Makšķerēšana jūrā

keners [19.11.19]: Bomāru alga...
Tu viņas kūpini caurdurot, cik redzu!? Viņas Tev zemē nekrīt? Esmu vairākas reizes tā kūpinājis un vienmer kāda nokrīt, sevišķi lielākās. Beigās esmu šo atmetis un butes ar kūpinu liekot guļus uz plauktiem. Esmu mēģinājis viņas vējot, apžāvēt, ļoti zemā temperatūrā sākumā kūpināt, bet ne kā. Ar reņģi un bullīti kaut kā esmu ticis skaidrībā, bet ar buti ne kā.
19.novembris 2019, 18:27 | links
 
Šodien no 12.oo līdz 17.oo Jūrkalnē laba cope.Ņēma nepārtraukti.Izmērs dažāds, tāpēc daudz plaukstiņu atlaistas atpakaļ. Uz tumsiņu nedaudz pieklusa cope.Mājās atbrauca 6,5 kg smuka izmēra butes
19.novembris 2019, 18:20 | links
 
Jozis2 [11:40]: Paskat vien!
Liepājā viens no mola tik aizrautīgi copējis, ka lecis pat pakaļ zivij.
Paldies Dievam un glābējiem, ka sveikā izdevies tikt atpakaļ uz sauszemes.
Vai nav kāds no jūsu korišiem?Izkāpjot no mašīnas pie mola un sākot pārģērbties, pie mums pieslīdēja lietuviešu bariņš, kur vīrs malkojot absolūtu priecīgi paziņoja, ka šodien dzimšanas diena, bet vakar otrā dz/d bijusi, jo sanācis “nirnutj” no paša gala. Tā ar glābējiem ticis krastā, bet 200e nācies samaksāt par peldi Lv.
Tāpēc tas nav Ziemeļu, bet leišu mols.

Roberts89, 19.novembris 2019, 17:56

Ja garšo cepums, tad nav brīmums ka tā arī notiek. Ja labi beidzas - vismaz zināma jautrība un pārmaiņa par ko parunāt.
19.novembris 2019, 18:04 | links
 
Jozis2 [19.11.19]: Paskat vien!
Liepājā viens no mola tik aizrautīgi copējis, ka lecis pat pakaļ zivij.
Paldies Dievam un glābējiem, ka sveikā izdevies tikt atpakaļ uz sauszemes.
Vai nav kāds no jūsu korišiem?
Izkāpjot no mašīnas pie mola un sākot pārģērbties, pie mums pieslīdēja lietuviešu bariņš, kur vīrs malkojot absolūtu priecīgi paziņoja, ka šodien dzimšanas diena, bet vakar otrā dz/d bijusi, jo sanācis “nirnutj” no paša gala. Tā ar glābējiem ticis krastā, bet 200e nācies samaksāt par peldi Lv.
Tāpēc tas nav Ziemeļu, bet leišu mols.
19.novembris 2019, 17:56 | links
 

Bomāru alga...
19.novembris 2019, 17:41 | links
 
mar4ello25 [19.11.19]: Sveicināti Vīri un Sievas! Vai kāds nav bijis Mazirbes pusē šajās dienās? 4n domāju aizbraukt, bet tur neesmu bijis nereizes. Vai stāvvietā ko Google maps rāda var atstāt auto? Ja nemaldos tad tā ir pie vecās pograņičņiku zastavas. Vai iesakat vairāk uz Vpils , Liepājas pusi virzīties? Paldies un Ne asakas! Jā laika ziņas skatījos, brāzmains, bet krasta vējš
Biju 5dien Mazirbē, 3h un piecas mazas butes, laika apstākļi piemeroti, bet nu at buti švaki, nospļāvos un pārbraucu 90km, starp Liepāju un Ventspili ir daudz labāka cope!
19.novembris 2019, 15:26 | links
 
17. novembrii, Sīkraga pludmalee, bušu makskeresanas vietaa, atrasta makskernieku piederumu kaste.

No riita, vareeja noveerot, ka peec nakts makskereesanas, dazji ir taa "sasildijushies", ka bez draugu paliidziibas netiek paari kaapai uz staavlaukumu :)

Kastes atguushanas noteikumi - iipashniekam jaaspeej to aprakstiit un pastaastiit kas tajaa atrodas. Veelams nevis zvaniit, bet atsuutiit zinju uz 20407995. Pie iespeejas atbildeshu.
19.novembris 2019, 13:26 | links
 
otinjsh [19.11.19]: Un kā ar MN ievērošanu?

urmaas, 19.novembris 2019, 11:27

Urmās tak beidz. Te "kungiem" tā ir norma, ne tikai pārkāpt, bet arī vel publiski lielīties ar to.
Bomāriem bomāru alga kā sacīt jāsaka...
o.
Par bomāriem, Tu par kuriem?
19.novembris 2019, 13:13 | links
 
Un kā ar MN ievērošanu?

urmaas, 19.novembris 2019, 11:27


Urmās tak beidz. Te "kungiem" tā ir norma, ne tikai pārkāpt, bet arī vel publiski lielīties ar to.
Bomāriem bomāru alga kā sacīt jāsaka...
o.
19.novembris 2019, 11:52 | links
 
Paskat vien!
Liepājā viens no mola tik aizrautīgi copējis, ka lecis pat pakaļ zivij.
Paldies Dievam un glābējiem, ka sveikā izdevies tikt atpakaļ uz sauszemes.
Vai nav kāds no jūsu korišiem?
19.novembris 2019, 11:40 | links
 
Un kā ar MN ievērošanu?
19.novembris 2019, 11:27 | links
 
Šoreiz gan plekste varēja būt lielāka. Parasti pie normāliem vidējiem izmēriem un laba loma no kopējā daudzuma kūpiņam aiziet spainis. Šoreiz kūpiņa vajadzībām atvēlēts tiks tikai aptuveni nedaudz vairāk par 1/2 no 13 kg. Cope no 16.00 līdz aptuveni 05.00. Sāka bojāties laiks, sīks lietutiņš, vējš, zāle, cope pasīvāka kā arī nolēmām pārtraukt bērnudārznieku izķeršanu. Es pārsvarā strādāju ar tālo distanci, tuvumā bija ļoti maz.
19.novembris 2019, 11:22 | links
 
mar4ello25 [19.11.19]: Sveicināti Vīri un Sievas! Vai kāds nav bijis Mazirbes pusē šajās dienās? 4n domāju aizbraukt, bet tur neesmu bijis nereizes. Vai stāvvietā ko Google maps rāda var atstāt auto? Ja nemaldos tad tā ir pie vecās pograņičņiku zastavas. Vai iesakat vairāk uz Vpils , Liepājas pusi virzīties? Paldies un Ne asakas! Jā laika ziņas skatījos, brāzmains, bet krasta vējš
Ir OK. Tas stāvlaukums tur ir pieejams. Bute jem gan "zem kājām", gan tālākās distancēs.
19.novembris 2019, 11:12 | links
 
Sveicināti Vīri un Sievas! Vai kāds nav bijis Mazirbes pusē šajās dienās? 4n domāju aizbraukt, bet tur neesmu bijis nereizes. Vai stāvvietā ko Google maps rāda var atstāt auto? Ja nemaldos tad tā ir pie vecās pograņičņiku zastavas. Vai iesakat vairāk uz Vpils , Liepājas pusi virzīties? Paldies un Ne asakas! Jā laika ziņas skatījos, brāzmains, bet krasta vējš

mar4ello25, 19.novembris 2019, 09:50
Brāzmains vējš no muguras nav jūtams ja aiz muguras stāvs krasts ar mežu.
Arī skatos ka no trešdienas uz ceturtdienu varētu, jo tālāk sola vēsāku.
Mīnusi pie jūras kautkā vairs nepatīk. :)

kutis, 19.novembris 2019, 10:58

Supertālās distances. Tu jau vērīgs kungs, strādāju ar uzpirksteni. Doršām iepatikās nakteņi.
19.novembris 2019, 11:03 | links
 
Kener,Pravieti,Diametr-cope protams ir forša,bet vai tikai man pēc negulētas nakts ir tāda sajūta ka būtu izdzerts litrs kognāra un paģiras ir divas dienas.kā jūs tiekat ar to galā.un īpaši man tad ir jāstrādā,varu autiņam atstāt kādu skrūvi vaļā

elgreko, 19.novembris 2019, 07:37

Es copēju tikai pa tumsu un naktīs un tad man piepildās makšķernieka sapņi.....:).
19.novembris 2019, 10:59 | links
 
Sveicināti Vīri un Sievas! Vai kāds nav bijis Mazirbes pusē šajās dienās? 4n domāju aizbraukt, bet tur neesmu bijis nereizes. Vai stāvvietā ko Google maps rāda var atstāt auto? Ja nemaldos tad tā ir pie vecās pograņičņiku zastavas. Vai iesakat vairāk uz Vpils , Liepājas pusi virzīties? Paldies un Ne asakas! Jā laika ziņas skatījos, brāzmains, bet krasta vējš

mar4ello25, 19.novembris 2019, 09:50

Brāzmains vējš no muguras nav jūtams ja aiz muguras stāvs krasts ar mežu.
Arī skatos ka no trešdienas uz ceturtdienu varētu, jo tālāk sola vēsāku.
Mīnusi pie jūras kautkā vairs nepatīk. :)
19.novembris 2019, 10:58 | links
 
Man jau norma sen pārsniegta un klāt vēl divas dvīņu māsas... :).

Pravietis, 19.novembris 2019, 03:09

Ar ko tad iekārdināji tos menčukus un cik tālu no krasta?
19.novembris 2019, 09:51 | links
 
Sveicināti Vīri un Sievas! Vai kāds nav bijis Mazirbes pusē šajās dienās? 4n domāju aizbraukt, bet tur neesmu bijis nereizes. Vai stāvvietā ko Google maps rāda var atstāt auto? Ja nemaldos tad tā ir pie vecās pograņičņiku zastavas. Vai iesakat vairāk uz Vpils , Liepājas pusi virzīties? Paldies un Ne asakas! Jā laika ziņas skatījos, brāzmains, bet krasta vējš
19.novembris 2019, 09:50 | links
 
elgreko [19.11.19]: Kener,Pravieti,Diametr-cope protams ir forša,bet vai tikai man pēc negulētas nakts ir tāda sajūta ka būtu izdzerts litrs kognāra un paģiras ir divas dienas.kā jūs tiekat ar to galā.un īpaši man tad ir jāstrādā,varu autiņam atstāt kādu skrūvi vaļā
Kaut kā jau mēģinām.
19.novembris 2019, 07:54 | links
 
elgreko [19.11.19]: Kener,Pravieti,Diametr-cope protams ir forša,bet vai tikai man pēc negulētas nakts ir tāda sajūta ka būtu izdzerts litrs kognāra un paģiras ir divas dienas.kā jūs tiekat ar to galā.un īpaši man tad ir jāstrādā,varu autiņam atstāt kādu skrūvi vaļā
Gadiem ilgi strādāju nakts maiņās... Pierasts!
19.novembris 2019, 07:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager