Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bums!Bet kāda formula ir , lai aprēķinātu, lai uzzinātu , cik alus vajadzīgs, lai likvidētu 75 kg voblas.Tri na um pošlo....
30.oktobris 2011, 19:40 | links
 
Piekrītu Buma teiktajam! :)
30.oktobris 2011, 19:12 | links
 
Parasti jau par šo visvairāk uztraucas tie kuri nejēdz zivis pagatavot vai arī tās uzturā nelietā-Manas vītinātās Peipusa raudas jau beidzās maija mēnēsī Bija jābrauc pie vietējiem zvejniekiem iepirkt Nopirku 75 kg kg /vītinātu/ jo bija labi novītināts Svaigās būtu tāda daudzuma sagatavošanai nepieciešamas ap 220 kg Tā ka mīļie ne es viņas noslaktēju bet vietējie zvejnieki Tam zvejniekam pažobelē vēl palika vismas 0.5 t jau kaltētu voblu.Nevajag pļurkstēt par Letiņu negausību Vienkārši ir maķenīt jāparēķina kur un par cilk ...........Kāds nu kuram tas hobijs ,bet atbalstu vienu -ja es varu atpūšoties arī kādu kapiķi iegūt -uzskatu to par normālu un nenosodāmu lietu/likuma ietvaros un bez malu zvejniecības/
Tiko ar ģimeni uzcepām brieža desiņas -das ist fantastiš Iesaku veģetāriešiem šajā polēmikā neiesaistīties
30.oktobris 2011, 18:54 | links
 
Bet ar voblu var vairāk izdzert:)
29.oktobris 2011, 20:46 | links
 
tonis
mans alu bez voblas lieto:DDDDDDDDDD
29.oktobris 2011, 20:42 | links
 
Zivis jāēd tikai svaigas,ja nu vienīgi voblu...:D
29.oktobris 2011, 20:21 | links
 
tonis
+
saldētas zivis laikam nav garšīgas,nu man nav pieredze jo zivis neēdu
29.oktobris 2011, 20:12 | links
 
Īstenībā Tonim baigā patiesība...neņemt vairāk kā paši apēst!!!! man ir četras mutes...tātad vairāk kā četras!!!!! Es līdz šim neesmu bijis Peipī, ļoti labprāt aizbrauktu.....tai pašā laikā esmu par ideju ķeram&laižam...bet kādu zivteli ģimenei man ir prioritāte!!!!
29.oktobris 2011, 20:09 | links
 
Tonis
Istenu glagoļiš
:))
29.oktobris 2011, 20:02 | links
 
Mūsu pusē laikam ierobežot vajag,Zviedrijā ierobežojumu nav ,ir ieteikums neņemt vairāk kā var paši apēst....
29.oktobris 2011, 20:00 | links
 
Mums nav robežu ezeru tik lielu. kAda nozīme ierobežot.:-)
29.oktobris 2011, 19:53 | links
 
Apetīte rodas ēdot.
29.oktobris 2011, 19:50 | links
 
Cik es esmu sapratis Asarim (tiesi asarim) bus svara kopejais ierobezojums un citam zivim bus izmers un daudzums! Pareizi jau ir sadi, savadak man kauns dazreiz par Latviesiem,atbrauc Lexus dzipa,bet nes mala apmeram,ka nu bus tagad jaiztiek tikai ar so! Mes visi te par leisiem un stintem kvecam,tad ludzu! Seit pat lielie un cienijamie copmani nem un grab tikai, citi izauga no Soc padomijas,bet diemzel citi vel tur aizkavejusies! Ka teica mans kolegis, ir jamainas paudzem lai kas mainitos!
29.oktobris 2011, 19:30 | links
 
Un kā jūs domātu, ja pie mums brauktu Lietuvieši uz kādu ezeru un to kāstu bez žēlastības. Nedomāju ka jums būtu po.... . Ierobežojumus noteikti vajag, bet ar prātu. Kaut pie mums nav nekāda leiputrija ar asariem, bet ierobežojumi ir.
29.oktobris 2011, 19:26 | links
 
RolandsK > Biju uz vienu no pēdējām copēm Piepī , Kallastē un tad jau vietējais teica , ka tiks mainīti MK Peipusā , saprotamu iemeslu dēļ.. :D !
Tā kā plūks to zosi , kad šī būs nobarota. Savā'dāk sēžas pie galda , bet šī vēl skraida pa pagalmu... :DDDD !!!!!!!!
29.oktobris 2011, 19:14 | links
 
Dzivoju loti tuvu Igauniem un man ir labi draugi kas dzivo tiesi tur, ta nav nekada tante teica, tiks drizuma lemts par ierobezojumiem, pagaidam ir tikai apleses un tad aiziet nostasti, bet no 2012 Noteikti bus kaut kadi ierobezojumi, nebus vairak visatlautiba! Atbrauc letini 20vedzeles, 20kg asari un vel parejas kadas 5kg! Ta nebus vairak!
29.oktobris 2011, 19:04 | links
 
epox
aģentūra "OB(krievu )C" strādā:-)
29.oktobris 2011, 19:02 | links
 
Pašķisrstiju Kalastusinfo.ee , nekas nav minēts par izmaiņām ! Tad no kurienes šāda info.... ???
Vai tikai atkal , ... viena tante teica... :D !!!
29.oktobris 2011, 18:59 | links
 
Hmmm....Ja brauc uz divdieni un noķer 10kg asaru un vēl raudas, kas ir arī ļoti garšīgas, ko vēl vajag. Nekad nēesmu noķēris vairāk pa 8-9kg zivju un neteiktu, ka man pietrūktu to.
29.oktobris 2011, 18:56 | links
 
Kāds atkal pīlīti palaida... tak pameklējiet igauņu lapās (oficiālās), ko cepaties un nervus sev bendējat.
Kā zināms Esti puikas ir lēnāki par mums, bet gudrāki (krīzi viņie vēl nav apjautuši:-)) savos ziemeļos, bet nauda viņiem patīk....neticu ka viņi tā darīs,,,:-)
29.oktobris 2011, 18:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager