Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Braaliit, siltus un gaišus Ziemassvētkus un jaunajā gadā novēlu Tev mazāk umņičīt un biežāk makšķerēt :D
24.decembris 2012, 12:49 | links
 
Atnāca izklaidīgais SeeDoo -pat neizlasīja ko rakstīju un uzreiz izdomāja ka ar zvīņām es iebaroju zivis :))))) Zvīņas ir zivju uzmanības piesaistīšanai . Un tas strādā - Un pat ļoti labi.Protams uz īsu brīdi ja tur nebūs ēdamā.
Tik pat labi es varētu skaļi pasmieties par visu mūsu stulbumu ka mēs ar kaut kādiem bleķiem raustot mēģinām (un arī noķeram ) zivis. Pilnīgi ,absolūti nekā dabīga ,parasts dzels gabals raustās zem ūdens un mēs domājam ka tas atdarina zivtiņu vai kaut kā tā . :)))
24.decembris 2012, 12:36 | links
 
Plikas olu čaumalas un zvīņas,neko nedod,vajag klāt arī ēdamo+šliekas gabaliņus tad ir ok.
24.decembris 2012, 09:59 | links
 
Kaut kas jau tajās zvīņās un olu čaumalās slēpjas! Atceros. kad biju sīks, veči ālinģos pat bēra sasmalcinātas Ziermassvētku eglīšu mantiņas, lai pievilinātu asari! Vai palīdzēja,grūti pateikt :), bet varētu būt, ka tā vizuļošana, grimstot zvīņām, čaumalām utt, asara uzmanību piesaista!
24.decembris 2012, 09:15 | links
 
Labi, ka Usmā nav vēdzeļnieku... Mēs, kuģojot pa Usmu, aluspudeļu korķus metam atkritumu maisiņā.
24.decembris 2012, 00:04 | links
 
usis,būs jāpaprovē.
23.decembris 2012, 23:57 | links
 
Viss svēta patiesība. čoms mācīja ķetr vēdzeles metot upē alus korķus, jo vairāk korķu jo lielāks loms.
Man parasti neķērās:)
23.decembris 2012, 23:54 | links
 
Kaut gan ar olu čaumalām tā ir bijis Cope notrūks Likāmies pusdienot tēja ,maizītes vārīta ola Protams čaumalas uz ledus neatstāsi -āliņģī Nepaspēja nogrimt kad cope atsākās :DD sakritība vai sistēma -nepateikšu
23.decembris 2012, 23:42 | links
 
Nu negribu ticēt ka ar kaut kādām salakām var piebarot asari lai viņš ķertos.Pirmo reiz par kaut kādām zvīņām dzirdu ka tās jāber alinģī.Ko tik neizdomā.
23.decembris 2012, 23:42 | links
 
:DDDDDDDDD Seedoo ņervi ?:DDDD
23.decembris 2012, 23:40 | links
 
Ko jūs te varat pļūtīt!!! Zvīņas , kaut kādas- hrenzin moijvas, un vēl visādas burvības, es vēl piemetīšu ka obligāti jābūt Pradas apenēm tad jau tik būs!!! Labāk būtu braukuši uz ezeru:)) Ne asakas!!!
23.decembris 2012, 23:15 | links
 
Rīt pamēģināšu to zvīņu padarīšanu.
23.decembris 2012, 22:51 | links
 
Nebij sakritība par zvīņām.Par iebarošanu ar gurķīšu smaržu - vēl neesmu provējis ,bet izdarīju secinājumus ka jāpaprovē :)) Mans vecaistēvs Bija copmanis un uz dzīvo ķerot līdakas vienmēr ūdenī iebēra sauju ar zvīņām,ielaida dzīvo un paairējās maliņā :)) ļoti labi darbojas .Peipusā pats provēju. Pilnīgā bezcopes ālinģī regulāri metu zvīņas un sākās cope. Provēju pagāšgad 2 reizes. Abas bij labas ( tikai izmērs ašukiem kliboja ).
23.decembris 2012, 22:46 | links
 
Par raudu zvīņām - viss ir štokos - jau sen par to ir runāts.
23.decembris 2012, 22:38 | links
 
Brālīt. Varbūt tas gadījums ar raudu zvīņām un piebarošanu Peipī bija sakritība? Kā domā? Ja nē, tad tas variants ar stintēm var kļūt par nelegālu (ar laiku)!
23.decembris 2012, 22:28 | links
 
vasarā uz Ds ķīsītī ķēru zanderus ar stintes filejiņām - rezultāti daudz labāki kā uz maili,rudenī vēdzeles uz to pašu - ar likās ka biežāk ir copes , un.... izrādās ka Peipusa ašuki un vēdzeles ar pazīst gurķīša smaķi.Stintes centrāltirgū drīz maksās kapeikas - re ...kur reāls iebarojamais gan uz ašukiem gan vēdzelēm ... :))
23.decembris 2012, 22:18 | links
 
Puzē copējis neesmu, kaut arī ir piedāvāta atļauja ''par skaistām acīm'', bet par ezera salaku un samiem zinu.
23.decembris 2012, 22:14 | links
 
To gan nezināju, ka smarža tā pati. Šogad pirmo reizi mēģināju paganīt asari Liepājas ostā, laikā, kad no ezera jūrā devās mazās stintes. Cope ļoti interesanta un izmērs arī. Ne jau stintei, bet asarim, kurš viņas medīja. Dažam lielākam bija pat 4-5 stintes vēderā.
23.decembris 2012, 22:11 | links
 
Skiperi. Tā resnā un lielā vīķe, man šķiet ir repsis. Man šķiet, ka sņetoks arī irtezersalaka. Zobu pilna mute, smaržo pēc gurķiem - vai nav ezersalaka?
23.decembris 2012, 22:09 | links
 
Puze pilna ar sņetoku/ezera salaka/ ja nebūtu to jebano spēkstaciju un slūžu tas uz Usmu arī aizmigrētu
23.decembris 2012, 22:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager