Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nju trakotie piedzīvojumi jums tur bijuši :D
19.februāris 2012, 00:31 | links
 
tad jau Albakora busā bija salīdzinoši paradīze :) Izbrauca precīzi cikos solīts, kompānija visumā OK, tikai darvas piliens trīs krievu penši, no kuriem viens nav paņēmis līdzi pasi un kad esti policaji baudīja visiem copmaņiem pases, aizmāršu aizsūtījām lai atsēžas aiz stūra kamēr policaji bauda doķus. Kā gāja tā pazuda, turpat vai stundu meklējām... gan kājām gan ar lielo autobusu izbraucām lokus... Telefonu ar jams nav paņēmis... pļin!!! Stundu uz nerviem, domājām jau ka policaji šo tomēr nogramstījuši, bet tomēr pats atvilkās...
19.februāris 2012, 00:07 | links
 
Lāčuk, tieši tāpēc arī man nepatīk lielais kolhozs. Man ir gandrīz ideāli - VW Sharam, 5 ļoti solīdi copmaņi, sametamies pa Ls 10 un uz priekšu. Visi lustīgi, neviens nekad nav bijis aprijies.
18.februāris 2012, 23:47 | links
 
Bet visa saja pasakuma bijam ar sievu loti priecigi parunat ar NG un iepazities! Motilis nu pirmklasigs! Super!
18.februāris 2012, 23:29 | links
 
Tajos pasākumos nekas un nekad nebūs labi. Tas ir sindroms- samaksāju un man pienākas. Tagad vediet mani un man ir pilnīgi po.
Atceros vēl krievu laikus, kad daļa no autobusa tā arī ārā neizkāpa. Piebrauc vienā vietā vairāki autobusi, no katra autobusa "pirmrindnieki" ātri saostās un pasākums jau turpinās starp autobusu gaisotnē.
Kā es negribētu būt busa šoferis :)
18.februāris 2012, 23:07 | links
 
Laaccuk, braucot ar svessu kompaaniju, nekad nezini, kas par putniem, te nevajag mineet tautiibas, jo abi divi labi.

Ar šoferi NG ir ''noveicies'' laikam otru reizi, vienreiz muus liidziigs izvizinaaja ekskursijaa - apmaldiijaas 3 priedees tepat LV :)

Ar villossanos neko nepanaaks, tik ilgaaks brauciens buus, ar dzeerussiem labaak pa labam, lielai dallai taapat kauns par sevi buus un autobusaa vairs nekaaps, jo no NG būs kauns , piellauju, ka taapat buus kaads saraksts, kurus NG vairs nennems, jo cik atceros, gandriiz katru reizi kaads pamaniijaas NG pieccakareet, nesamaksaajot vainu par taarpiem, vai ko citu nelaagu izstraadaat, bet nu gan buus labi, dusma paaries un brauks atkal....
18.februāris 2012, 22:52 | links
 
lacuks....krievu laikos ne taadi vien brinumi bij jaaredz.Reiz pat visu autobusu visu nakti milicijaa notureja.
18.februāris 2012, 22:23 | links
 
Tas tāpēc,ka vairumam braucēju tas bija ir un būs tikai plezīra brauciens.Ja vēlies normāli atpūsties un pacopēt,tad noteikti jābrauc ar savu kompanii.
:))
18.februāris 2012, 22:13 | links
 
Tiesi ta isteniba naudas zina man sanak tas pats atbraukt ar sievu ar savu dizeli! Pirmo reizi braucam autobusa. Nu i nakuj! Jabrauc ir ar privato auto! Sitas zupu bars ir neparspejams visas jomas!
18.februāris 2012, 22:11 | links
 
Nekas nav labāk kā 3-4 draugiem vai labiem domubiedriem pašiem aizbraukt un būt neatkarīgiem no visa un tad būs gan cope gan atpūta.....
18.februāris 2012, 22:11 | links
 
Lačuk, līdzjūtība tev! Man arī pietika ar vienu ceļojumu, lai sāktu domāt par to, kā organizēties un būt neatkarīgam ne no viena:(((
18.februāris 2012, 22:05 | links
 
Kadais raudai. Lab vakara uzeju smukas raudas un pieitu kuli pilnu. Bet brauciens ir pilnigs murgs! Parijusies pensionari bez smadzenem bauro un sola pa purnu visu celu. Neviens pagulet nevar.... Opjiem ap 80 bet parrijusies lidz nemanai. Man kauns ka esmu latvietis. Lieki piebilst kas darijas velesanu iecirkni. Visu atpakal celu 2. Stava ir +30 ja nevairak. 3 reizes gajam teikt lai nogriez mazak bet urla latviski nesaprot un laikam gribeja atriebties un tagad augsa smird pec gazes ....
Un visam pielikuma autobusa aizmugure viens sez ar plikam kajam un pipe!
Karoc es hujeju no sita brauciena! Neka personiga organizatoriem! Lieki piebilst ka no copes 3,5 h tika nogrieztas jo ieradamies 2,5 h velak un izvedejs pateica ka brauks pakal 16 bet NG pateicis lai pirmajiem brauc pakal 17 ko mums uz ledus neviens nepazinoja un tupa stavejom gaidijam karakatu. Viss butu ok ja taja laika nebutu bijusi labaka cope! Tagad esam sigulda cerams atrak sis murgs beigsies
18.februāris 2012, 21:59 | links
 
lacuks007:((
18.februāris 2012, 21:54 | links
 
Nu ta driz busim Riga ar FH autobusu. Si bija pirma un pedeja reize kad izmantoju sos pakalpojumus. Sakas viss ka jaizbrauc bija 2;15 bet izbraucam 4;35!!!!!Autobusam pa vidu karba atteica. Soferis pilnigs mudaks vai nu pedalis grida vai dod pa memajiem! Bremzes smird .... Labi iebraucam ezera ap 10 sakam copet! Keras blitkas lieluma asari un
18.februāris 2012, 21:51 | links
 
seedoo,tfu,tfu,tfu
18.februāris 2012, 21:28 | links
 
Jančukam un vabolītei , ne asakas, gaidam ar ziņām!!!
Par to bendzīna bori- arī tāds mums ir, tikai ar otru ekipāžu ceļoja-Izmērā 150! Pareizi saki 9 kilogramus uz pleca tā pagrūtāk būs staipīt:)))
18.februāris 2012, 21:23 | links
 
SKaties, daās lapas atpakaļ bija dziļuma kartes...izpēti ;)
18.februāris 2012, 20:21 | links
 
ā nu tad tas ezers laikam no tiem dziļajiem .... tad jau laikam verts aizbraukt ....
18.februāris 2012, 20:21 | links
 
Tas jau kā kurā vietā, bet es pārsvarā no 4-7 m copēju ;)
18.februāris 2012, 20:19 | links
 
cik tad ir tas vidējais dziļums???? un cik ir vidējais dziļums kurā notiek tā raustīšana (man ari gribētos aizlaist uz to peipusu tapec ta jautaju).
18.februāris 2012, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager