Makšķerēšana jūrā

Tā viš i . :)
16.oktobris 2018, 23:21 | links
 
Diez vai šodien ar kaunināšanu var kādu pārmācit. Veidenbaums pat teica, "ka dūrē tik spēks". Citām tautībām ar ietekmēšanu izdodas labāk. Pie mums kādu noštrāfēs, tas izdomās mežu nodedzināt. Tādi laiki, jeb pilsoniskās nepakļāvības un naida laikmets. Riepas tad dūra, klusums, rezultāta nav.
16.oktobris 2018, 22:29 | links
 
A - uuuūūūūūūū, vai tiešām neviena nav liedagā. Izskatās, ka esmu saucējbalss tuksnesī.

Pravietis, 16.oktobris 2018, 22:07


Gan jau, ka ir, bet bez interneta vai vēlmes rakstīt.
16.oktobris 2018, 22:18 | links
 
Mans priekšlikums - pielikt makšķernieka kartes maksai vēl 20 €, un šo naudu maksāt cilvēkiem, kuri sakopj necilvēku šmuci. Jo lopu dabu mainīt nav iespējams (paskatieties, kas paliek kaut vai aiz F1 skatītājiem arī eiropā). Pats ņemu piemēru no Diametra.

atmos, 16.oktobris 2018, 20:38


Diez vai būtu jāmaksā par citu grēkiem.
Jāmāca jau no pašas bērnības savākt aiz sevis. Bet cik daudz ir vecāku un vecvecāku, kas aiz sevis nesavāc.
16.oktobris 2018, 22:17 | links
 
A - uuuūūūūūūū, vai tiešām neviena nav liedagā. Izskatās, ka esmu saucējbalss tuksnesī.
16.oktobris 2018, 22:07 | links
 
atmos [16.10.18]: Mans priekšlikums - pielikt makšķernieka kartes maksai vēl 20 €, un šo naudu maksāt cilvēkiem, kuri sakopj necilvēku šmuci. Jo lopu dabu mainīt nav iespējams (paskatieties, kas paliek kaut vai aiz F1 skatītājiem arī eiropā). Pats ņemu piemēru no Diametra.
Tīrs ir tur kur necūko nevis kāds aiz tevis sakopj
16.oktobris 2018, 21:59 | links
 
Ne asakas, Raimond !

atmos, 16.oktobris 2018, 21:22


Pie velna :) Tu esi tukumnieks ?
16.oktobris 2018, 21:30 | links
 
Ne asakas, Raimond !
16.oktobris 2018, 21:22 | links
 
Neviens neatskaitās, laikām sākušies plekstes atplūdi no krasta, vai nu visi pārēdušies, slinki palikuši...

Pravietis, 16.oktobris 2018, 20:23


Es rīt ceru neaplauzties pēc darbiem aizbraucot ... Kad visi vilka ar 3 vai 6 makšķerēm - lasīju postus no iekšzemes ...
16.oktobris 2018, 21:20 | links
 
Mans priekšlikums - pielikt makšķernieka kartes maksai vēl 20 €, un šo naudu maksāt cilvēkiem, kuri sakopj necilvēku šmuci. Jo lopu dabu mainīt nav iespējams (paskatieties, kas paliek kaut vai aiz F1 skatītājiem arī eiropā). Pats ņemu piemēru no Diametra.

atmos, 16.oktobris 2018, 20:38


Paldies par pieminēšanu, bet kad šis kļūst par dzīvesveidu, tad tajā brīdī, kad savāc, nedomā par cūkām, kas nomet ...
16.oktobris 2018, 21:19 | links
 
Mans priekšlikums - pielikt makšķernieka kartes maksai vēl 20 €, un šo naudu maksāt cilvēkiem, kuri sakopj necilvēku šmuci. Jo lopu dabu mainīt nav iespējams (paskatieties, kas paliek kaut vai aiz F1 skatītājiem arī eiropā). Pats ņemu piemēru no Diametra.
16.oktobris 2018, 20:38 | links
 
Neviens neatskaitās, laikām sākušies plekstes atplūdi no krasta, vai nu visi pārēdušies, slinki palikuši...
16.oktobris 2018, 20:23 | links
 
Cik dzirdēts, tad tur samērā sekls un diez kas nav.
Ap Bernātiem it kā vairāk tautas grozoties.

Domaataajs, 16.oktobris 2018, 13:52

Paldies
16.oktobris 2018, 15:30 | links
 
Mazirbes Valērijs to vien dara kā sūdus vāc aiz ,,brīvdienu apmeklētājiem,, tie nav copmaņi. Ja pietika spēka atnest līdzi proties to visu arī aizstiept līdz pirmajai urnai. Visnotaļ žēl! Zivju zarnas un krevešu galvas var atstāt, putni un lapsas nesmādēs, tikai viena sūdīga lieta, dzīvnieki pierod pie tā. Ne asakas.

seedoo, 16.oktobris 2018, 12:06


Pierod un tad nāk fenderēt pa naglomu :)
Visu to drazu var barotavās iebāzt.
16.oktobris 2018, 13:53 | links
 
Labdien, var būt kas bijis uz būtes copes lejup no Liepājas līdz Lietuvas robežai?
Kā tur copejas, var būt varat ieteikt kaut kādas vietas?

jsv, 16.oktobris 2018, 10:58


Cik dzirdēts, tad tur samērā sekls un diez kas nav.
Ap Bernātiem it kā vairāk tautas grozoties.
16.oktobris 2018, 13:52 | links
 
Runājot par tautas pieplūdumiem nedēļas beigās, jāatceras arī tas, ka no 12.-14. oktobrim daudzas bākas (tajā skaitā, Ovīšu) varēja apmeklēt bez maksas. Cūcību neatbalstu, ienīstu, pats vienmēr savācu aiz sevis.
16.oktobris 2018, 12:45 | links
 
Tikai uzteicami. Kas cits, ja ne mees pashi...
16.oktobris 2018, 12:34 | links
 
Valērijs vienreiz brīnījās, ka es arī lasu.
16.oktobris 2018, 12:23 | links
 
Mazirbes Valērijs to vien dara kā sūdus vāc aiz ,,brīvdienu apmeklētājiem,, tie nav copmaņi. Ja pietika spēka atnest līdzi proties to visu arī aizstiept līdz pirmajai urnai. Visnotaļ žēl! Zivju zarnas un krevešu galvas var atstāt, putni un lapsas nesmādēs, tikai viena sūdīga lieta, dzīvnieki pierod pie tā. Ne asakas.
16.oktobris 2018, 12:06 | links
 
Skumji īstenībā.

Šovasar arvien aktīvāk pievēršoties tik ļoti mīļotajam hobijam, proti, copei, esmu pārliecinājies kārtējo reizi, ka daļai primātu ir viss viens - kur *irst, tur ēst, atpūsties utt., apmēram.
Tik daudz upju un ezeru krastos esošās labās vietas ir piemēslotas - kastītes no dzīvās ēsmas, plastikāta maisiņi no sviniem āķiem u.tml. sīkumiem. Nemaz nerunāsim par alkohola iepakojumiem, čipsu pakām utt.
Nav ārzemju pieredzes man daudz, lai salīdzinātu, un arī īsti tā neinteresē.

Ir patiess prieks izlasīt, ka tomēr ir arī cilvēki, kas iespēju robežās savāc šādus atkritumus. Nevajag domāt, ka, redz, es jau neko viens neietekmēšu utt.

Tos, kas mēslo, gan laikam tikai kaps izārstēs.
Man copes auto ir paveca lamata, ietilpīga arī. Iespēju robežās arī savācu vismaz daļu atkritumu.

Tas nu tā, pārdomas par to visu aiz mīlestības pret zemīti.
16.oktobris 2018, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager