Makšķerēšana jūrā

Tonis [03.01.19]: Tas tiesa,no ķiploka sagriešanas metodes ir daudz kas atkarīgs.Es griežu zem 45 grādu leņķa,tieši pusnaktī,tad mērcēju baltvīnā,tas palīdz...
Anton pret ko palīdz?;)))
3.janvāris 2019, 18:43 | links
 
Tas tiesa,no ķiploka sagriešanas metodes ir daudz kas atkarīgs.Es griežu zem 45 grādu leņķa,tieši pusnaktī,tad mērcēju baltvīnā,tas palīdz...
3.janvāris 2019, 17:33 | links
 
Nez kā pie jūras šodien realitātē izskatās pēc pūtiena? Somi stāsta, ka 2,5 - 3m viļņi krastā priekšpusdienā varētu būt bijuši. Pēc tam mazāki. Straume gar krastu.
Bet ķiploku jāmāk sagriezt, tas tiesa.
Eksperts ir un paliek eksperts, cepuri nost, ... :)
3.janvāris 2019, 16:59 | links
 
eksperts [03.01.19]: Tikko no jūras no 12-16 lomā 4.5 kg posmā Ventspils - Jūrkalne. Izteikti ņēma uz vertikāli sagrieztā ķiploku marinādē noturētas brekšu filejas gabaliņiem.
Spriezot peec tavas IP adreses kur aptuveni atrodies - nu nekaadi tu nevareeji liidz 16 buut pie juuras :D
3.janvāris 2019, 16:29 | links
 
Re kā, eksperti saka, ka ir pat nozīme tam, kādā virzienā ķiploku marinādei griež.
A jūs te - vārītā, svaigā, vārītā garnele :D
3.janvāris 2019, 16:26 | links
 
Tikko no jūras no 12-16 lomā 4.5 kg posmā Ventspils - Jūrkalne. Izteikti ņēma uz vertikāli sagrieztā ķiploku marinādē noturētas brekšu filejas gabaliņiem.
3.janvāris 2019, 16:12 | links
 
Sveiciens Jaunajā Gadā!!!!!!! Dažreiz palasu, dažreiz pasmejos, dažreiz novēršos! Novēlu visiem portāla apmeklētājiem, nedariet citam to, ko paši negribat saņemt pretī!!!!! Lai veicas visa veida copēs!!!!!!!
1.janvāris 2019, 21:20 | links
 
Pravietis [01.01.19]: Lai Jums sudraba zvīņu lietutiņš nolīst,
Un Jūras veltes uz pātagas vienmēr līgojas,
Vējā un lietū, rudenī vai ziemā,
Spaiņi un somas pilnas pildās,

Novēlu uzticīgākajiem foruma apmeklētājiem un
it īpaši Diametram, Leonīdam un daudziem citiem, kas viens otru atbalstījuši ar foršu padomu un nav skopojušies ar saviem mazajiem noslēpumiem un knifiņiem.
Novēlu mazāk veiksmīgajiem ciemiņiem nekultivēt forumā skaudību, bet mācīties no pieredzējušākiem, uzņēmīgākajiem un pacietīgākajiem biedriem, kas makšķernieka sāpi izsāpējuši līdz sirmam matam.
Paldies :)
1.janvāris 2019, 00:12 | links
 
Lai Jums sudraba zvīņu lietutiņš nolīst,
Un Jūras veltes uz pātagas vienmēr līgojas,
Vējā un lietū, rudenī vai ziemā,
Spaiņi un somas pilnas pildās,

Novēlu uzticīgākajiem foruma apmeklētājiem un
it īpaši Diametram, Leonīdam un daudziem citiem, kas viens otru atbalstījuši ar foršu padomu un nav skopojušies ar saviem mazajiem noslēpumiem un knifiņiem.
Novēlu mazāk veiksmīgajiem ciemiņiem nekultivēt forumā skaudību, bet mācīties no pieredzējušākiem, uzņēmīgākajiem un pacietīgākajiem biedriem, kas makšķernieka sāpi izsāpējuši līdz sirmam matam.
1.janvāris 2019, 00:02 | links
 
Dienas, mēneši, gadi mainās, atkal Jaunais gads. Lai labās lietas ir krietni vairāk, sliktās mazāk vai nemaz. Laimīgu jauno gadu !
31.decembris 2018, 18:50 | links
 
P.P.S.Visiem priecīgus!Un lai nākamā gada butes ir treknākas par šīgada lomiem!!!
31.decembris 2018, 14:32 | links
 
Parasti,pēc vispārzināmām analòģijām,eksperti par ekspertiem kļūst tikai pēc piesišanas krustā.Varbūt beidzot tiešām pareizā ceļa rādītājs ir klāt?
P.S.Aleluja
31.decembris 2018, 14:28 | links
 
Pravieti pricipā nesudos par lomiem)))

eksperts, 31.decembris 2018, 13:30


Tu saproti vai nesaproti latviešu valodu, atkabinies reiz no manis .........bļin.
31.decembris 2018, 13:37 | links
 
Pravieti pricipā nesudos par lomiem)))
31.decembris 2018, 13:30 | links
 
Lai jau rej tiem kam skauz jo es nesmu juras makšķernieks bet esmu bijis un nesudos par lomiem

Gints25, 31.decembris 2018, 13:13


Man arī tagad ir baltā skaudība, ka līdz vētrai nebiju zvejot pie jūras, laiks bija ideāls. Vakar biju Vecāķos, atpūtos pastaigājoties. Pricipā esmu zvērināts pavasara bušu zvejas pretinieks.
31.decembris 2018, 13:28 | links
 
Lai jau rej tiem kam skauz jo es nesmu juras makšķernieks bet esmu bijis un nesudos par lomiem
31.decembris 2018, 13:13 | links
 
Gan jau tuuliit arii mani nories :D
31.decembris 2018, 13:10 | links
 
Jau kuro dienu lasu un smaidu :D negaidiiti liela aktivitaate sajaa sadalaa un pateicoties vienam kadram!
Tak nenemat vinu par pilnu! Sitie visvairaak uzcepaas kad viniem kaads atbild!
Visiem zinamajiem personaziem liels paldies par sii gada atskaiteem :) ieteikumiem un sarunaam :)
Laimiigu jauno un noveelu pie juuras (pie dabas) visiem pabuut vairaak un izbaudiit to skaistumu!! Zivis otraa planaa lai paliek :)
31.decembris 2018, 13:07 | links
 
Pravieti no tevis tāds makšķernieks kā no mērkaķa lidotājs, kurš lidoja uz sauli, kāds gudrais teica nelido tu sadegsi uz ko mērkaķis atbildēja "Es i gudrs es būs lidot naktī"!!!
31.decembris 2018, 13:06 | links
 
Paldies tev...sen tā nēsmu smējies:)))))
31.decembris 2018, 13:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager