Raudas

nu tie krustiņi jau vairāk lašveidīgām. Raudai saudzējamais laiks atzīmēts- no aprīļa līdz maija vidum
7.aprīlis 2010, 21:46 | links
 
es kā strazdiņš, vienmērt ķirsī
7.aprīlis 2010, 21:41 | links
 
kātonkul,kur tik nasks?
7.aprīlis 2010, 00:07 | links
 
"Kas jāzina makšķerniekam"- sastādītājs J.Robežnieks. Ck KP izdevniecība. 1982.gads. 60.kap.
7.aprīlis 2010, 00:02 | links
 
padomijas laikā man ļoti patika viena grāmatele ar skaistu tabuliņu beigās.tabuliņā bija uzrādīta zivju aktivitāte visa gada garumā un ar krustiņiem glīši iezīmēti saudzējamie laiki.raudām krustiņu bija visvairāk- jau no marta vidus.tas tā,radji podģeržki razgovora.:)
6.aprīlis 2010, 23:51 | links
 
500g raudas tiešām ir tādas večiņas ... Vispār jau elektroniskie svari tiešām ideāli der lielummānijas ārstēšanai. Kaut gan no otras puses, ja līdzšinējie mehāniskie svari ir tādi paveci un vēl ar ierūsējumu, tad situācija var būt diametrāli pretēja un puskilogramīgs līnis var izrādīties pat par makanu virs kg :)
6.aprīlis 2010, 20:54 | links
 
Lubančika apkaimē gan ar raudām viss kārtībā,300 gr-ces vai plīst no ikrīšiem.
6.aprīlis 2010, 16:38 | links
 
Mirtin , bet es jau viņas svēru , man gan nav elektroniskie svari , bet parastie Rapalas svariņi , sver laikām līdz 10 kg . ko šie rādīja , to es arī stāstu , jā svērtu ar Taviem elektroniskiem , varbūt būtu cits svars .
Šis krievu raksts par asariem interesants , varbūt tā arī ar raudām ir , vai arī kā Daddy teica viņas vienkārši par vecu tādām lietām , iestājies raudu klimaks .
6.aprīlis 2010, 16:04 | links
 
mirtin - jā ar to nārstošanu/ikriem ir jocīgi. paņēmu tirdziņā vimbas, ko uz svētkiem nokūpināt, smukas vimbas bija, bet no 8 gab. arī nevienai ne ikru, ne pieņu...tāpēc jau nav to zivju, ka šīs "nārsto" savam priekam, ne pēcnācēju radīšanai. kā cilvēki... :)
6.aprīlis 2010, 14:46 | links
 
gintsgg - pirmkārt - domāju, ka tu pārspīlē izmērus. Man arī kādreiz šķita, ka velku super lielas raudas. Lielupē 300 grami rauda ir ļoti liela, bet tādas var noķert. Par 500 gr - dikti šaubos. Iesaku kādreiz nosvērt :D Kopš man ir elektroniskie svari tās, kas kādreiz uz aci bija 300 gr, tagad labi ja 200 :DDD

Par tiem ikriem es arī nezinu... nav ne mazākās nojausmas. Raudai vēl nevajadzētu būt iznārstojušai. Diemžēl Latvijā šitās sīkzivis nevienu neinteresē un nopietnu pētījumu nav. Salīdzinoši nesen lasīju par asariem vienu krievu zinātnieku gabalu. Izrādās ka lielie asari katru gadu nenārsto, jo viņiem nepietiek enerģijas, jo jānodrošina masa. Toties mazie nēršas katru gadu. Varbūt ka raudām ir kas līdzīgs un lielās katru gadu nenārsto... tiešām nezinu... arī citugad esmu redzējis tukšas zivis. Runāju par to ar copmaņiem - cik copmaņu tik viedokļu :DDDD a zinātne klusē :DD
6.aprīlis 2010, 14:39 | links
 
gint - ups 500gr raudas ir raudu vec-vecmāmiņas un vec-vectētiņi kā tādiem viņiem reproduktīvās funkcijas jau ir izbeigušās :))
6.aprīlis 2010, 13:49 | links
 
kā ar raudu copi vidzemē??? varbūt kāds ir bijis???
6.aprīlis 2010, 13:14 | links
 
Varbūt arī . Man likās ka raudas nārsto maijā . Jā salīdzina ar brekšiem , tie kas nāk no jūras ir gaišāki par vietējiem , raudas bija diezgan tumšas , tā ka vajadzētu būt vietējām . Es sliecos domāt vai tikai tās nav elektrību dabūjušas .
6.aprīlis 2010, 13:00 | links
 
gints,iespejams,ka raudas,kas naak no juras iekshaa,ir jau iznarstojushas,bet upes vieteejaas narsto veelaak..trapiiji uz taa saucamaam ledus raudaam,taas parasti tiiras,bez glotaam....
6.aprīlis 2010, 12:11 | links
 
Jā , bet karēc tam sapnim ikru nav ?
6.aprīlis 2010, 12:03 | links
 
Mjāa, raudas 300-500!!!g. mirtina sapnis! :))))
6.aprīlis 2010, 11:47 | links
 
Vakar Lielupē saķēru smukas raudas 300 -500 g . , mazākas laidu vaļā , tīrot paliku nesaprasšanā , raudas tukšas , ne ikru , ne pieņu , ko tas varētu nozīmēt ?
6.aprīlis 2010, 11:44 | links
 
Ar desmitdaļu mm.
2.aprīlis 2010, 22:56 | links
 
Ar cik mm auklam jus 4erat raudas vasara?
2.aprīlis 2010, 22:28 | links
 
Man šķiet, ka tādām „cietām” vietām labi der ovālas barotavas, kurām abos galos ir svina pussfēras un tās garenvirzienā savieno izliektas stieples. Karūsu copē tās no sakneņiem nāca ārā labāk nekā atsperes, bet ja vajag straumei ,tad varbūt stipri dreifēs.
30.marts 2010, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager