Raudas

Lai nejustu raudām sīkās asakas pirms cepšanas ar asu nazīti gar sāniem ik pēc centimetra izdara iegriezumus . Uzkarsē uz pannas eļļu un lieku tīru , es domāju bez rīvmaizes uc. piedevām , raudu un cepu līdz zivs abas puses paliek gaiši brūnas .
Par gaumi nestrīdos ... :D!
p.s. Peipusa raudas vispār ir ārpus konkurences !
3.janvāris 2012, 07:13 | links
 
Sapalam asakas daudz vairāk,raudai jau tik ribas un ja kārtīgi sacep, tad ar aliņu uhh kā aiziet...
3.janvāris 2012, 00:04 | links
 
Urmaas tu tak zini ka sen vairs neostu - un raudas ar neķeru :))) Peipī kad viņas sāk ķerties -mūku prom :)) Nu ir man tā vienīgā zive kas man nesimpatizē :((
3.janvāris 2012, 00:03 | links
 
Nesen biju saķēris - ceptām nav ne vainas, ņemot vērā, ka rauda man parasti negaršo, tad nobrīnījos, ka šoreiz noēdu bez pretenzijām. Vai nu tas pie vainas, ka sen nav zivis ēstas vai arī tagad viņas treknākas, vienīgi tās asakas :)

Neko darīt. Liepājā bute ne īpaši ņem, līdakas spēlē ar makšķerniekiem paslēpes, asari kaut kur aizbēguši, tad nu jāmēģina noķert to, ko neptūns dod :))
3.janvāris 2012, 00:00 | links
 
Man jau liekas ,ka Peipusa raudai nav pilnīgi nekāda vaina.
2.janvāris 2012, 23:59 | links
 
Brālīti- pareizā vietā noķertu un pareizi pagatavotu raudu NERIJ, to BAUDA! :DDD
2.janvāris 2012, 23:49 | links
 
Bračiņ
Beidz ostīt to draņķi.
:DD
2.janvāris 2012, 23:48 | links
 
Zinu ka aizķēru raudiniekus - sorrry :))) RIJAT viņas - man tā zive nepatīk -asakaina,garšo pēc raudas,fu ... :)))
Viegli notīrāma ? Un tas viņu padara garšīgu ? :))
2.janvāris 2012, 23:46 | links
 
Nuu bračiņ, 'eto ti zrja'-tīrā ūdenī ķertām raudām nav ne vainas,jo sevišķi ka tās ir viegli satīrīt...
2.janvāris 2012, 23:42 | links
 
Es jau Tev, Brālīt, neuzbāžos, bet, ja man būtu, pacienātu Tevi ar'! :)))
2.janvāris 2012, 23:39 | links
 
Rij Sagitario pats tās raudas :)))))
2.janvāris 2012, 23:33 | links
 
Ja garša tīra (kā, piem., Usmas raudai), vari vest mā' tik , cik noķer. Iemarinēsi ar sīpolīšiem un būs zacīte dūšas piesiešanai ilgam laikam. Šoreiz, ja ievēro, ir bez smaidiņiem. :)))
2.janvāris 2012, 23:32 | links
 
Kas ir, tas ir :D
2.janvāris 2012, 23:21 | links
 
izvirtulis!
2.janvāris 2012, 23:16 | links
 
Jap :)
2.janvāris 2012, 23:14 | links
 
andriskkk, turpat brauksi?
2.janvāris 2012, 23:13 | links
 
No šitajiem kotleši labi sanāk? Rīt plānā aizbraukt piemānīt kādu sārtaci, bet jāsāk domāt cik daudz mājās vest :))) Pāris kg kaltiņam, bet vai ir vēl jēga kaut ko paņemt kotletēm?
2.janvāris 2012, 23:12 | links
 
Re kādi smuki skati,un spainī ar ir!
7.decembris 2011, 13:18 | links
 
Kola, ja gribi uzzināt kur pierīgā ķeras druknas raudas, raksti PM, bet atklāšu ja saķersi man ar priekš dzīvā 10 gb :)))
26.oktobris 2011, 16:47 | links
 
Kola, man prieks,kaTev prieks,- es ar aizvakar stundiņu veltīju līdzīgai nodarbei...savu prieciņu var noķert arī no šādas copes,tikai viena nekaunīga karpa pa vidu iejaucās ,bet tas nekas -galvenais ir process...
16.augusts 2011, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager