Raudas

Fugu.Nevarētu aprakstīt,kā to mannu priekš šprices gatavo?Esu daudz reizes dzirdējis, ka baigi laba lieta priekš raudām.
20.marts 2011, 18:49 | links
 
http://www.liis.lv/kasirupe/52.htm šite ir apraksts par kāpuru,šai lapā ir tāds kā teksts bet vaig pabraukt ar skrulli uz leju un tur arī būs bildītes.
20.marts 2011, 14:50 | links
 
Uz grunti rauda labprāt ņem mannā kuru uztinu uz āķa ar šprices palīdzību,turās kā pielīmēta un cope ir garantēta 99% ka izvilksi raudu. Bij tā kad ķērās tākā man likās kā žors nedēļas sākumā,tad viņai drausmīgi patika motilis un tikai. Uz nedēļas beigām liku motili,novērojums sekojošs,sardziņš kustās pilnīgi griež acīs un redzi ka zivs ir,bet neņem...uztinu mannā un aizgāja tā lieta. Galvenais vaig eksperimentēt. Vēlvienu lietu ieteikšu,ja kādam pie mājām ir grāvis vai dīķis vai kas tamlīdzīgs,tad mauciet un sāciet sijāt dūņas (grunti) pie krastiem ar sietiņu,var dabūt sānpeldēm līdzīgas tādas pelēcīgas plakanas bukaškas ar zilganzaļu nokrāsu vēdera daļā...neesmu pārliecināts 100% vai tās ir sānpeldes. Kad ķēru varkalī uz viņām,ķērās treknāks asaris nekā uz motili + vēl tā bija necopes diena. Un ir vēl tādi zivs uzkožamie kā "Ziedu mušas kāpurs" man pie mājām ir caurtekošs grāvīts un tajā viņi daudz...ir arī motilis (sarkanais) bet dikti maziņš tā ka zivs laikam pat neieraudzītu :D Nu un uz to ziedu mušas kāpuru arī ņēma lielāks asaris,viņš kad atrodas uz āķā tas kāpurs..viņš ir ļumīgs,reāli kad krati mormeni,tas tārps takā mikrodžigs pat vēl labāks!!!
20.marts 2011, 14:47 | links
 
es par dziļumu domāju - bieži ir tā ka raudas uz grunts tur neuzturās. Tagad jau raudas noķert naf problēmu.
20.marts 2011, 14:41 | links
 
Man ari pieredze ka raudas nem pie gruntsun nedaudz augstak, bet droshi katra vieta savadak :)
20.marts 2011, 14:32 | links
 
Starpcitu pie grunts tieši viņas arī vislabāk ņem...tirināju arī,bet uz grunti ņēma labāk. Pagājušās nedēļas sākumā bija bezmazvai žors raudām tai vietā,vien pēc otras,tik spēj cilāt un uz nedēļas beigām galīgs gaļaks,kādas 5 pa visu dienu nu tā no pusdesmitiem līdz pussešiem vakarā,bet paprāvas,tiktiko pēdējo notiesāju...būs jābrauc vēl saķert :)
20.marts 2011, 14:31 | links
 
Meklē uz sēkļiem, varbūt pie zālēm, arī dziļumā(bet ne pie grunts), ja nezini vietas nav jēgas barot. Kad kāda piesakas tad gan met paiku iekšā.
20.marts 2011, 14:10 | links
 
Var kāds pateikt...ezerā raudas var droši ķert arī dziļumos vai vislabāk ķeras krastā...cik es makšķerēju,tad krastā ir daudz,biki pasēdēju vairāk uz ezera vidu dziļumā un arī ir pieteikušās raudas bet lielākas...ei nu sazin,kur tad viņas vislabāk uzturās,vnk negribas iegāzt paiku ne tur,lai pēctam nebūtu tā ka nav ar ko barot. Izsakiet savas domas no pieredzes.
20.marts 2011, 13:59 | links
 
šeit pličus šolkā.
20.marts 2011, 13:48 | links
 
20.marts 2011, 13:47 | links
 
Par to Āķa ielikto video, tā tak nav cope, tas ir darbs, pēc pusstundas jau drošvien rokas ļenganas :)))
20.marts 2011, 13:36 | links
 
Kā būtu, ja tagad mēģinātu ar pludiņmakšķeri Ogres upē? Pie krācītēm, kur ir atkusis ledus. Nesanāks?
20.marts 2011, 13:30 | links
 
Tā-nolaižam,uzgaidām un velkam!
18.marts 2011, 08:14 | links
 
Loti feins tas video zemak par raudu kjersanu Krievija ziema. Tas ka to raudu vinjiem nemaz nebija tik daudz liecina ka ari mes pie maziem lomiem nesam neveiksminieki.
Cita lieta ir ka redzets ieks 'Ohota i ribalka 'ka pie Astrahanjas nes majas kaltet voblu ( Volgas raudu ) veselam mugursomam sakjerot bez ipasa piepules. Katra zinja rauda ir forsa un cienijama zivs, ka te teica, ja kjer ar pareiziem rikiem.
18.marts 2011, 00:37 | links
 
Viss! Šogad esmu saņēmies aiziet uz raudām Ogres upē. Viņas var sākt ķert kad aiziet ledus, ja?
17.marts 2011, 20:01 | links
 
Tikai no augšas uz leju Usmā ir tā No apakšas uz augšu -asasris no augšas uz apakšu rauda :))
11.janvāris 2011, 09:26 | links
 
Un viņi vēl ne visai pareizi ķer,raudai vajag no augšas mānekli laist pretī-vairums gadījumos.
11.janvāris 2011, 09:13 | links
 
Raudai patīk atkusnis
11.janvāris 2011, 09:10 | links
 
Vakar kaimiš sablieza 72 raudas Piebaroja ar herkulesu un heijā Kas būtu noticijs ja barība būtu riktīgā ..........?????? :DDDDD
11.janvāris 2011, 09:09 | links
 
Nu šādā veidā Usmā var vilkt līdz nelabai dūšai
11.janvāris 2011, 08:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager