Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Cilvēkam Rīgas dzīvoklī nav diez ko viegli tās voblas kaltēt, ir pat bijusi domā uzbūvēt apsildāmu siltinātu kasti - konteineru ko uz balkona novietot. Tāpēc zivis kaltēju tikai vasarā.

snitraM, 29.janvāris 2018, 14:30


Ja ir pieejama saldētava ar brīvu vietu, zivis var sasaldēt un noturēt līdz vasarai. Vai neizkaltīs un nemaitās garšu - grūti teikt. Ja zivs būtu cepama, diez kas nebūtu, bet voblai - pieņemu, ka tur tā atšķirība mazāk jūtama. Pats gan voblas neēdu, neapgalvošu ka tā ir/nav.
Vēl ir variants vakuuma pakās saldēt, bet nu tad vajag iekārtu, kas ne visiem ir.

Redz, pienāk vasara, varētu kaltēt, bet atkal nav to īsto zivju :)
29.janvāris 2018, 23:38 | links
 
[quote=515120]Pateicoties labiem cilvēkiem copes kaste ir atradusies,vienīgi patālu no Jelgavas[Valkā].Varbūt kāds labs copmanis no zemgales apkaimes varētu izpalīdzēt un mājup braucot atgādāt no Valkas,ja kas uzvaniet +37129192755,atlīdzība garantēta,paldies

Pie kura ir kaste viņš dzīvo tieši pilsētā?
29.janvāris 2018, 22:17 | links
 
Pateicoties labiem cilvēkiem copes kaste ir atradusies,vienīgi patālu no Jelgavas[Valkā].Varbūt kāds labs copmanis no zemgales apkaimes varētu izpalīdzēt un mājup braucot atgādāt no Valkas,ja kas uzvaniet +37129192755,atlīdzība garantēta,paldies
29.janvāris 2018, 20:46 | links
 
Setdien Omedu,2-2,5km no krasta rauda ņēma labi,ašuki smalki.Pa četriem ap 18kg.
29.janvāris 2018, 17:41 | links
 
Mazāk dzert uz ledus vajag!
29.janvāris 2018, 16:45 | links
 
Сегодня на Чудском озере в районе Нина найден рыболовный ящик со всеми причиндалами. Если хозяин обьявится то может позвонить по номеру +37126764722. Но для уверенности пусть назовет хотя бы несколько вещей находящиеся в нем. Кроме удочек конечно. Если его друзья прочтут, то передайте ему пожалуйста. Найден был на льду примерно 1 км от берега. Жду.

lokijs, 29.janvāris 2018, 10:56
pazvani man 29192755,tevi nevaru sazvanīt,visticamāk ka mana kaste.
29.janvāris 2018, 15:53 | links
 
ja iziet tikai uz raudu ķeršanu, tad pavasarī nav problēmu pa dienu 2 kartupeļu maisus pieslānit, bet ir ko pastrādāt:)
29.janvāris 2018, 14:51 | links
 
Ninā vakar ap 3-4 km baumu līmenī igaunis iebarojot pa dienu ap 30 kg raudu dabūjis. Es vairăk neticu kā ticu bet tāda ziņa ir.

bazdals, 29.janvāris 2018, 13:25

kāds tad tur brīnums, es pagājušo gadu Laksaare dabuju 26kg bralis 24 kg raudas
29.janvāris 2018, 14:50 | links
 
Šādi lielie raudu ņēmieni parasti pavasarī ir bijuši, var jau būt ka arī tagad var gadīties. Ja atrod kur raudas turas un ja tām ir apetīte tad ir jābaro nonstopā. Pa druskai tik jābirdina no augšas, pa kādai piciņai uz grunti utt. Sistēma ar smagu murmuli un āķi īsā pavadā virs tā, uz āķi izmīcīti baltie - miziņas, un var darboties bez pauzēm. Tad es domāju ka var pat vairāk savilkt, tikai atkal jādomā kur likt un vai maz vajag. Cilvēkam Rīgas dzīvoklī nav diez ko viegli tās voblas kaltēt, ir pat bijusi domā uzbūvēt apsildāmu siltinātu kasti - konteineru ko uz balkona novietot. Tāpēc zivis kaltēju tikai vasarā.
29.janvāris 2018, 14:30 | links
 
Nekas nereāls jau tas nav. Ja uztrāpās uz smuku raudu un ņem nepārtraukti, bez lūgšanās, tad dienas laikā mierīgi.
29.janvāris 2018, 13:33 | links
 
Ninā vakar ap 3-4 km baumu līmenī igaunis iebarojot pa dienu ap 30 kg raudu dabūjis. Es vairăk neticu kā ticu bet tāda ziņa ir.
29.janvāris 2018, 13:25 | links
 
katrs pa spainim apmēram savilka - kur to likt es nezinu.

snitraM, 29.janvāris 2018, 12:17


Ja rupjais asaris neparādīsies uz Peipusa rauduņi uz februāra beigām es ar prieku aizbraukšu.
Tā treknā raudiņa ar trekniem ikriņiem, vītināta vēsos bēniņos ap 3 nedēļām, tad 5 litru stikla burcinā, apakšā sāli, augšā svecīti aizdedzini un burku "zakatai", mmmm obligāti lai uz līgo var izvilkt tādu burku ar vobliņām :D
29.janvāris 2018, 12:37 | links
 
Sestdien Kolkjas rajonā slidens un slapjš. Ne pārāk tālu no krasta - divi līdzbraucēji apsēdās uz raudām - sāka barot un tā no diviem punktiem visu dienu staipīja. No rīta puses rauda pasmalka, tā ap 12 parādījās arī rupjāka, katrs pa spainim apmēram savilka - kur to likt es nezinu. Es ar kolēģi meklējām asari, es ar murmuli kolēģis ar dzelžiem. Sākumā uz bļitkas parādījās pirdaki visādi, uz murmuli nekas, tad pagājos un atradu arī uz murmuli pirdakus. Pēc stundām divām noķēru pirmo asari ap 200 gramiem un tanī rajonā arī paliku. Saurbos - pakaisīju motili no augšas, tad ar barotavu nedaudz ar dziļāk iemetu un ar čakaru proces aizgāja. Uz vietas stāvēt nevar - pa zivtiņai no cauruma un uz nākamo iebaroto prom. Asaris skaists, gaišs, slaids - tik tas izmērs 100-150, pārītis ap 200. Neviens bonusnieks uz murmuli nepieteicās. Kolēģis gan uz bļitkas 5 ap 300-350 izvilka - pa visu dienu, bet pēc viņa vārdiem visi aizbagarēti. Es kopā paņēmu 40 zivis , ar maisiņu drusku virs 5 kg. Neviens karodziņš neizšāva.
29.janvāris 2018, 12:17 | links
 
Tikai 2 atskaites no brīvdienām?! Nu jau cepumam vajadzētu iziet un kādam kaut ko ierakstīt.

Ronijs, 29.janvāris 2018, 09:33


Kallaste. 25.01. Ar senci, stiprs vējš un lietus, pirmā plaisa ap 1km negribējās kāpt pāri, vispār izskatījās ka mēs gandrīz vienīgie 2 idioti tādā laikā uz ledus :D . Līdz 11 pameklējām neko neatradām, uzcēlām telti ar piebarojamo vismaz raudiņas uz diviem 4,5kg.
26.01 Pēc lietus ledus super, bez sniega un plaisas savilktas, 3.5km bez pārbaudes uzcēlu sencim telti un aizgāju asaru meklējumos. Strādāju tikai uz bļitkas, 33 āliņģi, sērkociņi blitku rija ļoti labi, 12tajā aliņģī pirmie 100-120gr 2 gab. Zigzagā
meklējot aizgāju līdz pirmiem nelieliem torosiem ap 5,5km un tur likās nu moš uzdūros beidzot 10 pirmie gabali 100-120gramīgie un tad viens 300nieks, bet nekā ar to gandrīz viss beidzās atkal sīkie. Atgriezos pie senča vismaz voblas būs, raudas tik pēc 1,5h pienāca pēc piebarošanas, bet visas skaistas 10kg savilka.
Mājās atbraucot man 1,5kg asaru (nosveru visi 100-120gramīgie izrādās no 60-75 gramīgie un 300 palika par 208 gramīgo :D pēc tiem sērkociņiem acs pieviļ konkrēti :D ))
29.janvāris 2018, 12:15 | links
 
Но для уверенности пусть назовет хотя бы несколько вещей находящиеся в нем.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

saturā;binoklis,svariņi,copes lietas. :))
29.janvāris 2018, 11:33 | links
 
Kastes saturs liecina par copera stilu...
29.janvāris 2018, 11:19 | links
 
Сегодня на Чудском озере в районе Нина найден рыболовный ящик со всеми причиндалами. Если хозяин обьявится то может позвонить по номеру +37126764722. Но для уверенности пусть назовет хотя бы несколько вещей находящиеся в нем. Кроме удочек конечно. Если его друзья прочтут, то передайте ему пожалуйста. Найден был на льду примерно 1 км от берега. Жду.
29.janvāris 2018, 10:56 | links
 
Facebookaa viens metaala kasti ir atradis un meklee saimnieku.
29.janvāris 2018, 10:43 | links
 
Sveicināti,sestdien Nina tika nozaudēta vai nozagta copes kaste[metāla,sudraba krāsā]saturā;binoklis,svariņi,copes lietas.Varbūt kāds kaut ko zin?Dodiet ziņu.Paldies.
29.janvāris 2018, 10:39 | links
 
Sestdien pie skolas ,piektais kilometrs 5 kg ,sīks asaris daži lielāki ,bonusā astoņas normālas raudas pie krasta puišiem gan bija raudas pavilkuši bet arī ne visi
29.janvāris 2018, 10:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager