Atsauksmes par komercdīķiem

Agrāk varēja makšķerēt Atašienē. Tagad var?

Alex, 19.augusts 2016, 20:08
Var..Marinzejas ezerā,centrā dīķī..

aldeens, 5.septembris 2016, 12:30

Biju domājis viesu māju "Ķieģeļi".
5.septembris 2016, 22:03 | links
 
Paziņa noķēra 2 foreles pa 50 cm Pērtnieku karjerā. Aprāva visas labās auklas. Pie paša krasta sēž zivis. Cits puisis noķēra 90 cm līdaku.
Draugam un man ieraugot foreles siekalas patecēja. Gribam arī mēs aizbraukt! :D
Kādu auklu iesakat pirkt?

Alex, 3.septembris 2016, 19:06


Tizls Tev tas draugs. Lielākās man tur ir bijušas 3,15 un 3,2 laikam, bet lai pārrautu - ne tuvu.
Brālis tur savulaik noķēra ~4,5 kg un to pašu ar, šķiet, 0,2 vai 0,25 mono striķi. Visa māksla ir neaizgriezt bremzi - viņam tā zive n-tās reizes no krasta gāja uz dziļumu, bet nu vienā reizē tomēr dabūja krastā.
Protams, ar 0,2 mm mono es tomēr neieteiktu, bet 0,3mm būs pilnīgi pietiekami. Ja pītā, tad faktiski jebkura, ja neaizejam dikti smalkās.
Vizuli ieteiktu kādu 4. vai 5. izmēra rotiņu, ja gribi lielākus eksemplārus. Uzsēdīsies retāk, taču izmērs būs labāks (man svarīgi, es zivis necepu, bet filēju maizītēm - tad lielākas ir labākas). Faktiski jebkurš rotiņš vai vobleris derēs (gumijas mazāk testēju, šūpiņi zivīm, manuprāt, kaut kā nepatika). Uzmanību pievērs āķiem - tie mazie gan var neizturēt, ja arī aukla būs laba.
5.septembris 2016, 23:48 | links
 
Agrāk varēja makšķerēt Atašienē. Tagad var?

Alex, 19.augusts 2016, 20:08
Var..Marinzejas ezerā,centrā dīķī..

aldeens, 5.septembris 2016, 12:30
Biju domājis viesu māju "Ķieģeļi".

Alex, 5.septembris 2016, 22:03

Laikam tas bizness tagad tur galīgi nolaists,dīķi aizauguši,saimniecei citas intereses..Nav dzirdēts,ka kāds tur makšķerētu..
6.septembris 2016, 07:01 | links
 
Agrāk varēja makšķerēt Atašienē. Tagad var?


aldeens, 5.septembris 2016, 12:30

Laikam tas bizness tagad tur galīgi nolaists,dīķi aizauguši,saimniecei citas intereses..Nav dzirdēts,ka kāds tur makšķerētu..

aldeens, 6.septembris 2016, 07:01


Agrāk bija viņiem foreles. Tagad tikai karpas un līņi. Nezinu kāpēc vairs neaudzē foreles.
6.septembris 2016, 19:04 | links
 
Paziņa noķēra 2 foreles pa 50 cm Pērtnieku karjerā.
Brālis tur savulaik noķēra ~4,5 kg un to pašu ar, šķiet, 0,2 vai 0,25 mono striķi.
Protams, ar 0,2 mm mono es tomēr neieteiktu, bet 0,3mm būs pilnīgi pietiekami. Ja pītā, tad faktiski jebkura, ja neaizejam dikti smalkās.
Vizuli ieteiktu kādu 4. vai 5. izmēra rotiņu, ja gribi lielākus eksemplārus.

Hotentots, 5.septembris 2016, 23:48


Man ir mono 0.25. Man gribas mazākas un vairākas noķert nekā vienu un braukt mājās. :D Zivis cepu. Ir voblers 6g ar vidēja lieluma āķiem.
Atradu video.
6.septembris 2016, 20:03 | links
 
Paldies par plusiņiem! Zāles sāk sarukt un cope mēdz uzrasties pēc 11:00. Grūti šobrīd ieteikt labāko laiku. Aizvien labāk uz pludiņu, taču ir vietas, kur var gruntenes samest. Ķerās uz slieku, makaroniem un kukurūzu. Gaidam ciemos! Cenas vēl aizvien pievilcīgas!
Nu tā biju jaunājā Upesciema dīķī :

+ pozitīva attieksme;
+-dīķī ir zivis, bet grūti tikt klāt viņām ;
+labs serviss.
- dīķis ļoti sekls;
-aizaudzis ar zālēm;
-saulainā laikā nav, ko tur darīt;
-+ izteikta rīta cope, pēc 11:00 nav tur , ko darīt!

opusums, 24.augusts 2016, 22:50
9.septembris 2016, 00:54 | links
 
Vallē ūdenskrātuvē ir ledus! Aicinām uz zemledus makšķerēšanu! Info - mājas lapā...
6.janvāris 2017, 22:43 | links
 
laba diena!
Vangažu, Ciemupes, Voldemāra dīķi.....ir doma aizvest bērnus paspiningot, lai āķītis tā kārtīgāk ieķeras viņiem lūpā:) Kuru no pieminētajiem dīķiem Jūs ieteiktu, var būt kāds cits ir palaists garām....
28.marts 2017, 08:19 | links
 
laba diena!
Vangažu, Ciemupes, Voldemāra dīķi.....ir doma aizvest bērnus paspiningot, lai āķītis tā kārtīgāk ieķeras viņiem lūpā:) Kuru no pieminētajiem dīķiem Jūs ieteiktu, var būt kāds cits ir palaists garām....

schwan, 28.marts 2017, 08:19

Skatoties cik lieli bērni. Ciemupē labāk ar makšķeri-pavisam mazajiem karūsiņas, lielākiem jau kāds līnītis, bet mazajiem profiem jau foreli. Es savu mazdēlu jau no 5 gadiem vedu. šim patīk
28.marts 2017, 08:38 | links
 
Sveiki Copmaņi!
Interesē vietas kur varētu rīkot darba copi Divu dienu garumā ar naktsmītnēm.velams lai būtu pieejamas laivas .
Aptuveno cilvēku skaits ir Max 30.cilveki.
Varbūt kāds var ieteikt kaut ko?
28.marts 2017, 13:47 | links
 
Sveicināti kolēģi!

Rīt doma Alberta dīķos pamedīt ūdenskrātuvē līdakas.

Internetā uzdūros uz sliktām atsauksmēm.
Varat ko pakomentēt šajā sakarā?
Uz trofeju nebraucam.. bet licence par 8eur liek aizdomāties vai ir vērts?
Paldies!
26.maijs 2017, 15:44 | links
 
Sveicināti kolēģi!

Rīt doma Alberta dīķos pamedīt ūdenskrātuvē līdakas.

Internetā uzdūros uz sliktām atsauksmēm.
Varat ko pakomentēt šajā sakarā?
Uz trofeju nebraucam.. bet licence par 8eur liek aizdomāties vai ir vērts?
Paldies!

Elvijs1, 26.maijs 2017, 15:44


Nav, nav vērts. Es jau 10 gadus turp nebraucu un iemesli: līdakas nekad tur uz spini neķeras, ļoti daudz makšķernieki-uzdzīvotāji, it sevišķi brīvdienās. No klusuma un miera nav ne vēsts, jo vismaz kāds uzskata ka dabā bez skaļas mūzikas nav atpūta. Un ja vēl šnabis galvā, tad prāts zem josatas vietas ar no tā izrietošām sekām.
29.maijs 2017, 14:41 | links
 
Kkā līdzīgi arī bija. Kolēģim divi asari visn uz 200-300g. Pāris kriminālas līdakas ap 20cm.

Viens mētāja MM. kkādas baltās vilka ārā.
29.maijs 2017, 17:32 | links
 
alberta dīķī nav veerts rādīties, jo tur attieksmē, kā pret atpūtnieku nevis kā makškernieku, )
29.maijs 2017, 18:08 | links
 
Pētertāle laikam ciet, tel. nav pieejams, tāpēc jautājums tiem, kas var ko pateikt par Pelču dīķiem- kāds tur stāvoklis? No tel. sarunas atmiņā vēl- nu tā, atpūta... Atpūsties varu mājās dārzā zem ābeles, gribas arī kādu zivi noķert, badā neesmu, bet, ja jau reiz esmu pie zivju dīķa, tad kaut kam vajadzētu uzkabināties uz āķa, vai vismaz redzēt, ka citam tā notiek...
31.maijs 2017, 05:16 | links
 
[quote=492528]alberta dīķī nav veerts rādīties, jo tur attieksmē, kā pret atpūtnieku nevis kā makškernieku, )

Kādu attieksmi tad gaidīji?
31.maijs 2017, 11:16 | links
 
Pētertāle laikam ciet, tel. nav pieejams, tāpēc jautājums tiem, kas var ko pateikt par Pelču dīķiem- kāds tur stāvoklis? No tel. sarunas atmiņā vēl- nu tā, atpūta... Atpūsties varu mājās dārzā zem ābeles, gribas arī kādu zivi noķert, badā neesmu, bet, ja jau reiz esmu pie zivju dīķa, tad kaut kam vajadzētu uzkabināties uz āķa, vai vismaz redzēt, ka citam tā notiek...

brivkalns, 31.maijs 2017, 05:16


Pētertāle esot pārdota zemniekam, kas varbūt visu bērs ciet un audzēs labību. Varbūt vēl cope ir, bet citi kontakti/telefoni
31.maijs 2017, 11:34 | links
 
Vai kāds kaut ko zina par kādu dīķi Kākciemā (Netālu no Ropažiem), varbūt vēl kaut kas tajā pusē ir
31.maijs 2017, 11:34 | links
 
alberta diiki ir dzeeraaju un tusotaaju vieta, un uz katru copmani skataas, kaa uz zivju baazeeju maisaa, un muld. par zivju copi, tas bij kaadreiz pirms gadiem 7-8, neticu, ka tagad, kas mainiijies! taa luuk madhause.
31.maijs 2017, 11:41 | links
 
Vai tad uz visiem dīķiem nebrauc tikai dzērāji un tusotāji kuri ezeros un upēs nejēdz neko nokert ? :)
31.maijs 2017, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager