Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Oi, kādreiz ar kadiķa "pagali" bez sardziņa, ar attiecīgu žibuli, tievākas par 04 netika izmantotas! :)
22.februāris 2019, 17:05 | links
 
snitraM [22.02.19]: Mazo šogad gana daudz, nākamsezon būs jau 100-150 GR ...

Tonis, 22.februāris 2019, 15:58

Es jau gadus 3 gaidu ka tie izaugs :), es sev iesitu atzīmi ka pēc šīs ziemas būs pauze copei Peipusā. Raudas es nemīlu - asara tur vairs nav. Tie pāris bonusi braucienā 300gr :( sirdi nesilda.
Nu peipusa raudai nav ne vainas. Bet tā gaumes lieta
22.februāris 2019, 17:01 | links
 
Brex [22.02.19]: Tā kā pirmo reizi Peipī biju vairāk nekā 40. gadus atpakaļ, tad vienreiz gadā uz turieni velk un cerība paliek vienmēr. Tāds loms un tādi asari kā fāterītim bija 60. gados laikam vairs nebūs nekad. Sīgas arī tad vilka ne pa jokam un tas viss uz bļitkām un resnām šņorēm. Prieks strādāt.
Nu uz resnām šnorēm prieka maz, laikam esmu izvirtulis:)
22.februāris 2019, 16:56 | links
 
Tā kā pirmo reizi Peipī biju vairāk nekā 40. gadus atpakaļ, tad vienreiz gadā uz turieni velk un cerība paliek vienmēr. Tāds loms un tādi asari kā fāterītim bija 60. gados laikam vairs nebūs nekad. Sīgas arī tad vilka ne pa jokam un tas viss uz bļitkām un resnām šņorēm. Prieks strādāt.
22.februāris 2019, 16:54 | links
 
snitraM [22.02.19]: Mazo šogad gana daudz, nākamsezon būs jau 100-150 GR ...

Tonis, 22.februāris 2019, 15:58

Es jau gadus 3 gaidu ka tie izaugs :), es sev iesitu atzīmi ka pēc šīs ziemas būs pauze copei Peipusā. Raudas es nemīlu - asara tur vairs nav. Tie pāris bonusi braucienā 300gr :( sirdi nesilda.
Citi priecājas par pāris tiem bonusiem, bet es par slinku, lai to gabalu dzītos. Ja vēl zinu ka tepat neslikti savilkšu
22.februāris 2019, 16:22 | links
 
Tad,kad liekas tulīt bus sagaidīts,atbrauc ar trali un visu notrallina,tā ka baigi nav ko gaidīt.Vispār vakar nevēroju ka daudzi tie 80 un 100gramīgie ir pilni ar ikriem,tad kad šitas miljards nonārstos,Peipis atkal būs pilns ar maziem asarīšiem
22.februāris 2019, 16:20 | links
 
snitraM [22.02.19]: Mazo šogad gana daudz, nākamsezon būs jau 100-150 GR ...

Tonis, 22.februāris 2019, 15:58

Es jau gadus 3 gaidu ka tie izaugs :), es sev iesitu atzīmi ka pēc šīs ziemas būs pauze copei Peipusā. Raudas es nemīlu - asara tur vairs nav. Tie pāris bonusi braucienā 300gr :( sirdi nesilda.
Tieši to gribēju teikt! :) arī gaidu.

Itkā iepriekš nevarēja sūdzēties, kaut kas bija.
Bet šogad ar asari bija pa visam skumji..
5 dienas un pa lielam,nekā.
22.februāris 2019, 16:16 | links
 
Mazo šogad gana daudz, nākamsezon būs jau 100-150 GR ...

Tonis, 22.februāris 2019, 15:58


Es jau gadus 3 gaidu ka tie izaugs :), es sev iesitu atzīmi ka pēc šīs ziemas būs pauze copei Peipusā. Raudas es nemīlu - asara tur vairs nav. Tie pāris bonusi braucienā 300gr :( sirdi nesilda.
22.februāris 2019, 16:06 | links
 
Mazo šogad gana daudz, nākamsezon būs jau 100-150 GR ...
22.februāris 2019, 15:58 | links
 
24.02 ap plkst.3:00 uz Varnju/Ninu uz vienu dienu(24.02 vakarā atpakaļ) ir 2. brīvas vietas no Rīgas(Vecdaugava,Alfa).Auto vw 5b uni.
22.februāris 2019, 15:50 | links
 
Vakar man patikās,naktī Killeram būdu gandrīz vējš norāva,domājām ka traki būs,bet ne vaina.,i auklu smuki izritina,nekas nepinās,i rokas parak nesala.Asars jāpameklē,ja atrod tad nekur tālu nav jāiet.Bet milzu plašumu sajūtu te gan Latvijā neatradīsi.Ledus super,plānākajā vietā 40cm,pie torosa var neizurbties cauri.Sniedziņš pavisam bišku ir,bet iešana kapitāla.
22.februāris 2019, 14:56 | links
 
Vakar man patikās,naktī Killeram būdu gandrīz vējš norāva,domājām ka traki būs,bet ne vaina.,i auklu smuki izritina,nekas nepinās,i rokas parak nesala.Asars jāpameklē,ja atrod tad nekur tālu nav jāiet.Bet milzu plašumu sajūtu te gan Latvijā neatradīsi.Ledus super,plānākajā vietā 40cm,pie torosa var neizurbties cauri.Sniedziņš pavisam bišku ir,bet iešana kapitāla.
22.februāris 2019, 14:56 | links
 
svens76 [22.02.19]: Sveiki! Citi jautā PM, par cik pieņem Peipī asarus, te atbilde.
Nav nekāds noslēpums, par 2 eiro kg, otrā dienā bija mazi, tad piekritām pa 1,5, bet iemainījām pret smukām zivīm. Zandarts maksā 5, līdakas, brekši pa 3, vēdzeles 2,5 Eiro, bija arī viena sīga, bet to vietējais paņēma. Pieņem visur, gan Omedu, Rannā, Kallastē. Dzirdēju, ka gada sākumā nav ņēmuši, bet tagad pieņem visus, laikam nav lielu asaru un bizness tad neiet vispār.

Brex, 22.februāris 2019, 12:38
Pats neesmu bijis, bet info daudz pienāk. Daudz mazu asaru, gadās kādam pāris lielāki, bet tas viss. To pašu daudz tuvāk var savilkt. Pagaidām uz Peipusu tik pēc auras var braukt:)
Vēsmu jau tepat var satikt! Auru tikai peipsi jarvē! :)
22.februāris 2019, 12:57 | links
 
Sveiki! Citi jautā PM, par cik pieņem Peipī asarus, te atbilde.
Nav nekāds noslēpums, par 2 eiro kg, otrā dienā bija mazi, tad piekritām pa 1,5, bet iemainījām pret smukām zivīm. Zandarts maksā 5, līdakas, brekši pa 3, vēdzeles 2,5 Eiro, bija arī viena sīga, bet to vietējais paņēma. Pieņem visur, gan Omedu, Rannā, Kallastē. Dzirdēju, ka gada sākumā nav ņēmuši, bet tagad pieņem visus, laikam nav lielu asaru un bizness tad neiet vispār.

Brex, 22.februāris 2019, 12:38

Pats neesmu bijis, bet info daudz pienāk. Daudz mazu asaru, gadās kādam pāris lielāki, bet tas viss. To pašu daudz tuvāk var savilkt. Pagaidām uz Peipusu tik pēc auras var braukt:)
22.februāris 2019, 12:55 | links
 
Ahoi!
Kāds ledus stāvoklis? Rītā radzes vajag, vai tur vēl sniegs virsū?
22.februāris 2019, 12:46 | links
 
Sveiki! Citi jautā PM, par cik pieņem Peipī asarus, te atbilde.
Nav nekāds noslēpums, par 2 eiro kg, otrā dienā bija mazi, tad piekritām pa 1,5, bet iemainījām pret smukām zivīm. Zandarts maksā 5, līdakas, brekši pa 3, vēdzeles 2,5 Eiro, bija arī viena sīga, bet to vietējais paņēma. Pieņem visur, gan Omedu, Rannā, Kallastē. Dzirdēju, ka gada sākumā nav ņēmuši, bet tagad pieņem visus, laikam nav lielu asaru un bizness tad neiet vispār.
22.februāris 2019, 12:38 | links
 
Rokijs [21.02.19]: edvinss [20:25]: Sveiki,varbūt kads var pateikt vai Peipusā var likt karodziņ makšķeri ar dzīvo zivtiņu un ja var tad vienu vai divas var uz dzīvo izmantot.Paldies jau iepriekš.
Trīs makšķeres
21.februāris 2019, 22:48 | links
 
edvinss [21.02.19]: Sveiki,varbūt kads var pateikt vai Peipusā var likt karodziņ makšķeri ar dzīvo zivtiņu un ja var tad vienu vai divas var uz dzīvo izmantot.Paldies jau iepriekš.tr
Trīs
21.februāris 2019, 22:47 | links
 
Ar ko labāk Peipusā iebarot raudas.
21.februāris 2019, 20:53 | links
 
Sveiki,varbūt kads var pateikt vai Peipusā var likt karodziņ makšķeri ar dzīvo zivtiņu un ja var tad vienu vai divas var uz dzīvo izmantot.Paldies jau iepriekš.
21.februāris 2019, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager