Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
...lai Peiusā nokļūtu "jūrnieciņi", viņiem ~70km jāpeld pa Narvas upi ...nezinu nezinu :DD drīzāk jau tie dzeltenie ir piekrastes asari, bet "jūrnieki", tei, kuri mauc tālu no krasta :)

Norris. Apsveicami, tā turpināt! :)
man gan uz lielajiem neveicas, tāpēc es visus asarīšus virs 30gr izcepu, bet mazākus un lielo galvas izvāru zupā.
10.februāris 2014, 13:18 | links
 
Lūdzu pastāstiet!!!!
Vakar varņā nevienam nekur galīgi neķērās, bet visi raksta, ka pie kalastes gandrīz labākā cope šogad!
Kas ta pie Kallastes savādāks!!!???

Zivsxxx, 10.februāris 2014, 10:54

zuve ta4u staiga apkart. viena diena vienviet, otra diena citur. tas ta4u ir saprotami. ;) iespejams, ka weekenda Kallastes fish ir tagad Nina.
p.s. pienaca viens klat un baigi lielijas, ka lielie asari bija 5dien pie pasa krasta - 200m. 7dien pats tur sedeju un naca ara lidz 200g pa retam un tadi 100g viens pec otra. lielakie tadi dzeltenaka krasa. mazakie tumsi. videjie tadi gaisi pelecigi - nu jurniecini. vispar gandriz visiem bija kupris - tatad potencials uz lielu izmeru.
10.februāris 2014, 12:24 | links
 
Hello!Vakar bijām Peipusā! Es- pirmo reizi!:)) Wohooo, ļoti patika piedzīvojums, bijā vietā, kas saucas Nina.laikam tā! makšķernieku daudz, laiks tīri ok, bet vējš gan pūta ne pa jokam, uz pēcpusdienu jau izpūta man cauri, un atpakaļceļā uz mājām, piemeklēja pamatīgs drebulis! :) ķērās pelmeņi (ķīši), kas zupai ir ok, un asari, bet nu nevar teikt, ka baigais kļovs! Bet tik un tā, iespaidi supper, un jā- cope ira forša!!!!!!!!!! :))
p.s. bildes arī būs albūmā!
10.februāris 2014, 12:06 | links
 
Mees arii atskaishu iespaidaa 6dien devaamies uz Kalastes rajonu un tie simtiem letinji arii skreeja no staavaa krasta un Koduveres uz taaliem km bet domaaju kad taapat kaa mees aplauzaas !! Es par 6dienu neciiksteshu jo man 6dien meerkja zivs bija maskavas zandarts vai zinaatniski sakot KJIISIS !! Lai vakaraa buutu ko uzlikt Veedzelei. Zivis ir pa visu ezeru tikai cik lielos barinjos tas ir cits jautaajums. Taalaak no krasta nau veel nobraukaats ar Autinjiem un copmani veel nau iztramdijushi asuku barus taaadeelj ir lielaakas izredzes atrast. Bet jaameklee ir . Vakar braucaam uz tocku bet 7km no krasta apstaajos un kaa ieurbu taa pirmajaaa lunkaa jau viss notiek !! Takaa gatavas receptes veiksmei nau bet palaujoties uz daudzaaku gadu pieredzi zivi atrast VAR .
10.februāris 2014, 11:10 | links
 
Lūdzu pastāstiet!!!!
Vakar varņā nevienam nekur galīgi neķērās, bet visi raksta, ka pie kalastes gandrīz labākā cope šogad!
Kas ta pie Kallastes savādāks!!!???
10.februāris 2014, 10:54 | links
 
Peipuss Rulee !!!


Papildinaajums Breksa atskaitei ! Bijaam cetru copmanju kompaanijaa uz briinum ezeru !! Kaa Breksis teica 7 km preciizaak sakot 7.12 km no krasta un viss notiek !! Njeeme visu un diezgan negausiigi !!! Asariitis izaudzis un ljaava paprieceet aces. Uzkaaraaas arii kautkas liels uz bljitku bet nebija lemts paskatiities uz to skaisto fishinj jo kaadus 3metrus no grunts tomeer nokabinaajaas. Pa nakti uzkaaraaas arii liidz shim mana lielaakaa veedzeliite 3.3kg. Ledus palielam veel izturiigs bet penceles jau milziigas un ja nebuus tuvaakaa laikaa sala tad paveiks savu. Vakar pa dazaam stundaam bormashiina iekusa leduu kaaa aprilii. Ceru kad laika astaaklji salabosies un buus lemts vismaz divas reizes pabuut Peipusaa. Visiem ne asakas un tiekamies TUR !!! Lai veicaas !!! CIV CIV !!
10.februāris 2014, 10:53 | links
 
08.02 Koljka 10.km borēju ik pa 50 soļiem, 7. caurums "atvērās" nonstopā līdz 16:00, vajadzēja braukt prom, bet vēl copēja rauda. 15kg asars 40-200g, rauda 100-250g.
09.02 Koljka 5.km ar lielu lūgšanos un borēšanu 1kg asaris, ņēma ļoti negribīgi un uzmanīgi, 1 zivs no cauruma.
10.februāris 2014, 09:39 | links
 
Sodien Kallaste. No krasta kadus 200m. No viena cauruma 6.2 kg - tikai un vienigi asari. Lielakam noteikti nebija pari 200g. Parejie brida dzilak uz kadiem 3km un izmers tads pats iznemot dazus ap 250g. Vienam 6 kg, otram 6.7 kg un vel vienam 9 kg. Nu ta... man raudas pie krasta neviena. Kisu jura. Kamera redzeju breksi, bet ara nedabuju.
9.februāris 2014, 23:03 | links
 
Ranna.Ap 7kilometru.Super.Bļika,.murmulis balansieris.Ņēma visu-visu dienu.TAS BIJA PIPEC.2džekiem labākā cope mūžā.

Buma visa veida lodes uz pjedestāla.Super.
9.februāris 2014, 22:37 | links
 
Šodien Kodaverē tikai mazi asari, visu dienu meklējot, tā arī baru ar normāliem asariem neatradu. Kopā kādi 5 ēdami asari.. Raudas par zivīm neuzskatu, tāpēc no tām bēgu..
9.februāris 2014, 22:01 | links
 
nākoš sesdien vēdzelēm kaput,zem kilo nēņemam....
9.februāris 2014, 21:05 | links
 
Varnjā 18 febr -14 tā ka vēl cops nav beidzies :))
9.februāris 2014, 20:52 | links
 
ja visu nedēļu kusīs neticu ka ar auto laidīs,ledus ne vairāk par 35 cm.....
9.februāris 2014, 20:43 | links
 
ja visu nedēļu kusīs neticu ka ar auto laidīs,ledus ne vairāk par 35 cm.....
9.februāris 2014, 20:43 | links
 
pilnīgs ot merapalu 2km plaisa ar auto stop 2km ar kājām vēl 2km rezumē 15gab ašuki man no 4 večiem,labākajam 25zives izmērs 80g 150g ašuki reta rauda.esam reāli mums lielie nenāk.....
9.februāris 2014, 20:40 | links
 
Kā izskatās veči? Cik ilgi ledus buus?
9.februāris 2014, 17:18 | links
 
neliela atskaite ,vakar biju koļkā iebraucām 6,7km uz ņinas pusi līdz 11,00 15 ašuki 50-80g pārgājām 300m pa kreisi izurbāmies un visu dienu pie vienu caurumu nosēdējām noslēgumā 14,6kg 8 raudiņas pārējie ašuki krastā pie saškas svērām lielākais ašuks 473g pārējie kā nomērīti 100-130g tā kā cope diezgan laba vienīgais visu dienu lija lietus un diezgan riebīgs vējš.
9.februāris 2014, 16:43 | links
 
ivo1111.Nina 18kilometri iekšā asars bij labs un pietiekoši.
9.februāris 2014, 15:41 | links
 
Dainis ir Rīgas Matīsa ielas,bet busiņš no Jelgavas.
9.februāris 2014, 15:34 | links
 
EDIS77.No kurienes ir tas busins,un tas Dainis..?
Ja tas ir tas Dainis ,tad mans vina numurs ir...
9.februāris 2014, 15:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager