Raudas

ar varu liesiet iekšā? :DD
10.aprīlis 2010, 20:39 | links
 
Komā bija domāts .
10.aprīlis 2010, 20:18 | links
 
Tu neesi tik švaks lai būtu kokā , bet divas dienas pillā būsi gan .
10.aprīlis 2010, 20:17 | links
 
koma :))
10.aprīlis 2010, 20:03 | links
 
kaats, precīzāk būtu, kolam! :)))
10.aprīlis 2010, 20:02 | links
 
Gagarin ,
Tu jau zini kas Tevi sagaida kad Tevi noķersim !
10.aprīlis 2010, 20:00 | links
 
Es nesapratu, Kaat, to Tu man jautāji :)
Tur nav rekordi stādīti, bet ķeras tikai 200 g un lielākās, mazāku nav vispār! Bet vairāk par šo vietu labāk nerunāšu, šodien nobraucu garām - divi kluči pa vidu nolikti :(
10.aprīlis 2010, 20:00 | links
 
Tā jau izskatās ka Mirtins ar vudu nodarbojās , tiko palielijos ar savu lomu , tā Mirtins kaut ko sabakstīja un vairs nekas neķerās tāds , ko varētu uz pannas uzlikt .
Droši vien ka kaut kur aizgāja , vakar atkal , tai pašā vietā , uz to pašu dziļumu , uz to pašu balto , atkal kādas 50 gb un neviena ņemama , pat asarītis uz balto paņēma , bija arī kādi 10 plicīši . Vienīgais labums , uz fīdera izvilku lielu kīsi , būs ko uz vēdzelēm likt , to gan atvedu mājās un iesviedu saldētavā .
10.aprīlis 2010, 19:57 | links
 
piedošanu, neprecīzs jautājums kolai
10.aprīlis 2010, 19:57 | links
 
nu netaisnojies ja, visi jau nevar raudas vilkt :)
10.aprīlis 2010, 19:57 | links
 
nesatraucies, gagarin. To es tā, Mirtinam un Kolam sarunas uzturēšanai.
:DD
10.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
nu nu viepli cik tad tev lielākā rauda? :DDD
10.aprīlis 2010, 19:55 | links
 
"Lielo" nevar, jebkurš un jebkad!
Cik tad tev lielākā ir bijuse pie "zilā striķa"
10.aprīlis 2010, 19:48 | links
 
Raudu var noķert jebkurš un jebkur.
:))
10.aprīlis 2010, 19:42 | links
 
kola - es pirmdien visticamāk mēģināšu piemājas lauciņu ar pīdari :D
10.aprīlis 2010, 19:41 | links
 
Lielā rauda ir reti smalka un cimperlīga zivs. Pie tam visu laiku pārvietojas. Tas sīkās pie zālītēm viegli sakert, bet lielo... Paris gadus atpakaļ ezerā vienā mazā līcīti nāca vasarā smukas raudas uz kukurūzu un zaļo zirnīti, bet tam mazajam līcītim pa vidu dūņas bija iesprausts viens sprungulis aiz kura regulāri aizķerās sistēma. Beidzot es to izķeksēju, bet ar to arī raudu cope tur beidzās uz visiem laikiem. Var jau sabarot un pavilkt sīkuļus...
Mirtin, tādā ziņā vēlajā rudenī zaļais striķis ir jau pārbaudīta vērtība, otru tādu nezinu.
10.aprīlis 2010, 19:40 | links
 
gintsgg - es tev saku - stāv man uz galda raudas vudu... kā padzirdu ka kāds velk lielās - es tik spraužu adatas un čuššššš'... :D Gan jau aizgāja uz augšu, vai arī straume pamainījās. Man tā ir bijis. Stāv rauda vienā vietā pēkšņi - straume par pus metru aizvirzās nost un pļukš... Vienreiz bija tā, ka iestājoties straujākam, piespieda šās pie paša krasta, vienreiz krītoties līmenim, aizvirzījās prom. Tas ir reizēs, kad izdevās saprast, kur viņas ir :DDD A cik tādu reižu kad neizdodas :DDDD

Varbūt vienkārši aizgāja uz augšu?
10.aprīlis 2010, 19:26 | links
 
Kur sobrid pieriga labi keras tas raudas? :)
10.aprīlis 2010, 19:23 | links
 
Vakar atkal biju savā raudu vietā , un atkal jauns rekords , Jā pagajušo reizi noķēru lielāko raudu , kādu jebkad esmu izvilcis , tad šoreiz izvilku mazāko , kādu jebkad esmu izvilcis . Ar maniem svariem tādu nosvērt nevar , tapēc izmērīju - 4 cm . Ķērās viena aiz otras , kopā noķēru kādas 50 gb un visas atlaidu , lielākā bija kādi 15 cm , lielās neķērās neviena , laikām Mirtins nolādēja .
8.aprīlis 2010, 20:10 | links
 
kātonkul,ko piesējies,neesmu to grāmatu redzējis vairāk kā 20 gadus:)
8.aprīlis 2010, 00:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager