tiem protams vairs "nepasoļos".
24.novembris 2019, 14:25 | links
 
Eifel [24.11.19]: Eifel,pa smuko.Pārskatījos vai tiešām interesantas formas svins?

leonids, 24.novembris 2019, 10:44

Paldies. Jā, čoms teica, ka tos svinus esot kaut kur pa lēto dabūjis. Interesanta forma un katrs savādāks.
Pie rāmās jůras nav starpibas svina formai.
24.novembris 2019, 13:58 | links
 
Eifel,pa smuko.Pārskatījos vai tiešām interesantas formas svins?

leonids, 24.novembris 2019, 10:44


Paldies. Jā, čoms teica, ka tos svinus esot kaut kur pa lēto dabūjis. Interesanta forma un katrs savādāks.
24.novembris 2019, 13:50 | links
 
Mazirbē arī tas pats, visi bauda saulaino laiku. Laikam pārāk mierīga jūra priekš bušu copes.
24.novembris 2019, 13:11 | links
 
Svins bija interesantas formas.
Bet katrs zvejo pa savam.
Es personigi svinus veikala neperku es vinus izleju pats.
Pavadinas veikalā dazas ir tikai normalas ko es izmantoju, parasti sienu pats
24.novembris 2019, 11:09 | links
 
Eifel,pa smuko.Pārskatījos vai tiešām interesantas formas svins?
24.novembris 2019, 10:44 | links
 
Skaidrs. Man doma paraut uz mazirbes pusi. Vakar ņēma tikai tuvajā tagad mēģinu kilometrā ar brišanu. Arī tukšums
24.novembris 2019, 10:16 | links
 
Mikeli pilnigs tuksums. Laikam jamekle uz Liepajas pusi. Izmeginaju visu un visur.
24.novembris 2019, 10:11 | links
 
No miķeļtorņa pāris km pa labi. Zāles nav, straumes nav, vēja nav, viļņa nav, zivis nav. Padsmit vakar vakarā sadabuju, šorīt pa tumsu kādas 5. Izmērs 250g max.
24.novembris 2019, 10:06 | links
 
Pravietis [23.11.19]: Tagad sāk skaitīt svešus lomus, pie tam, tikai pēc viņam zināmiem slimīgās iztēles cipariem.
Pravieti!
Šie cipari, kurus minēju, nav ne kadi manas iztēles cipari! Tie ir tevis paša šajā forumā rakstīti cipari! Es tikai saliku tos kopā, no ka arī radās jautājums : tu te visus par durakiem uzskati un melo par 50+ kg 5.copes reizēs, vai arī visiem meloji, rakstot ikreizes copes atskaites?
Un, ja meloji par ikreizes nozveju, tad kādu apsvērumu vadīts un kā pēc samazināji daudzumu tieši lidz 11 kg un 13 kg, piem., bet ne līdz atļautajiem 10 kg.?
Un šoreiz te mazāk jautājums par to, kā pēc tu, Pravieti, ignorē MN, bet gan par to, kā pēc tu melo un pēc tam vēl bernišķīgi atrunājies un taisnojies! Vai pareizāk un korektāk pret pārējiem copmaņiem nebūtu rakstīt tā kā ir, vai arī nerakstīt ne ko?
24.novembris 2019, 10:06 | links
 
Sveiki!
Izvilku savu pirmo buti. Čoms aicināja uz copi - aizbraucām. Bijām Ovīšos 23. nov. naktī. No stāvvietas neveiksmīgi izvelējāmies ceļu un pēc nelielas maldīšanās pa nakts melnumā pa mežu (meklējot jūru) beidzot nokļuvām krastā. Ap pl. 4, 5 ķērās pa divām uzreiz. Spēj tik izvilkt un noāķēt. Vēlāk, kad atausa gaisma, parādījās straume, vējš un vairs tā neķērās. Gadījās pa kādai mazai butītei, citreiz tukšā. Bet spainis jau bija pusē un mēs priecīgi varējām doties mājās. Lieliska cope.

Neliels ieskats no mūsu copes:

https://www.youtube.com/watch?v=9VfbY4W4XT0
24.novembris 2019, 03:34 | links
 
Es slepus pa tetertakām,nost no visiem.Pie Kolkas butes maz.3stundās 4gab.Pats aizvien vēl mācos,lai gan mūžš tuvojas noslēgumam.

leonids, 23.novembris 2019, 22:37

Nevajag gausties veco zēn, gan svētki nākošsezon būs atkal tavā pagalmā. Mūsu gadi ir mūsu bagātība. Šogad Tevi bute laikam nelutināja. Man šī sezona aizgāja uz urāā....,nostrādāja, pieredze, intuīcija. "Augšā" copēt biju, šķiet, tikai vienu reizi. Pa "vidu" izrādījās zivs bija gana. Nākošgad noteikti atkal būs savādāk.
23.novembris 2019, 23:28 | links
 
zviedris [23.11.19]: Nu pipec!!! palasīju jūsu lapu iepriekš.... Domāju norm.. copes forums!super!.......BET.... jums vajaga tā rieties savā starpā,šeit,forumā???
Uzraksti infu par copi un rejies Saipā,tur redz tavu seju un moš kāds dusmīgais arī atradīs tevi...
Un tu esi tagad viens no tiem kas piedirš te
23.novembris 2019, 22:47 | links
 
Es slepus pa tetertakām,nost no visiem.Pie Kolkas butes maz.3stundās 4gab.Pats aizvien vēl mācos,lai gan mūžš tuvojas noslēgumam.
23.novembris 2019, 22:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager