Raudas

Motelitis......Man bija gandrīz 20g pārtraukums,tikai pagājušās vasaras beigās atsāku. Nācis klāt daudz kas jauns un man gribas visu zināt.
2.jūlijs 2009, 21:10 | links
 
Gunti.N


Jautajums Tev tu makskere vai saksi makskeret? Ja jau nezini ka raudas kert nu sori.....lai nu ko
2.jūlijs 2009, 20:44 | links
 
Liepājas kanālā skaistas raudas labi ņem....
2.jūlijs 2009, 19:22 | links
 
Paldies!!!!! Vai uz gruntenes kāds ir mēģinājis kukurūzu? Jo cik es saprotu tad lielā rauda tik ātri nepienāks un paralēli varētu kautko citu makšķerēt.
2.jūlijs 2009, 18:59 | links
 
Es izmantoju konservētu kukurūzu. Es saprotu, ka uz kukuruzas ir verts kert.
1.jūlijs 2009, 22:36 | links
 
Gunti, uz kukurūzu ķeras tiešām lielās raudas. Maza jau nevar to graudu dabūt mutē, kaut grib :))) Bet... tai lielajai tur jābūt, un ja tu liksi uz āķa, piemēram, balto, tad vienalga lielā paņems. Kaut lielā izlases veidā var paņemt kukurūzu un ignorēt kādu sīku ēsmu. Tā teikt pēc principa, ko tur ies' čakarēties ar sīkumiem. Kukurūza ļoti labi strādā uz tumša dibena, laikam ļoti labi pa gabalu var ieraudzīt.
Nopērc konservēto saldo kukurūzu. No vālītes čakarēt ārā nav vērts, kaut daži mocās un ilgi to vārā :)))
1.jūlijs 2009, 19:15 | links
 
Cik tad lielas raudas ķeras uz kukurūzu un kādu izmanto svaigu vai konservētu?
1.jūlijs 2009, 18:34 | links
 
Es jau visbiežak raudas keru ar mīklu, kurai klat neliela daudzuma lieku vaniļas cukuru, kanēli, pieberu arī žāvētas dilles, ķeras tiri labi, bet kad redzu kādu copi, kur uz aķa ir kukuruza, tad zinu, ka kaut kas nopietnāks būs :))
30.jūnijs 2009, 21:32 | links
 
pilnībā piekrītu!
30.jūnijs 2009, 21:11 | links
 
Es teiktu, ka laba esma ir arī kukurūza. Ja pieķeras,tad pieķeras normala rauda.
30.jūnijs 2009, 21:08 | links
 
Gunti, raudas šobrīd ir visur, labāk meklēt tīros ūdeņos. Nelien zālēs, kaut zāles tuvumā der. Laid, lai ēsma slīd pa straumi nedaudz virs gultnes un galvenais uzbaro. Ja rauda tuvumā būs, drīz vien atsauksies. Ja nē, ej citur. Meklē, kur dziļums tuvāk krastam. Kādi 2 m būtu optimāli. Ja ir sekls, tad lielās pa dienu neredzēt.
22.jūnijs 2009, 21:10 | links
 
Tur nav nekā interesta, citi tieši uz maizi arī iet uz sapaliem ...
22.jūnijs 2009, 20:53 | links
 
Interesantākais ir tas,ka sapals uzķērās uz maizes.
22.jūnijs 2009, 19:43 | links
 
Ja nav noslēpums,kur tagad Lielupē ķeras raudas? Šorīt 4tros biju pie Staļģenes un man pieķērās gandrīz mēra sapals un maziņš plicītis. Vai tiešām viņas tagad ķeras tikai bagarī?
22.jūnijs 2009, 19:41 | links
 
Kā ūdens paliek siltāks,zivis uzturas straumēs un straumju tuvumā,jo tur vairāk skābeklis ūdenī.Pa brekšiem,līņiem savādāk.Pat asari izvēlas straumes,ir spiesti pārvietoties ēsmai līdzi-sīkajām zivtelēm.
21.jūnijs 2009, 21:48 | links
 
ES esu pieradis makšķerēt rāmas upēs,bet tagad dzīvoju pie Iecavītes un tā ir diezgan strauja. Var būt kāds zina,kā tur rīkoties. Esu meklējis rāmākus līcīšus, bet izskatās,ka raudas vairāk dzīvojas pa straujām vietām.
21.jūnijs 2009, 21:37 | links
 
Man ir tāda situācija,ka biju pārstājis makšķerēt var būt kādus 19 gadus un tikai pagājušās vasaras beigās atsāku un tad ne bieži tāpēc man tik daudz jautājumu. Un man ir prieks kad ir tāds tehnikas brīnums kā internets un ka varu sazināties ar tādiem profesionāļiem, kā jūs. Paldies!!!!!
21.jūnijs 2009, 21:11 | links
 
Maize tomēr ir vislabākā raudu ēsma. Rupjmaize un salsskābmaize it īpaši. Bet vajag nedaudz paķīmiķot, jo vienkārsi saviļļāta maizes bumbiņa ir par cietu. Es lieku klāt nedaudz medu vai pāris pilienus NERAFINĒTAS saulespuķu eļļas. Esmu pat maisījis ar banāniem - ņem labi. Viens novērojums; rupjmaizes bumbiņas labāk der, ja gultne ir tumša (dūņaina), ja gaiša, tad labāk baltās mīklas bumbiņas. Tā «opja» mīkla droši vien der līnim (dilles, biezpiens), breksim vai karpai (tai tagad dod praktiski visu, ko cilvēks ēd). Bet rauda pieskrien savas iedzimtās ziņkāres dzīta :)
21.jūnijs 2009, 20:31 | links
 
Nu piemīci tam ķieģelītim kaut ko klāt.Piemēram,vārītu kartupeli mazliet,vari ar kūpinātu siera desu mazliet,ieeļļo mazliet.Lai mīkliņa paliek irdenāka,piepilini vienu smaržiņu.Sāc domāt!
21.jūnijs 2009, 20:25 | links
 
Lāču maizi, visdārgāko :)))
21.jūnijs 2009, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager