Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
cik noprotu,ar autiņiem uz peipusa vēl nelaiž virsū ,kādas pognozes uz šīm brīvdienām ,,,,varbūt kāds zin?
3.februāris 2014, 19:58 | links
 
Nerautu plaisas vaļā, jau pagājušo nedēļu varēja mierīgi ar gaziku braukt! Tikai no torosiem jāuzmanās - tagad ar sniegu piedzīti vēl sūdīgāk pamanīt!
3.februāris 2014, 18:33 | links
 
Zigi varēsi līdz lunkai laist

http://www.kalastusinfo.ee/?lang=ET
3.februāris 2014, 15:19 | links
 
Visas plaisas aizsalušas, bet sanesumi tādi, ka pat karakatu šodien iesēdinājām. Ar autiņiem būs grūti, ja atļaus.
Kas brauc uz ezeru, iesaku paņemt šipus zābakiem, tur ledus kā spogulis. Paiet diezgan ekstrēmi.
2.februāris 2014, 23:23 | links
 
bet tieši tā, katram savs, bet nu kā saka - nu ņiko, kai ņibeis izkuļsimīs nu plaisis :D

tas tā humoram :)
2.februāris 2014, 22:43 | links
 
Hmm, romaņķika....
Ok, katram savs, es tik te tā, ar savām 2 kapeikām..

Katrā ziņā ar man labāk patīk nakšņot normālā viesu namā, vakarā pirts labā kompānijā un tā. Bet nu katram savs.

Tikai jāņem vērā, ka pie šitā stiprā vēja ir plaisas, it īpaši tālāk no krasta. Karakats esot spējīgs peldēt un nenogrimt, kā arī tikt pāri 1m platām plaisām, atšķirībā no parastiem autiņiem.
2.februāris 2014, 22:38 | links
 
a ja gribas sasildīties? vieglāk jau iekāpt mašīnā, nekā gaidīt vakaru, kad atbrauks pakaļ, un ja karakatists aizmirst par mani? jānakšņo uz ezera, a ja vēl vilki sāks klaiņot?
pēdējoreiz kad bijām Peipusā, nakšņojām mašīnā uz ezera, vot tas bij forši :)
2.februāris 2014, 22:24 | links
 
Šitajās brīvdienās vēl ar saviem autiņiem nevienu virsū nelaida.
A kur problēma sarunāt naktsmājas+karakatu?
Ir taču ērtāk, kā arī ved uz vietām, kur vakar ķēries.
2.februāris 2014, 22:12 | links
 
paldies!
ganjau kkā, pagaidām domas nostabilizējās braukt 8-9. feb., redzēs kā laikapstākļi! :)
2.februāris 2014, 22:08 | links
 
Actiņas vari pamirkšķināt- tik neaizmirsti par plaisām un visiem zem sniega apslēptiem dārgumiem, kā arī atzavanīt plikšķinātājam par to ka laimīgi esi krastā:)) Ne asakas tev!!!
2.februāris 2014, 22:04 | links
 
seedoo oi paldies baigais, sanāk ar golfu būs normaļņa, viņš gandrīz kā kvadriks, robežpunkta onka ganjau atļaus, tik nāksies actiņas pamirkšķināt :D
2.februāris 2014, 21:58 | links
 
cipilka var arī ar sniega moci un kvadru!!!
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/ob-ogranicheniyah-vyehoda-na-led-chudskogo-ozera-688.php
PALASI ŠET!!!
2.februāris 2014, 21:43 | links
 
a ar mašīnu drīkst jau braukt uz ledus, vai tikai ar tiem karakatiem?
:)
2.februāris 2014, 21:32 | links
 
Ranna- ahvens smuks, bet rets + pa kādai lotai uz karoga...
2.februāris 2014, 21:28 | links
 
Divdiennieks Varnjā ablomovičs gan staigātājiem, gan sēdētājiem. Vaigi iekrāsoti, zivis iepirktas, viss bumbās. Gan jau citreiz būs labāk.
Tagad ar lietu pie mīnus četriem jāaizslidinās līdz mājām.
2.februāris 2014, 19:11 | links
 
01.02.Nina, putiens nenormals,pa diviem knapi telti uzcelam, no rita cope loti aktiva un laba, pecpusdiena pierima, bet ta pat raudaspiemanit vareja, rezumē visai kompanijai pa patsmit kg :) prieks šāda laika, teicami :)
2.februāris 2014, 18:19 | links
 
Es arī vakar tur biju Kodavere? ka tev tur loms?

Rozish, 2.februāris 2014, 15:14

Mēs pie Kallastes bijām. Ar lomu cūdīgi.
2.februāris 2014, 18:01 | links
 
Labprāt piebiedrotos copei uz peipi uz divām dienām 8;9 februāris.Varam braukt ar manu busu LT 5 sēdvietas.tel 28450708
2.februāris 2014, 17:10 | links
 
Es arī vakar tur biju Kodavere? ka tev tur loms?
2.februāris 2014, 15:14 | links
 
Rekaa tur vakar izskatiijaas:

http://www.youtube.com/watch?v=6bcNuVW98ho
2.februāris 2014, 15:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager