Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Par Hino nemācēšu komentēt.
Bet Igaunijā pavasaris atnāk ātrāk kā te Alūksnē- tas ir točna!
29.marts 2012, 21:08 | links
 
orest
Mana zivs Gaujā ir tikai vēdzele, vimbu...phe...:-)
29.marts 2012, 21:07 | links
 
andzus69
Nepatīk man Jūsu Alūksnes ezers...divreiz esmu bijis, neko nenoķēru:-(. Lai gan pirmajos trijos mačos pa pirmo...:-)
Tad jau igaunijā Hino ezerā varētu būt labs ledus, tāds pats kā Alūksnē? Tur pat kādu karogu varētu iemest...nebiju aizdomājies:-)
29.marts 2012, 21:06 | links
 
jeeska....nemaaceessu pateikt,bet kaadreiz pa lielo uudeni kkeeru Gaujaa asarus ar garo kaatu un bllitku(pa atstraumeem).Mana zivs ir karpa,bet nedaudz jaapaciessaas.
29.marts 2012, 21:04 | links
 
Vīri, ar prātu :) Gaidīsim atskaites :)
Jeeska, uz ZA-Vidzemi - tur ledus būs vēl :)
29.marts 2012, 20:59 | links
 
orests
Tu kā novadnieks, pasaki jko lai un kur ķer pa Lieldienu brīvdienām...:-)
29.marts 2012, 20:56 | links
 
Vecie buki varbuut atceraas 80tajos kad bija druumaa sliikssana Peipii.Triis Valmieriessi nosliika.Vieteejie staastija ka daudz massiinas nedeellaam staaveejussas ezera krastaa.Pats nebiju,jo bija Gaujas kauss.Krievs jau taadas lietas nezinnoja,bet nosliika baigi daudz copmannu.Ar Peipusu jokoties nedriikst!
29.marts 2012, 20:48 | links
 
Eh
Es vēl ceru uz Lielo Piegdienu:-)
29.marts 2012, 20:34 | links
 
Peipusniek - labais ;))
Un būs atskaite obligāti :)
29.marts 2012, 20:24 | links
 
To te raksta Striborga vīri...

Дорога обратно потяжелее. Солнце подогрело лёд, где белые места уже ноги проваливаются местами см на 20. Около берега трещина. Края уже по 20 см толщиной. И рядом уже разваливается на отдельные островки. Где выходили утром, там уже вода Выходим за парнями, которые уже пробежав порядком вдоль берега и нашли таки более менее безопасное место. Протока, где остатки льда лежат на дне. Я думаю, что о рыбалке в том районе на этот год можно забыть. А погранцы сделают большую глупость, если не закроют к выходным этот район. Ехали обратно, все реки бурлят, в Омеду лёд на реки ещё стоит, но на выходе у куч песка промоина. Так что если запрета не будет, то советую ехать только на север. Там со льдом ещё всё в порядке.
29.marts 2012, 20:14 | links
 
Valdi, tā plaisa tur (Ninā) jau ir 2 nedēļas. Arī pagājušajā sestdienā bija 1/2 soli jākāpj pāri. Es tikai nezinu, kāpēc igauņi tik daudz zilās krāsas iztērējuši... Tajā igauņu kartē jau arī ir teikts: "Jääpragu 20-50 cm lai." - Ledus plaisa 20 - 50 cm platumā. Tāda tur Ninā 2 nedēļas jau ir.
29.marts 2012, 19:42 | links
 
Tiem kas tēmē vēl uz Peipsi...izskatas ka no Kalastes uz leju ir ciet visiem
29.marts 2012, 18:54 | links
 
Jančuk, es arī. :-))))))))))))))))))))))))
29.marts 2012, 16:49 | links
 
Jan4uks
Pēc copes ieliec atskaiti par feini pavadīto laiku.
Ne Asakas!!! ;)
29.marts 2012, 16:48 | links
 
Gribi nomēģināt kā ir copēt zem ledus....DDDD
29.marts 2012, 14:51 | links
 
Nu tad došos Rīt arī vēl uz ezeru, pavisam noteikti pēdējo reizi :)
29.marts 2012, 14:27 | links
 
Bumsi, atgādināt par kādu ģīmi pag gad vējenēs?
28.marts 2012, 22:31 | links
 
Šodien Meripalu. Kādi 7km līdz galapunktam ceļš lupatās izdangāts. Lietus gribēja līt, bet apdomājās. Uziet uz ledus varēja pa krastu noejot paralēli kanālam kādus 100m un ezerā vieni 3m jābrien līdz ledum. Iešana pa ledu ideāla. No paša rīta zive negribēja kāpt uz ledu. Ap 10 panesās. Rauda liela, pa vidu amnestējamie nākamgad ķeramie asari. Ap 15. metām mieru. Atceļš uz krastu ciešams, tik vietām iekrīti līdz 10cm. Pie krasta kādi 10m jābrien pa ūdeni. Šodienas saule (cik nu viņa bija) labi ledu plicināja. Viss ledus čurkst no kušanas. Zosis lido, cīrulis čivina. Bij labi. Vidēji katrs (4 vīri) ap 30kg raudu. Biju domājis par sezonas nobeigumu, bet meteo vēl var ieviest korekcijas. Atpūta pa zorti.
28.marts 2012, 21:17 | links
 
Es gan vējenes gaidu Bet pagaidām vimbas vimbas -oj laba vobla sanāk :DD
28.marts 2012, 20:47 | links
 
Aivar es jau jūras virzienā lūru....uz plākanām tā kā laiks POSTIES.....
28.marts 2012, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager