Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Es arī pamatā pa točkām dzīvojos. Nu, ja točka ir labi zināma, sūdzēties nevar. Slikti ir, ja sāk pa svešām točkām valkāties. Tad gan nevar zināt, kā būs.
28.janvāris 2014, 19:25 | links
 
Ziemas sezonā uz Peipusu braucu vismaz caur brīvdienām. Točkām ( sēkļi, bedres, akmeņu grēdas,straumes utt.) ir ļoti liela nozīme!Pārbaudīts simtiem reižu! Protams ,ka urbjoties un nēsājoties pa apkārtni arī ir iespējams uziet zivis-bet tu zaudē tik daudz laika:( Man ir bijis tā ,ka zinot piemēram vietu ,kur apakšā ir neliela akmeņu kaudze ( apmēram 5 m rādiusā) cope ir traka jau pl 6:00 no rīta un pat līdz vēlam vakaram praktiski jebkurā laikā- salā, vēja virzienā, atkusnī utt., bet čomi apkārt, netālu skarida un pa tukšo urbelē caurumus -un nekā:( , kamēr neapsēžas klāt un neieurbjas pie mana zābaka un aiziet! Nu iman tad aliņš atpakaļ ceļam garantēts! Vot tā ir ar tām točkām- vismaz man!
28.janvāris 2014, 19:00 | links
 
daudz tai Peipisā neesu bijis,būt domāt ka tu r nekādu točku nav. Jāpaurbjas nedaudz,kādi 50 -100 caurumi, būsi ar zivīm. Vai paņem līdzi jaudīgu teleskopu
28.janvāris 2014, 18:07 | links
 
Sveiki! pec 2gadu pauzes rit esmu nolemis aizbraukt uz peipusu- domaju uz rannu. Varbut kads nesen ir bijis un var pateikt kaa gaja,cik talu jaiet,kadi dzilumi..? Paldies!
28.janvāris 2014, 16:41 | links
 
I ko te nominēt!? Atradis baigo noslēpumu-Peipusa točkas:) Es uz Peipusa esmu simtiem cilvēkiem rādījis copes vietas un devis točkas! Vienkārši mans GPS ir nobeidzies ar visām točkām:( Točkas jau nav svarīgākais, tās es salasīšu atkal-laika žēl!
28.janvāris 2014, 12:05 | links
 
Sveiki vīri! Varbūt kāds pa normālu ciparu pārdod lietotu GPS ar Peipusa točkām!?

timoha, 28.janvāris 2014, 11:38


Vot šis gan ir LABS!!!! Ja būtu sadaļa janvāra POSTS NR1, tad varētu nominēt :)
28.janvāris 2014, 11:53 | links
 
Sveiki vīri! Varbūt kāds pa normālu ciparu pārdod lietotu GPS ar Peipusa točkām!?
28.janvāris 2014, 11:38 | links
 
:D paldies! šitādas man ir
28.janvāris 2014, 10:53 | links
 
pjeers. Kaut kas līdzīgs šīm, par izmēriem jau minēja.
28.janvāris 2014, 10:21 | links
 
Ko tad jūs sauciet par "murmuli" un "asarīti"?
28.janvāris 2014, 09:17 | links
 
gadiem pārbaudīta lieta ir saucamie volframa banāni, labākai copei un lielākam dziļumam lielākus un atbilstoši, ja vairāk jāpierunā zivtele, tad mazāku, protams kā jau te citi min labāk turēt gatavas vairākas copenītes ar dažādiem variantiem. krāsas domāju ir gaumes lieta, un īstā copē tam nav nozīmes, bet ejošākas ķiršsarkana ultra zaļa vai oranža.
katram gan savi rīki un līdzekļi.... :)
27.janvāris 2014, 21:21 | links
 
3-5mm murmuļus sien 0,10-0,12mm auklā un copē vesels. Murmuļu lielums atkarīgs no dziļuma un copes intensitātes. Kad vēl igauņu pusē biju biežāk kā mājās, tad līdzi ņēmu vismaz 4 mazmakšķerītes. 2 aprīkotas ar 0,10mm auklu un 3-4mm diskobumbām un divas ar 0,12mm auklu un murmuļus pēc izvēlnes. No kurām vienai liku 5mm "asarīti", otrai divdaļīgo svina murmuli. Uz ledus nav laika pārsiešanai. Plus vēl pāris žibuļu dancināmās makšķerītes.
27.janvāris 2014, 20:23 | links
 
Atbilstoši murmulim.
27.janvāris 2014, 20:09 | links
 
sveiki vīri! kādas auziņas izmantojiet peipusa ašukam? piektdien doma braukt ir
27.janvāris 2014, 19:19 | links
 
31.01.Vel viena vieta brīva uz Ninu!Braucam uz divām dienām!Sīkāk.Zigis.Jelgava.Tel.29255085.
27.janvāris 2014, 18:46 | links
 
Neliela atskaite. Ņina 26.01 10-15. 3 km pretī baznīcai. Četratā kā nu kuram 2-7.5 kg. Asaris/Rauda. Pateicoties uzietajam raudu baram varēja sakasīt 7.5 kg. Intensīvākā cope no 10-12 pēc tam švakāk. Pārsvarā uz mormišku, dzelzis negaršoja, minimāli ar motili iebaroju.
27.janvāris 2014, 08:50 | links
 
Labais staasts... cepums :d
26.janvāris 2014, 21:26 | links
 
Viens jautājums - jūs tos asarus arī sverat vai tikai uz aci? Daudziem 150nieks izskatās kā 300!!!!
Šodien Meerapalu cope līdz pēcpusdienai pa tukšo un tad pāris stundu laikā 9,6 kg rauda+asars/īts! Visi klīda un kaut ko meklēja. Tiem, kas uzskata tos kumpaiņus par 200-300 gramniekiem, nu nav - svars ap 150 g, reti kuram bija pa kādam lielākam ~200g!
26.janvāris 2014, 21:25 | links
 
Tik lielas emocijas ka pat 2. reizes sanāca ievietot ...:))
26.janvāris 2014, 21:19 | links
 
Sveika tauta !
Vakar bijām otrā galā aiz gabaliņu Mustves apm kilometru no krasta. Pirmo reizi mūžā izbaudījām ko nu ļoti neparastu - kaut kur ap pusdienlaiku domājām ka notika zemestrīce - ledus nostaigāja zem kājām tur šur un baigā blīkšķa pavadībā ... domāju psc .. tajā brīdī liecos kastē pamainīt loriņus un domāju ka zaudēju samaņu - galva sagriezās tā ka uz vemīti pat pavilka ..:)),kolēģi gandrīz nokrita no kastēm. Blakus esošie džeki no Narvas vēlāk teica ka Narvas pusē ledus izplešanās rezultātā tajpusē tā palēcās , laikam izveidojot torosus, ka veči laidās kur kurais ...
26.janvāris 2014, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager