Kaņiera ezers

Šodien pirmo reizi biju Kanierī, rezultāti patīkami pārsteidza- kopā 15 līdakas, gan 2 as tikai mērā, lielākā 2.8kg otra ap 1.5, pāris sīku asarīšu piezvejā. ;) copa fantastiska, biju ezerā no 05.00 līdz apmēram 11.00, visas copes pa lielam bija līdz 9.00 pēc tam saulīte pakāpās un līdaka lkm aizgāja meldros, pa kādai jau varēja salasīt, bet švaki un palika arī karsti, tad sapratu ka vienai dienai pietiek ;) vsp ezers super, laivas labas, zivis daudz, tik jāmāk panemt :) braukšu vēl :)
25.jūlijs 2014, 13:04 | links
 
Meister- trāpiji uz īsto brīdi. Bieži trāpās arī pretēji. Kā jau daudzviet.
25.jūlijs 2014, 14:07 | links
 
sveiki, ir doma brivdienas aizlaist pametat, bet vai ir jeega? kas tur shitajaa karstumaa notiek?
1.augusts 2014, 09:43 | links
 
sveiki, ir doma brivdienas aizlaist pametat, bet vai ir jeega? kas tur shitajaa karstumaa notiek?

gatis87, 1.augusts 2014, 09:43


Šorīt iebraucām no 05:00 - 10:00 padsmit zīmulīši un viens knapmērs. Tās sīkās galīgi apdullušas likās, ķēra bezmazvai sava auguma voblerus. Daži asari arī trāpījās, bet ne lielāki par 200. Reāli aktīva cope bija līdz kādiem septiņiem, vēlāk praktiski nekādas dzīvības. Līdz rudenim uz turieni vairs nebraukšu.
1.augusts 2014, 14:21 | links
 
sveiki, ir doma brivdienas aizlaist pametat, bet vai ir jeega? kas tur shitajaa karstumaa notiek?

gatis87, 1.augusts 2014, 09:43



Rēkinies, ka 6dien tur iet valā, MammaDaba kauss spiningošanā. Domāju ka zivtinu satramdīs, un labāk būtu braukt nākam nedēl...
1.augusts 2014, 16:54 | links
 
opaa, buutu aizbraucis, un vel bez laivas palicis!
paldies par info.
1.augusts 2014, 16:57 | links
 
Varbūt ir info, kādi rezultāti Mamma daba rīkotajās sacensībās šodien?
2.augusts 2014, 16:28 | links
 
 
Paldies par info.
7.augusts 2014, 10:31 | links
 
Sestdien pirmo reizi pabijām šinī ezerā un man likās par mazu priekš tik daudz cilvēkiem, bet par copi runājot, uz mājām neviena neaizbrauca, jo visi knapmēri - kopumā uz diviem 9 zives... lielākā 48 cm, bet bija arī pāris "mailītes". Ūdens pārsteidza - gan dzidruma, gan dziļuma ziņā :) man jau Babīte likās sekla, bet šeit... :( un kur lai tā zobainā slēpjas, ja dziļākajā vietā ezerā ir 5 laivas rindā? Laiks gan bija burvīgs un līdz ar to atpūta arī :)
8.septembris 2014, 16:01 | links
 
tiita, 6dien visticamāk Jums bija saulains laiks.. nezinu.. šājā ezerā saulainā laikā nav daudz ko darīt.. aizbrauc kādreiz, kad nomācies.. pamainīsies iespējams viedoklis :)
8.septembris 2014, 16:23 | links
 
Man arī pēdējā laikā ar lomiem švaki, brt noraksru to uz laikapstākliem un vnk nepareizu taktiku. Abas reizes malāmues pa seklumiem, un likās ka vajadzēja doties uz dzilo galu... :/ 7dien mēgināsim atkal. Redzēs kas sanāks ;)
8.septembris 2014, 18:53 | links
 
Sveiki! Šodien Kaņieris no 7:00 - 11:30, šūpoja gana, laiks zivīgs, bet līdz laivai vien 2 līdakas, knapmēriņš un zemmērs, vēl trīs copes, bet līdz laivai neaizvilku. Jāsaka gan, ka par ezera pazinēju sevi nenosaukšu, šogad vien otro reizi iegriezos. Uz ezera, bez manis, bija 4 laivas, divi džeki nonāca sausā, viens izcēla skaistu apt. 3,5kg līdaku, tas gan uz džerku, džekam vēl bija 4 vai 5 līdakas, izmērus gan nezinu. Sen nav būts, biju pārsteigts par to, ka aizauga dziļums pa kreisi aiz saliņas, aizspēros vien, lai saprastu, ka pat Taids peldošais neiet cauri :( Citādi ūdens gana, zivju kā nu paveicas. Iepazinos ar nu jau par slavenību kļuvušajām lapsām, šodien pie bāzes dežūrēja lapsēns, gana nešpetns, gandrīz aizstiepa no mašīnas birsti, laicīgi pamanīju un birsti atņēmu. Ne asakas!
25.septembris 2014, 15:07 | links
 
Sestdien biju ieskrējis aplūkot kā ir. Pūtiens uznāca pamatīgs nu gan. Cope īstenībā ne pārāk veiksmīga - viens zemmērs, trīs ņēmieni un viens asaris uz 300-400 grami. Nu nav mans ezers, jo jau trešo reizi, šāds rezultāts tur :(
28.septembris 2014, 22:50 | links
 
Kāda svaiga informācija, kas veicās?
2.oktobris 2014, 15:38 | links
 
Šodien Kaņierī. Iebraucām neilgi pirms 7.00. Pagāja laiks, kamēr atradām zivis. Nepilnas stundas laikā man 2 zemmēri, viena 1,9 kg, viena 1,1 kg līdaka, pāriniekam 2 knapmēri un abiem vairākas nerealizētas copes. Asarus neatradām. Ap 10.00 noskaidrojās un bezvējš. Cope beidzās. Vēlāk mainījās vēja virziens. Laiks kā vasarā, silts un saulains. Pirms 13.00 braucām uz bāzi, negribējās gaidīt vakara copi. Paldies ezeram.
4.oktobris 2014, 17:18 | links
 
Labrīt! Ar čomu savācām savas pakaļas un beidzot laižam copē, tā nu sanāca, ka galamērķis ir Kaņiera ezers, pats tur būšu pirmo reizi. Jautājums Jums- Ekspertirm, ar ko jārēķinās pirmajā copes reizē šajā ezerā, varbūt kāds noderīgs ieteikums, vai varbūt mums jau laicīgi meklēt citu galamērķi? Nu tik tiešām visu iespējamo informāciju, ko varat sniegt, būs man lietderīga, un es to respektēšu!
11.oktobris 2014, 08:20 | links
 
Labrīt! Ar čomu savācām savas pakaļas un beidzot laižam copē, tā nu sanāca, ka galamērķis ir Kaņiera ezers, pats tur būšu pirmo reizi. Jautājums Jums- Ekspertirm, ar ko jārēķinās pirmajā copes reizē šajā ezerā, varbūt kāds noderīgs ieteikums, vai varbūt mums jau laicīgi meklēt citu galamērķi? Nu tik tiešām visu iespējamo informāciju, ko varat sniegt, būs man lietderīga, un es to respektēšu!

Artx, 11.oktobris 2014, 08:20



Nemeklē ūdeni, bet meklē zivis.
Der visi seklie mānekļi.
Var paņemt līdzi kādu poperi, bet īpaši lielas cerības uz to neliec. Poperi izšauj, bet samērā reti.
Obligāti jāņem līdzi kaut kas asariem - es parasti ņemu līdzi mazgumijas. Tiekot uz asariem, var vismaz interesanti pavadīt laiku, ja līdakām ir gavēnis.
Ja nav pārliecības par savu prasmi seklūdeņos, tad paņem līdzi mazu pludiņmakšķeri un pie laivām saķer vīķītes un plicīšus. Uz dzīvo tur vienmēr kaut ko var noķert.
Ja negribi pavadīt daudzas stundas peroties pa dūņām, zālēm un meklējot nekur neesošas līdakas, tad apmakšķerē bāzes galu un iebrauc dziļumā. Kad skatās nobāzes - pa kreisi seklums un pa labi dziļums. Tur uz tā smalas visā, tās pārejas garumā var noķert līdakas vienmēr. Vienkārši atkal un atakal laižoties pāri, airējot atpakaļ un mētājost, mētājo, mētājot, kaut ko da noķersi.

Slepenos punktus neteikšu.

Ja ir duka, mauc zapretkā. Visi "matadori" copē liegumā, kur nedrīkst braukt iekšā visu sezonu. Taču pats esmu pārliecinājies skatoties no torņa, ka liegums pilns ar laivām un visiem pofig:)) Arī braucot gar lieguma malu, vienmēr var dzirdēt ka liegumā grab laivas un veči mauc pa matuškai...

Kopš izcēlu vairāksimtmetru tīklu uz turieni neesmu bijis.... kaut kā besī laukā, ka bāzes darboņi piesedz maliķus!
11.oktobris 2014, 12:36 | links
 
Vēl mazliet papildināšu!Kaņierī nevajag daudz mečīties!Tieši tā kā mirtins teica-turpat pretī bāzei,pa dziļumu!Laidies lēnām pa vējam,enkurojies ik pa gabalam,nu tādam metiena attāluma gabalam un strādā!Ļoti labi strādā ponnton 21 danzante(lēni grimstoša,vieglie bleķi no wiljamsa)!Lēnītēm velc un ik pa laikam uzrausti pēc tam ļaujot gagrimt!Rezultāts neizpaliks!Var trāpīt ari uz kādu labu izmēru!Lielākā nelaime Kaņierī ir klauni kas vizinās ar elektromotoriem-vizinās bet necopē un matam lamājas ka zivju nav!))))Mēģini izpildīt metienus ieslīpi vējam tas strādā!!!!!Pagaidām tas arī viss!
P.S. Nav mans ezers,bet reizēm patīk aizbraukt it sevišķi kad Mani mīļie ezeri latgalē un vidzemē jau pārklājas ar vāku!))))))
11.oktobris 2014, 12:52 | links
 
Šodien laiks, pagalam nesmuks bija, iebrsucām ezerā ap 7:40 lietus jau lija nenormāli. Izmēģināju visu, lai piedabūtu zivi pie āķa, bet viss velti. Pāriniekam arī pa nullēm, un bāzē veči arī neko nedabūja, tikai slapjas drēbes.
12.oktobris 2014, 20:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager