Kaņiera ezers

Laba diena!

Dzirdēju, ka vakardien ezerā notika mammadaba sacensības. Vai kāds var padalīties ar iespaidiem,informāciju?

Paldies!
25.septembris 2022, 14:46 | links
 
Sveiciens.

Ļoti interesētu, kā vakar citiem gāja ezerā - manīju bez sevis vēl kādas 5 laivas.

Pašam rīta cēlienā īsi pirms 8:00 paņēma smuka, pēc skata > 80 cm, bet pie laivas, pēc svecītes, aizgāja. Pēc ~ 1/2 stundas smuki paņēma 76 cm, kas jau kopš vakardienas sēž pannā. Pusdienlaikā smuks gadījums - pie pašas laivas, velkot jau mānekli laivā, viena (ap 75 cm) lēca pakaļ māneklim, pilnā garumā izlēcot no ūdens, bet māmeklis jau man bija gaisā. Baigā optimiste. Ielidoja atpakaļ un vairs pierunāt neizdevās. Pilni koki ar kormorāniem. Smuks skats. Līdaka, manis paņemtā, bez nagu / knābju pēdām. Ap 13:00, kad jau laidos lapās, vēl viens zemmērs paņēma. Viss uz jerku.
18.maijs 2023, 10:28 | links
 
A man vienalga! Negribiet, nerakstiet. Pats vismaz varēšu te patīt savas bildes atpakaļ un paskatīties kā pa gadiem gājis :)

Šodien, diezgan paredzami, bet tomēr ar zināmu cīņu pa “0”. Viens zemmērs aizgāja pie laivas.

Ielaidāmies 6:50. Saule. Bezvējš. Ap 12:00 iegriezās vējš, tad arī zemmērs paņēma. Kordinātas nedošu, jo jūs tikai lasāt un neko nerakstiet!! :))

Diena jerk zīmē.
24.maijs 2023, 21:44 | links
 
Pabiju ezerā un varu teikt, cope samērā normāla.Ņēma zivis ļoti uzmanīgi,tāpēc
divas smukas zaļsvārces pie laivas nodila,bet viena 3 kg brauc mājās.Bija arī daudz nerealizētu copju.
Copmaņu bija diezgan daudz un kamēr tālākajam ezera galam liegums,presings pirmajai zonai liels,bet citādi viss forši.
.
25.maijs 2023, 16:36 | links
 
Šodien uz trijiem no 6:00-14:00 daži ašuki un 3 mēra līdakas 75, 57 un 60, divas aizbrauca uz mājām viena atpakaļ peldēt. Ņēmieni ļoti gausi...
26.augusts 2023, 21:21 | links
 
Sveicināti copmaņi,šodien bijām Kaņiera ezerā no skatu torņa pa kreisi gar niedru malu pretī slocenes ietekai.Ledus labs 15-20 cm ,vietām 5-10.Savās vietās netikām dēļ avotiem.Sieviņai viens asaris uz 150 gr.Man 0.Kamerā zivis neredz .Ļoti sekls apakšā daudz zāles.Kā no bāzes puses nezinu.
9.decembris 2023, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager