Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
oki, liels paldies par informaaciju! :) jaasaak tiit maksjkjeriites :)
7.februāris 2012, 11:19 | links
 
Aukla pamatā 0.14, bet bija arī 0.18, bet to lietoju lielā vējā, mazāk pinās. Bet tas viss protams ir atkarīgs cik labu auklu tu lieto!!!
7.februāris 2012, 11:14 | links
 
un ja nav nosleepums, auklas izmantojat tas pasjas kuras Latvijaa 0.1, vai tomeer tur prasaas peec kka resnaaka?
7.februāris 2012, 11:11 | links
 
Banāns (attiecīgs smags priekš 7-9m) un pagājušo gadu, vismaz man strādāja, laba bija gaišās krāsas, dzeltena, zelta
7.februāris 2012, 10:50 | links
 
Kungi, esmu pirmoreizi sataisiijies braukt uz Peipusu, gribeeju Jums pajautaat, par mormisjkaam- varbuut ir kaada kraasa un forma, ko vareetu ieteikt?
7.februāris 2012, 10:44 | links
 
Ja vēlēšanās doties uz Peipusu, tad iesaku Jaaniussi atpūtas centru: http://jaaniussi.ee/
Tur var, piemēram, noīrēt sniega motociklus ar visu makšķerēšanas aprīkojumu. Vietējie pratīs ieteikt labākās makšķerēšanas vietas. Var noīrēt arī atpūtas māju, kur savu ķērumu vakarā uzcept, uzgrilēt vai pat izkūpināt (iespēja izmantot kūpinātavu), bet tad, protams, labāk, ja kompānija ir nedaudz lielāka, citādi mājas īre var sanākt padārgi.
7.februāris 2012, 09:23 | links
 
Meklēju interesentus 2 līdz 3 cilvēkus braucienam uz Peipusu uz vienu vai divām dienām 11-12.02. Izbraucu pa nakti no piektdienas uz sestdienu no Valmieras. Jāsametas vienīgi degvielai un extrām (ievešana, viesnīca u.c. ja nepieciešams). Ja ir interesē rakstiet uz privāto meilu copes lietās segvārds: zans.
p.s. pārmērīgus cepuma cienītājus lūgums netraucēt!
7.februāris 2012, 08:54 | links
 
20 kg nav nemaz tik slikti! +- 7 kg dienā! cik kg no tiem reāli uz pannas guldāmi?
6.februāris 2012, 23:36 | links
 
4.-6. februāris, Ranna 1.5 km no krasta, kopā pa 3dienām 18 kg asaru un 2 kg raudu, 4. un 5. gadījās pa smukam asarim, šodien tāds pasīks un ņēma vāji.
6.februāris 2012, 23:07 | links
 
margeram
http://www.hostel-laguun.ee/en/en_location.htm

Domāju ka neiedzīvosies nevēlamos kukaiņos, bet ar lielu zvaigžņu daudzumu arī neizceļas.
6.februāris 2012, 23:03 | links
 
To margers: Izskatas ka Tev nav veicies ar naktsguļu: un nav veicies ar madraci- un blusām- un droši vien ar tripperi, tads novēmies - protams kur rādīsies - vismaz veiksmi copē :) Visu cieņu ( būtu jau lieki teikts)
6.februāris 2012, 22:56 | links
 
vai kāds nezin ko pastāstīt par Pērnavas līci pašlaik? paldies
6.februāris 2012, 22:42 | links
 
Izskatās ka tiešām nevajag drukāt licenzi.
Для использования других орудий лова (напр., ручной удочки и более чем одной простой ручной удочки, спиннинга, дорожки, сикушки, нахлыста, донной удочки (или донки), плавающей жерлицы, удочки на поддев, гарпунного ружья) необходимо оплатить право на любительский лов, действующее по всей Эстонии. Сделать это можно по Интернету на сайте www.pilet.ee, с помощью мобильного платежа или в информационном пункте ID-pilet в Таллиннской горуправе. Подтверждением оплаты служит копия платежного поручения, при покупке на месте квитанция об оплате вместе с документом, подтверждающим личность, и в случае мобильного платежа достаточно документа, подтверждающего личность. С середины января право на любительский лов можно будет оплатить во всех почтовых конторах Таллинна и Тарту.
6.februāris 2012, 21:31 | links
 
jā))
6.februāris 2012, 21:28 | links
 
visu es saprotu pa guleshanu vechu bara,bet...cik esu bijis neesu intresejies,bet vai var dabut numurinju kur var miljaka gulet un atpusties un skatas tv un taisa est kamer es esmu ezera un vakara normala dusha un viss parejais,nevis atved majas pilnas drebes ar blusam no nospekjotiem un novemtiem madrachiem uz armijas gultam.tuvaka vieta laikam Tartu jo vietejiem lai atpustos ta reali neesmu sastapis,ja paali tad jau pohuj
6.februāris 2012, 21:27 | links
 
RedBull> par drukāšanas nepieciešmību nebiju vel iedziļinājies, bet skatos, ka jau atbildējuši mana vietā, bet droši vien pietiek ar pasi jo vajag tikai pierādīt personas koda pirmo daļu. Taču ja ir iespēja izdrukāt par lieku jau nebūs.
6.februāris 2012, 21:09 | links
 
Biomaster paldies :)
6.februāris 2012, 20:35 | links
 
Biomaster: Par Tavas ģimenes izklaidēm akvaparkā pie -20 es nejautāju!Es jautāju par motel/hotel peipsi krastā!
6.februāris 2012, 20:34 | links
 
netālu no Omedu! pazvani apjautājies +3725183617. saimniece vismaz cenšas runāt krieviski
6.februāris 2012, 20:29 | links
 
pagajushajaa gadaa, pie viena veca viesunamaa pasaa peipusa krastaa bija 7ls pa nakti, vai 10eur...bet beigaas iedraudzeejaamies, un tad jau pa 5ls palikaam!:D
6.februāris 2012, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager