Raudas

tas ka vimba atsaucās uz barību, tas nu ir fakts, šogad mēģināšu uz vimbām barotavā likt iekšā maksimāli daudz baltos, domāju ka rezultāts būs Ok.
kola
paštaisītās barotavas neesi mēģinājis gliemežos(no pet pudelēm), viņas strauji iet uz augšu velkot.
29.marts 2010, 15:12 | links
 
Mirtin, es arī sliecos uz spirāli - vieglāk no gliemjiem būs izraut ārā, elastīga :)
Es to vimbas taku nojaušu, ies turpat kur rudenī lasis gāja. Tas nav tālu no krasta, bet barība par sliktu nenāks. Nu tad jau redzēs ;)
29.marts 2010, 12:00 | links
 
Man jau liekas ka uz grunteni pavasarī vimbai nav jēga barību likt, uz pludu gan es pa bumbai iemetu, tas gan vairāk ar cerību ka jūras breksis pienāks. Tīrot pavasara vimbu ir reizes kad barība vēderā. Vasarā gan vimbai iebarošana ir obligāta.
29.marts 2010, 11:40 | links
 
kola - nu vimbai jau tā barība necik daudz nav vajadzīga. No manas necilās pieredzes, pēc pāris bumbām barības, pieskrien pāris vimbiņas un viss, iemet atkal barību, atkal pārītis. Es jau domāju, ka var ņemt vienkāršu spirāli, vai to barotavu, kas paredzēta stāvošiem ūdeņiem, kas ir faktiski vaļēja. Tur ir stingrāk jāsaspiež barība. Vienīgi ka jāspiež stipri, jo no tām barotavām ātrāk izskalo. Es arī par to zivi domāju, tikai skatoties uz to vienlaidus klājienu... pat doma prātā neienāk, kur viņas varētu stāvēt. A ķert skrienušu vimbu, tas ir tik pat kā šaut ar cemmīti pa bezdelīgām. Šaut jau var... bet vai trāpīt... Vai tu paņemsi arī mahu? ... man redz brauciens uz tālo Latgali... tur ūdens vēl nebūs noskrējis... tā ka visticamāk es netikšu uz copi.
29.marts 2010, 11:32 | links
 
Mirtin, pa Lieldienām pārbaudīšu. Meklēšu vimbu. Tagad domāju, kādu sistēmu siet, lai mazāki zaudējumi gliemežos - sietiņbarotavas iestrēgst uz nebēdu. Bet bez barošanas... pats zini.
29.marts 2010, 09:42 | links
 
Kola... rādās ka pie striķa ledus izgājis. Kā tur pavasaros zivs ir? Es gan ceru ka manā galā arī izgrūdīs cauri, varbūt varēs atklāt sezonu :D
29.marts 2010, 08:45 | links
 
nu nezinu kā tur ar tiem riekstiem, bet cepts ašuks tomēr labāks :)))))))))
8.decembris 2009, 00:10 | links
 
Zupiš no raudām makten gārds sanāk. Gaļa kautkur starp riekstiem un vēžiem garšo. Manējās no seklā Būšniek ezer :)
7.decembris 2009, 22:35 | links
 
mirtin
Ja gribi redzēt kādai jābūt raudai tad paskaties Kolam albūmā, lūk tās ir raudas. Bet tepat var attrast arī bildes ar raudām kuras pat kauns uz dzīvo līdakai likt :)
7.decembris 2009, 22:01 | links
 
Mirtin, kas ta nu, marinādes nepatīk - citi tikai marinādē ēd
7.decembris 2009, 21:58 | links
 
A ko es? Es jau neko :) Raudai būt !
7.decembris 2009, 21:55 | links
 
Bebrs - vot par raudu marinādē tu atbildēsi un par tiem līņiem arī vēl parunāsim :DDDDD
7.decembris 2009, 21:50 | links
 
Usmas raudai naf ne vainas it īpaši ziemā un ceptas marinādē. Pārējā laikā - laba bušu ēsma un sportiska zivs, manam kaķim ar garšo :)
7.decembris 2009, 21:38 | links
 
bums - tu ieskaties servelādei acīs, tad sapratīsi, ko gribēju teikt :DDDDDDDD
7.decembris 2009, 21:36 | links
 
tas nebija domāts Tev bet mirtinam
7.decembris 2009, 21:18 | links
 
taikšu tā, pa reizei uzcepu kādu raudu, pa reizei nopērku servrlati, par tās divdomīgo formu gan nedomāju :)))
7.decembris 2009, 20:59 | links
 
Manā uzskatā servelāta desai ir skaista un divdomīga forma nakakova hrena tu viņu ēd ??
7.decembris 2009, 20:25 | links
 
un vispār... runāt par raudu kā kulinārijas objektu man šķiet ir nepiedienīgi. Rauda ir sports un dzīvesveids :DD Tā ir dikti smuka zivs. :D
7.decembris 2009, 19:57 | links
 
tas pats ir ari ar Emijoge raudām.ir ari citas upītes,tikai pavasaros jāķer momenti un exselenti jem uz šitika&ūdenstārpa.
7.decembris 2009, 19:45 | links
 
Rauda ir viena no smeķīgākajām zivīm /Usmas rauda/it sevišķi agrā pavasarī -no pēdējā ledus un vēlā rudenī kad zāles jau ir nokritušas.Pavasara raudas izmantoju voblas pagatavošanai jo vītināšanu veicina pavasara vēji un mušu neuzmācība.Treknās rudens raudas ir garšīgas visos veidos.Cilvēkiem ir slikts priekštats par šīs zivs gastranomiskajām īpašībām.Ķertas tīros un neaizaugušos ūdeņos tās gaļa ir maiga un sātīga.
7.decembris 2009, 19:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager