Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Alex [24.01.18]: Kaut kā nemanu lielos lomus. Labāk jau pagaidīt pavasari un sākt normāli makšķerēt, nevis tur ākstīties.

sragiagiaA, 24.janvāris 2018, 15:15
Bija pirmajā dienā pa 15 kg.
Viena normāla laša izmēra loms, nekas īpašs. Tas pats kas uz stundiņu aizskriet Ventā vai Gaujā pamētāt. Labāk nekā 800km dzīties un noķert 150 mikro asarīšus.
24.janvāris 2018, 15:29 | links
 
Kur teikts, ka te nevar par lašiem runāt? Vai tad Peipusā laši nav? Jūs nopietni tur braucat copēt bez jebkādas cerības, ka var pieķerties kas lielāks par sprīdi?
24.janvāris 2018, 16:24 | links
 
Būsim demokrātiski,ir miljoniem forumi,,bet laikam tik kašķīgs forums kāds ir CL nav neviens........ :D :D piekrītu,ka forums ir domāts,lai dalītos pieredzē,viedoklī...kko iemācīties,bet tie kategoriskie spriedumi reizēm nones... :)

Nu mani arī nesaista lielie ūdens pleķi,cepums nenterese, bet nekad neteikšu,ka tie kas brauc uz peipi dara kko epareizi,ja tas sagādā prieku,kpc ne.copējam :)
24.janvāris 2018, 16:31 | links
 
Nav jau tā, ka galīgi nepareizi. Copēt jau var, tikai jēga nekāda. Ja nu vienīgi kaķi pabarot.
24.janvāris 2018, 16:42 | links
 
Zēni un meitenes, beidzam , gribu braucu ,gribu nē.Kam kāda daļa, ko es dara.
24.janvāris 2018, 17:13 | links
 
Aigar, tās droši vien ir atmiņas un agrākas emocijas kas vilina, par "to laiku fantastisko copi" :) Man ar ir viens ļoti skaists upes posms kur zivju praktiski vairs nav, bet braucu katru gadu, staigāju pa tukšo. Jo atmiņas kas tur bija pirms 25 gad ir feinas. Un arī upe ļoti skaista.
24.janvāris 2018, 17:19 | links
 
Sulla [24.01.18]: Aigar, tās droši vien ir atmiņas un agrākas emocijas kas vilina, par "to laiku fantastisko copi" :) Man ar ir viens ļoti skaists upes posms kur zivju praktiski vairs nav, bet braucu katru gadu, staigāju pa tukšo. Jo atmiņas kas tur bija pirms 25 gad ir feinas. Un arī upe ļoti skaista.
Un noteikti nav 400km uz vienu galu. + nav jāniekojas ar sprīža asarīšiem. Ka nav, ta nav vismaz nekā :))
24.janvāris 2018, 17:24 | links
 
Peipusā bez asariem ir ari līdakas, zandarti, vēdzeles, raudas, ĶĪŠI, sīgas, utt
24.janvāris 2018, 17:28 | links
 
Peipis vilina un paņem ar savu plašumu.Ja neredzi otru krastu ,tad jau domās vien vari iedomāties ,cik tur vidū vai otrā pusē daudz zivju...:)
Tā arī kādreiz bija...Bet kā saka,cerība mirst beidzamā,jācer uz to 5 gadu atjaunošanās ciklu...
24.janvāris 2018, 17:52 | links
 
Mani ar bērnībā saviļņoja S.Edžus stāsts par Dullo Dauku :)
24.janvāris 2018, 17:56 | links
 
Sav­ā laikā ,70 gadu beigās ,nesāmies no otra krievijas krasta iekšā,vot tad bija lomi...Uhh...)
24.janvāris 2018, 18:05 | links
 
Pirmkārt daudzi brauc arī savu sniega tehniku atsiet utt, ja ir šperss pie sāniem tad gan tikai pa vietējiem grāvjiem jāsipās. Ne asakas.
24.janvāris 2018, 18:07 | links
 
Tad tādas sniega tehnikas praktiski vispār nebija....
24.janvāris 2018, 18:12 | links
 
Uz Peipusu nevar braukt kā uz veikalu pēc zivīm, pēdējais super-labai gads bija 11, 12 bija pilnīgs aplauziens uz asariem - bet ķērām raudas, 13 - parādījās zupas asaris, raudas, apguvu vēdzeļu ķeršanu utt. Pagājušajā ziemā asara lomi bija jau ļoti skaisti, var gadīties ka šogad būs kā 12, aizsala vēlu un zvejnieki pamatīgi izretināja asarus. Es tāpat braukšu un mēģināšu, vismaz pāris reizes gadā tas gribulis jāapmierina.
Ja kādam šķiet tālu var tak piemājas grāvī sēdēt, mēs nebraucam tāpēc ka tur ir zivs, mēs braucam tāpēc ka GRIBAM.
24.janvāris 2018, 18:19 | links
 
Makšķerešana ir sports nevis gaļas sagāde.
24.janvāris 2018, 18:51 | links
 
Makšķerēšana ir Kaifs ar pareiziem štrumiem ķert zivis, viss pārējais, ēst, vai atlaist, tas ir pakārtoti.Bet cik cilvēku, tik arī viedokļu:)
24.janvāris 2018, 18:55 | links
 
Makšķerešana ir sports nevis gaļas sagāde.

MS1111, 24.janvāris 2018, 18:51

Zivis ir dabas produkts, un tu uzskati ka ēst dabas veltes ir slikti? Bet pirkt mākslīgi audzēto pārtiku ar ķīmiju un GMO veikalā tas ir lieliski? :D
Labs sports, nogalināt dzīvību prieka pēc!
24.janvāris 2018, 19:18 | links
 
Tak pa Lubānu arī var ar sniega moci panēsāties,un nebūt ne sliktāk saķert,ja zin vietas!)))
Gana esmu pabraukājis uz Peipsi lai saprastu kā bija un kā ir tgad!!!Kamēr ezeru ik pa laikam kāsīs ar vadiem nekas labs nebūs!Tā kā baudiet plašumus ķerat raudas un to kas paspruka caur vadu acīm!
P.S.Nākamgad būs zupņiki,aiznākamgad mazie pannenieki,un vēl pēc gada normāls asaris,bet pēc tam Nosmels ražu un.....
Viss atkārtojas.
24.janvāris 2018, 19:37 | links
 
Diemžēl pa Lubānu ar sniega močiem drīkst nēsāties Tikai zvejnieki:(
24.janvāris 2018, 19:39 | links
 
Ja gribās paķert adrenalīnu tad var aizbraukt paplosīties uz kādu trasi!Man personīgi vairāk uzrunā klusums,nevis motorizētie lidotāji kuri Peipusā traucē baudit normālu copi,bet nēsājas ka apdirsušies sava laimes cauruma meklējumos lai piesistu kārtējo cukura maisu asaru kurus pēc tam notirgot lai atsistu nojāto benzīnu!Otrkārt besī tās cūkmājas (nakšņošanas) kurās normāli izgulēties var tikai krietni paņemot uz krūts!
Kad braucu uz peipi tās vietas neizvēlējos un nebij jāmočī uz septiņpadsmitā kilometra super slepeno banku lai nokertu normālu asari jo viņš bija pat ļoti netālu no krasta!
Bet nu katram jau savs-kāds ķer pa grāvjiem,a citam jau galvenais cukura maisus pieslānīt(Pernavā,Peipusā un Alandos lai asistu bendžu!
Katram savs!D
24.janvāris 2018, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager