Atsauksmes par komercdīķiem

Vai tad uz visiem dīķiem nebrauc tikai dzērāji un tusotāji kuri ezeros un upēs nejēdz neko nokert ? :)

Sulla, 31.maijs 2017, 11:45


Nu es mēdzu aizbraukt, bet negribētu teikt, ka uz turieni braukt to divu iemeslu dēļ.
Ezerā arī viena kompānija saullēktā cirta un skaldīja malku, cits viens vēlāk pusstundu bļāva "Idi na-----". Izrādās, uz cita copmaņa suni, kurš nemācēja kl;usēt
31.maijs 2017, 11:48 | links
 
diametrs, tas jau bij joks no manas puses, saprotams ka karpeniekiem nemaz nav (gandrīz nav) alternatīvas. Arī daļa visai nopietnu spiningotāju un mušotāju trenējas foreļdīķos. Es gan tajos nekad neesmu copējis, kaut kā garlaiko tādas vietas.
31.maijs 2017, 11:52 | links
 
Sveiki.
Varbūt kāds var ieteikt kādu komercdīķi priekš līdaku copes uz spiningu. Paldies
31.maijs 2017, 12:08 | links
 
diametrs, tas jau bij joks no manas puses, saprotams ka karpeniekiem nemaz nav (gandrīz nav) alternatīvas. Arī daļa visai nopietnu spiningotāju un mušotāju trenējas foreļdīķos. Es gan tajos nekad neesmu copējis, kaut kā garlaiko tādas vietas.

Sulla, 31.maijs 2017, 11:52

Ja labi ķeras, tad tiešām nav interesanti. Interesanti ir tad, kad neķeras. Jo parasti tieku, kad ir laiks, nevis copei piemērotos laika apstākļos. Ir makšķerēts ar fīderi, kad gandrīz viss iet pa gaisu. Īpatnēji, kad citiem neķeras, man mēdz ķerties, kad citiem ķeras un ļoti labi, man mēdz būt švaki :)
31.maijs 2017, 13:29 | links
 
Elvij, par Alberta dīķiem aizmirsti, serviss nekāds jau cik gadus, tik nervus sev sačakarēsi
31.maijs 2017, 13:54 | links
 
Laba diena. Var būt kāds var ieteikt dīķi, kur var aizbraukt ar sievu un sīkajiem paķert kādu karūsu vai karpu?
Negribas arī baisi dārgo prieku.

50-60 km rādiusā ap Rīgu
1.jūnijs 2017, 10:53 | links
 
Elvij, par Alberta dīķiem aizmirsti, serviss nekāds jau cik gadus, tik nervus sev sačakarēsi

xman120, 31.maijs 2017, 13:54


Katram noteikti sava pieredze – nezinu, kā braucot tikai makšķerēt, bet jau kādas 3 sezonas pa vasaru ar draugiem un ģimeni sanāk tur aizbraukt pacept gaļu un pacopēt.
Varu teikt, ka ne reizi neesmu saskāries ar kaut kādu rupjību, nelaipnību vai kaut ko citu negatīvu no personāla puses, vienmēr viss ir bijis kārtībā, piezvani, aizsit vietu atbrauc, samaksā un copē un cep gaļu – viss lietišķi un laipni.
Un esmu arī paskatījies, kā rodas stāsti – "tur jau neko noķert nevar". Liela daļa atpūtnieku tur makšķerē ar pludiņmakšķerēm un tuvu pie krasta, kur dziļums nedaudz virs ceļa un labākajā gadījumā kādu raudu var noķert un pēc tam brīnās, kapēc nekas neķeras...
Tie kas baro un copē ar gruntenēm vai fīderiem tālā distancē, tie arī parasti kaut ko noķer. Tādas 2-3 kg karpiņas esmu tur noķēris.
1.jūnijs 2017, 13:17 | links
 
Sveiki! Kāds var ieteikt foreļu dīķi paceļam uz Liepāju aptuveni 50-100km attālumā no Rīgas?
10.jūlijs 2017, 16:45 | links
 
shmidzis....Es visu mūžu makšķerēju karpas ar pludiņmakšķeri un dziļumā līdz celim daudz 10mitnieces esmu izmānijis.Ja jau taisa diskotēku pie dīķa tad protams tālā distance.
10.jūlijs 2017, 18:15 | links
 
Vai kāds ir bijis šajās dienās Pērtnieku dīķos? Ir rezultāti?
Grasos ģimeni vest tur uz copi- vajag, lai "neticīgie" tiktu pārliecināti par copes feinumu un 100km braukšanas lietderīgumu ;)))
8.augusts 2017, 12:25 | links
 
Pa ceļam uz TA nakti iebraucu Kalējos. Piebraucot 19:00 pie dīķa, sēž 3 vīri, pēc laiciņa viņi spļaudīdamies mūk mājās, viņiem pat neparaustīja. Bet es gaidu zilus brīnumus. Putru ēd zivis, tātad apetīte ir. Dzirdēju, ka no rīta ķērās tikai uz tārpiem, kuru protams man nav - sestdiena, veikali ciet. Pirmā karūsa 19:55, otrā pēc stundas, 21:50 pieteicās karpa, kuru atlaidu, ja makšķere lido dīķī, tātad uz āķa karpa! Iededzu uz kāta gala gaismu. Trešā karūsa 22:10, kad sākās vētra, sēdētu vēl stundu, bet spaiņi, krēsli lidoja, muku uz tehnisko apskati. Šovakar jūs bildes neesat pelnījuši!
13.augusts 2017, 00:17 | links
 
Pērtnieki 11. augusts, fīderis 21 metrs, pluds 12 metri. Barība parastā+kukurūzas potraimi+sasmalcināta bundžu kukurūza+sauja pinkas+melnzeme, tikai mazas karūsas un karpas līdz 400gr., toties uz iemetienu. Sami klusēja uz karūsu fileju, vistu aknām, upes gliemeņiem. Lielām zivīm gavēnis.
14.augusts 2017, 15:48 | links
 
Biju aizbraucis uz Kalējiem pēc 12. augusta, saimnieku nebija mājās, bija viņu mamma, pateica, ka saimniece ļoti dusmīga, ka nesamaksāju 2 eiro un nozagu karpu, tāds pats zaglis kā citi. Lai šodien neķeru. Esmu šokā, tajā vakarā saimnieki visu vakaru dzēra alu, atlaižot karpu, paskatījos, ka saimnieks sēž pie mājas un redz, kad atlaižu zivi. Pašā sākumā saimniecei devu naudu, pateica vēlāk. Bet es nevēlos pakaļ skraidīt un lūgties, lai paņem naudu. Nu atdevu 2 eiro, par karpu, kuru nepaņēmu- nemaksāju. Pateicu, lai saimniece nedusmojas, radās pārpratums. Manu telefonu zina, varēja par mēnesi atvainoties. Esmu zivkopis, zinu cik daudz darba un naudas jāiegulda zivju dīķos, nekad prātā neienāktu zagt zivis.
Bija foršs dīķis, kurā nav krūmu ūdenī, pie Rēzeknes, dārgās zivis pārāk bieži neķeras, var čībās ķert - zāle regulāri nopļauta. Gribējās vēl braukt, bet ja mani lamās?, nepatīk man strīdēties.
Nākamgad jāmeklē citi dīķi...
11.septembris 2017, 08:58 | links
 
Alex, nu redz kā sanāk, ka saimniekiem tas bizness pie kājas, var uz...irst jebkuram un kad grib, bet pēc tam brīnās, ka pie šiem nebrauc. Es esmu izsvītrojis no savām copes vietām tādus dažus, tikai attieksmes dēļ, jo braucu atpūsties ne pēc gaļas (tā dabūjama centrāltirgū). Braucot atpūsties man nepatīk, ja ko uzspiež un regulē, protams, ievēroju vietējo makšķerēšanas nolikumu. Pilnīgi Tevi saprotu, ka vairs negribās tur braukt. Bet tas nekas, atvērsies jauni apvāršņi. :)))
11.septembris 2017, 16:11 | links
 
Pati pateica, ka citos dīķos neļauj ar maisiem ķert zivis, bet pie viņas visi ar spaiņiem un kulēm skrien uz pretējo krastu, un viņa nepārbauda maisus un mašīnu, daži pa nakti ķer. Tirgū karpas dažreiz lētākas nekā veikalā vai dīķos.
11.septembris 2017, 17:44 | links
 
Sveiki biedri!Varbūt kāds bija Pērtniekos...foreles ņem ar ikriem?
27.novembris 2017, 18:56 | links
 
Sveiki biedri!Varbūt kāds bija Pērtniekos...foreles ņem ar ikriem?

vaflan, 27.novembris 2017, 18:56


Zināms cilvēks pirms kāda mēneša bija. Tur nu tā - ir tās vietējās (pašu), kam ikri vēl varētu nebūt diži gatavi (atceros, ka pirms kāda gada ~februārī/martā bija diezgan OK). Ir arī kaut kādas atvestās (2-3kg),bet tās jau rudens nārstotājas un jau pirms tā mēneša ikri vēl bijuši, bet nu jau nekādi un ne visai ēdami. Tā ka kā trāpīsies. Manuprāt, īstais ikru laiks nav, bet vai vispār ņem? Protams, tur jau pārsvarā vienmēr ņem, vien jāpadomā, kā. Dikti aukstā laikā ar špini švakāk.
Un par tiem ikriem - lauvas tiesa tiešām ir ziff ar ikriem, bet nu ne visas, kā tiek apgalvots. Ir bijuši tēviņi arīdzan.
27.novembris 2017, 20:50 | links
 
Šoruden esmu bijis tur 3 reizes, kopā ar kolēģiem paņēmām zivis 25, vidējais zivju svars 4-4,2 kg? mums lielākā 5,7, man pašam 5,4 kg, man no 15 zivīm ikri bija visām, kolēģim viena pieciniece bija bez ikriem.
Ikru kvalitāte ok, tādā 4-4,5 kg zivī ir ap 350-450 gr ikru, rekords (nedēļas 2 atpakaļ) man bija 4 zivis - ap 3 kg ikru :))). Zivis nārsto pavasarī,(varavīksnenes) tā, ka ikri ir visu ziemu, par ķeršanu gan piekrītu, ka spininga mānekļus var neēst, bet 2.-4. numura āķis ar garneles gabalu (ar vai bez pludiņa) strādā praktiski vienmēr, reizēm arī kukurūza uz pluda (paberot kādu sauju sapulcināšanai) strādā labi.
28.novembris 2017, 09:15 | links
 
skaidrs!Paldies! Jabrauc testēt foreles :)
28.novembris 2017, 17:52 | links
 
Svētdien ar čomu bijām aizbraukuši līdz Vallei paspiningot. Pa kādām 4h līdz tumsai noķērām tikai iesnas. Vienu līdaku laikam gan viņš redzēja, kas līdz krastam panāca līdzi un vienu silikona asti man kaut kas apkošļāja..
Tagad domāju kāpēc neko nenoķērām.. Nemākam, slikts laiks vai nepareiza vietas izvēle..? :D Pats esmu vairāk tāds svētdienas makšķernieks (lai gan diezgan daudz svētdienas jau nocopētas) un čoms tikai tagad tiek ievadīts makšķernieku sektā.. Zivis vēl pēc sacensībām varbūt tur pārāk uzmanīgas?
Jāpiebilst, ka bijām tur pirmo reizi, bet vēl neteikšu, ka pēdējo..
11.decembris 2017, 17:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager