Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Gaujā jau tos taimiņus nedrīkst paturēt , tad jau sanāk , jā tu viņus cep , tad tu ar saviem čomiem , maliķis vien esi .
20.marts 2011, 23:26 | links
 
lieas mutes piekritejs esi nevis zivju pats kadu esi nokjeris vai tikai tirgu redzejis
20.marts 2011, 22:58 | links
 
eu tu mazais preziti aizej un nodrachi bljin aizver muti un nelien kur tev nav jalien neaiztiec peipusniekus
20.marts 2011, 22:57 | links
 
Ezīt,cik tad šogad esi pieķeselējis?
20.marts 2011, 22:51 | links
 
Nu es esmu lielu zivju piekriteejs! mazu zivju kersana eesanai nav mans hobijs! lai labi garso un lai labi taas ķidu bumbinjas velkas aaraa no caurspiidiigu kjiishu veederiem!:D nesaku ka vins nau garsiigs! bet tas ir kauns no normaala makskernieka mutes staastiit taadas stulbiibas! kameer tu vaarti puņķainus ķīšus riivmaizee mees ar comiem staigaajam gar salacu un gauju mekleejam vaļējus ūdens pleķus un ķeram ar spiningu taimiņus! Tas arī viss! Ne asakas!
20.marts 2011, 22:49 | links
 
Tikai un vienīgi brekši no 1kg un lielāki.
20.marts 2011, 22:17 | links
 
25kg asari ,tepat,pie mājām + bonusiņš,Bauskas alutiņš :D
Bet vispār -baigā loterija :)
20.marts 2011, 22:14 | links
 
Mazie breksēni līdz kilo, īpašs gardums-domā,ka žagaru bunti mutē iebāzis.
20.marts 2011, 22:11 | links
 
Kallaste..8 km.. Iebraucaam ar karakatu, jo ar savu auto negribejaas braukt... :)
Esam tur un prieksha ir tikai 1 cilveeks.. ap plkst 9.00 jau bija 67 :D
Dzilums liels -10 metri.. Asara izmeers sakumaa svaks.. Lidz paveraas taadi patiikami asari..
Pieteicaas viens breksitis.. uz aci kadi 2 kg bij noteikti , 3 reizes meginaju panemt, bet tomer pieviila mani.. aukla neiztureeja.. asars njeema kapriizi, pat loti kapriizi.. vechi plaisaa daudz.. nu nenormaali daudz.. It kaa visi plaata rokas, bet tolkam izmeers ne kaads.. ejot gar viniem skatoties kam pa kg kam pa 2 pa 3 kg..svaki..
Ap plkst 4 sakaaas iistaa vakara cope un neema vairs tikai lielais , rupjais asars... bet kur tev ta laime bus ilgi to visu baudit, kad jau pec 30 min karakats pakalj un copei jamet miers..
Rezumee musu kompaniii labakais loms uz kg 17 man pari pa 12kg parejiem ap 5 kg un mazaak..
Katraa zinaa zive tur ir, vajag tikai urbt :)
Tie kas palikusi 3 km tie ir aplauzusies..
Raudas mums bij maz... kjisi pavairaak.. :)
20.marts 2011, 22:09 | links
 
Ooo, breksis ir nr.1 manā meņu.
20.marts 2011, 21:59 | links
 
Vakar uz Peipi nesanāca aizbraukt, visu dienu trinos, nevienu nevaru atrast, kas brauktu svētdien, līdz uzzvanu Gunčam, un viņi ar Mārtiņu piekrīt mani paķert šodien līdzi :)) Kurss uz tuvējo galu-Meerapalū.
Līdz 10tiem staigāju urbjos, nekā, pāris matrozīši un ķīši. Ap 10tiem izurbju īsto lunku un cope pamazām aiziet. Asars un rauda, atnāk raudu bars, asars pazūd, aiziet raudas, parādās asars. Un tā uzplūdiem "špaktelēju" līdz diviem kādiem. Tad cope apsīkst. Kāds rupjāks asars arī tika, lielākajiem ašukiem patika kombinācija baltais+slieka. Mājās nosverot, secināju, ka esmu "piešpaktelējis" 22.7 kg. Apmēram puse uz pusi asars/rauda, varbūt mazliet vairāk raudas.
Vēl vēdzele uz ķīša 2.4 kg, esmu ļoti apmierināts ar lomu :)) Paldies Peipusam :) Pie zivīm tika visi, kam vairāk asars, kam rauda :)
Veču daudz, uz ezera riktīga autoštrāse.
20.marts 2011, 21:38 | links
 
StormsLV , braucam uz copi , līņus atdosi man , es Tev atdošu brekšus .
20.marts 2011, 21:04 | links
 
Mazaisezīti ,Tev nav taisnība , ar visiem sūdiem nav jāēd , pēc cepšanas āda ar visām zvīņām vienkārši atdalās , bet zarnas ir sarāvušās mazā bumbiņā , kuru nav jāēd , ķīsis ir ļoti garšīga zivs .
20.marts 2011, 21:01 | links
 
Nu katram savs, es piemēram līni varētu vārnām atdod nu negaršo man tā zivs, nē es to zivi atlaistu lai ņem tas kam garšo.
20.marts 2011, 21:00 | links
 
:D:D:D:D:D
20.marts 2011, 21:00 | links
 
Nooormāli!:) Ķīsīšus izķidāju un vārijām ar garšvielām, kamēr sāk jukt ārā. Pēc tam nokāš un buljonā vāra katapeļus, burkāņus, sīpoliņu(var likt ko grib), kamēr mīksti. Tad pieliek Dzintzriņu(kausēto sieru), un sablenderē. pielej saldo krējumu, lai uzburbuļo divi burbuļi. Gatavs!!!
Skeptiķiem padoms netiek prasīts:DDD
Pagaršojiet!!:)
20.marts 2011, 20:59 | links
 
Nenosmieties! a moš tās gļotas ar var izmantot lai nekas neiet zudumā??? buus zupa biezaaka :DDDDDD
20.marts 2011, 20:58 | links
 
:DDDDDDDDDDDDDDDD
20.marts 2011, 20:56 | links
 
Jā zupu var! to esmu meeginaajis bet ar cakars! hjaapisaas ar taam marleem! labaaka zupa sanaak ja izvaara kaartiigus 300 gr peipusa asarus un zupu ar ašuka galju sataisa nevis teelo dakteri ar marli bl....
20.marts 2011, 20:56 | links
 
Es ķīšus esmu taisījis tā : ar siltu ūdeni nomazgā gļotas , netīrītus apsāla , katru ietin folijā , un cepeškrāsnī . Sanāca ļoti gardi .
20.marts 2011, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager