Raudas

No zivīm pagatavot grūti kompotu un kukurūzas pārslas,tas attiecas uz raudām ar.
7.decembris 2009, 18:55 | links
 
vieplis
kam alus tam vobla :))))))), man nē
ainārs
tas ka cepta rauda gaešo Ok, zinu, parasti cepšanai paņemu 10- 15 gab. un gana :))
7.decembris 2009, 18:37 | links
 
Arī cepta, rauda ir diezgan garšīga. Nu vismaz priekš manis garšīga. Man, pat nezin kāpēc, rauda pēc garšas mazliet reņģi atgādina.
6.decembris 2009, 22:11 | links
 
Sanāk lieliska vobla, Siluro.
:)
6.decembris 2009, 22:03 | links
 
sakiet lūdzu, ko var darīt ar spaini raudu????????????
6.decembris 2009, 21:40 | links
 
Brauc uz Dridzi,ta jau tur ir viss garšīgākās.Bet Usmas ir labās.
6.decembris 2009, 21:33 | links
 
Veģetārietis atradies!
6.decembris 2009, 21:32 | links
 
Vairis30 - jūs jau ar Bumu gaļinieki, taisni riebj... man patīk māksla :DDDDDDDDD a jūs spaņņiem.... eh.... gandrīz vai skauž :D A tās bija lielās? Kādreiz atceros Kālā bija smukas raudas... un dikti garšīgas. Laikam jau Usmā arī... dziļo ezeru raudas ir ļoti smeķīgas :D
6.decembris 2009, 21:27 | links
 
Ta nē, piekdien normāla diena bija es dabūju līdaku uz 2 kg, bet Bums zandartu uz 1,5 kg, vienkāršu es savam šefam apsolīju raudas, jo viņam Usmas tās drausmīgi smeķē, nu tad sestdien tā drusku paņēmāmies.
6.decembris 2009, 19:33 | links
 
Tad raudas ķert aizbrauci!Jā tas vienkāršāk un bumam jau noteikti atkal jāsāk dzīt.
6.decembris 2009, 19:30 | links
 
Mirtin nemokies, ja gribi brauc uz Usmu, varēsi raudas saķerties, kā krievs saka - "do ņemagu". Sestdien mēs ar Bumu 1 spenneli saķērām pa 3 stundām (vairāk bija domāts manam šefam).
6.decembris 2009, 19:23 | links
 
Sestdien nopietni sagatavojos un devos Zemgales rauppjo medībās. Speciāli nebraucu uz Lielupi, bet mēģināju mazās upeles un aplauzos. Viens bija tukša kā izslaucīta, otra gaiši brūna, kā Liepājas kafija. Tajā gan izdevās pie paša krasta izmocīt divas raudeles, bet pie paša krasta bija miljons ķērāju, ilgi nemocījos.

Ņemot vērā, ka sestdien cope nebija nekāda, palika pāri sagatavota barība. Tādēļ šorīt līdz ar gaismiņnu devos pārbaudīt vietas īpaši tuvās. Pirmajā apakšā bija baisā zāle, bez zacepiem strādāt nebija iespējams. Pārcēlos uz kodēto vietu pie MURA. Pēc iebarošanas jau pirmajā laidienā cope, pēc tam pli''cuks, tad divas smukas pār 200 gr raudas un klusums. Izstellējos kā vien mācēju, bet rezultāts bēdīgs - ik pa laikam kādu smukāku raudiņu noķert varēja, bet pauzes starp copēm bija tik ilgas, ka īsti saprast nevarēju, ko kas un kā. Nevarēja saprast arīvai barība nostrādā, kur noostājas zivis u.t.t. Iespējams pie vainas bija viļņi un pat ne vienmērīgi, bet neritmiski, kā vannā - šurpu turpu. Līdz ar to copi kā tādu gandrīz nebija reālli ieraudzīt. Kopā pa kādām 2 stundām salasīju apmēram kilogramu zivju. Bet vispār man patika.
6.decembris 2009, 15:52 | links
 

šī 0.920 kg ir noķerta uz šitika
29.novembris 2009, 16:38 | links
 
Pie graudiem viņām jāpierod,ne visos ūdeņos tie strādā.Ja runa par rudens copi,tad noteikti baltos tārpus(mušu) ņems labāk vairums gadījumos.Pavasarī-ūdenstārpi (nonnas,šiķiki,sauc kā gribi) būs Nr:1.
29.novembris 2009, 16:11 | links
 
Adrenalins2 - par graudiem piekrītu. Vai tu varētu iemest šeit vai uz privāto kādu sutināšanas recepti? Savukārt nepiekrītu par vaniļu. Man šķiet ka šitik aukstā ūdenī koriandrs vai ķiploks būtu labāks.
29.novembris 2009, 15:56 | links
 
kola - no krasta kādus 30 metrus, par vietu varu privātajā kaut ko uzrakstīt. No sākuma uz āķa liku baltos ar motili, tad bija ķīsis. Tos uzreiz sviedu atpakaļ. Piedod, aizmirsu par tavu vajadzību. Kad sapratu, ka ņem ķīši, pārgāju tikai uz baltajiem - kombinēju pinkus ar lielajiem. Visu laiku vajadzēja izstellēties un mainīt ēsmas - vienreiz paņēma uz četriem pieciem baltajiem, nākamreiz tikai uz trim, nākamreiz uz viena baltā un trim pinkiem, citreiz tikai uz pinkiem. Kad pavisam vāji palika, spraudu lielo balto gareniski uz āķa, lai nosedz visu āķki un mazo sarkano pinku šķērsām galā. Uz dienas vidu sāka strādāt arī kombinācijas ar motili. Vispār raudu cope bija diezgan aktīva, jo tikai kādus pirmos 3 iemetienus liku pulkstenim laiku, lai zinātu, ka pēc 5 minūtēm jāpārmet. Visu turpmāko laiku, copes bija ātrāk nekā pagāja 5 minūtes. Taču copes asas - īsi rāvieni. Ļoti izteikti varēja saprast, kad ņem lielās - jo tās ņēma vai nu droši noliecot spici, vai arī tiko jūtami, viegli, sīki tirinot, vai arī tikko pamanāma spices kustība ar fiksāciju kustības beigās. Uz tām varēja labi piecirst. Pliča neviena. Laikam aizgājuši bedrēs.
29.novembris 2009, 15:55 | links
 
Raudām ļoti patīk sutināti graudi ar vaniļas smaržu.
Man lielākā rauda ir 380grami.

Nekad graudi nav pievīluši un ķīši arī neņem graudus:)
29.novembris 2009, 12:19 | links
 
Man tagad viss skaidrs. Bet kur liki kīšus?????? Man baigi vajag kīšus!!!!!! Lūdzu atceries!!!!
29.novembris 2009, 12:12 | links
 
Tu izvelc 260 gr raudu straumē, kur ar 40 gr barotavu ir par maz :D tavi mazie zaļie līdzi netur:D
29.novembris 2009, 10:09 | links
 
Nu tā... Nekas īpašs... Var iztikt...
:)))
29.novembris 2009, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager