Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bija arī tā-(здравствуй чудо озеро)un kā stāvēja ar ģīmi ledū un līdz vakaram.
12.februāris 2012, 20:57 | links
 
kad veel mans vecteevs uz Peipusu brauca,onkulji nemaz no autobusa laukaa nekaapa:)
12.februāris 2012, 20:45 | links
 
Toni, ja ir cepums mega pakā, tad mēdz gadīties visādi.. Svaigs gaiss un cepums. :DDDD
12.februāris 2012, 20:42 | links
 
Pa nullēm Peipī nemēdz būt, var būt visādi ,bet iespaidi vienmēr paliek neaizmirstami...
12.februāris 2012, 20:40 | links
 
a, vienai no manām kompānijām šodien peipī kārtīgs ablamovičš.. par visiem 10000% pa nullēm..
12.februāris 2012, 20:22 | links
 
:) ronny, neesmu nekāds cilvēku "lečītājs",man tas nepatīk. bet tas ir vienkārši jauki ,kad savās praktiski neesojošās brīvdienās vari ar ģimeni, bērniem aizbraukt pie dabas un mazie "pipari" tā arī neierauga apkārtējo miskasti ,bērnam gribot negribot savs priekštats rodas un to ir grūti izdzēst... pietiek, copes saits, drusku uzvilkos, atvainojiet.
12.februāris 2012, 20:10 | links
 
:) ronny, neesmu nekāds cilvēku "lečītājs",man tas nepatīk. bet tas ir vienkārši jauki ,kad savās praktiski neesojošās brīvdienās vari ar ģimeni, bērniem aizbraukt pie dabas un mazie "pipari" tā arī neierauga apkārtējo miskasti ,bērnam gribot negribot savs priekštats rodas un to ir grūti izdzēst... pietiek, copes saits, drusku uzvilkos, atvainojiet.
12.februāris 2012, 20:10 | links
 
Nu ko, nakošreiz pirms došnās uz ledus izsniegs katram pa melnajam atkritumu maisam un autobusā ātrāk netiks iekšā kamēr nebūs aiz sevis visu sakopuši. Cepuma mīļotājiem ieteiktu padomāt par to, ka var arī tā uz kastes sēžot arī palikt, it sevišķi šādā aukstumā. Krievijā divus vīrus tā arī atrada sēzot blakus ar cepuma trauku pa vidu. Cienīsim savus līdzbraucējus un vietu kur copējam. Atvainojos visiem kuriem baltā autoubusa braucēji Ninā sagādāja neērtības un kauna sajūtu par piederību LV.
12.februāris 2012, 19:34 | links
 
Izprasijos-paldies.Pagajušogad kērām ap7-10km,tad nekas nav mainijies,tikai mēs vecāki palikām.
12.februāris 2012, 19:07 | links
 
tonis,ja redzes atmiņas nav,tad arī neko nesazīmēsi no galvas:))
12.februāris 2012, 19:05 | links
 
...Piecos kilometros jau var ,tāpat nesazīmēs...
12.februāris 2012, 19:03 | links
 
Neko nezinu,pats tur vairs nebraucu,bet vietas tur ir labas,vienīgais mīnus ka tālu jābrien.takā ne asakas trešdien tev.
12.februāris 2012, 19:02 | links
 
To es visu esmu izbaudījis vairākas reizes uz savas ādas,un tomēr kā ir ar Kolkju,gribu trešdien aizlaist.
12.februāris 2012, 18:59 | links
 
aric56,Kolkā ir tālu jājiet lai dabūtu zivi,ar 5km sāc domāt tik urbt.
12.februāris 2012, 18:57 | links
 
Aric56, cope un kārtība uz ūdeņiem- tās ir vienlīdzīgas paralēles!
12.februāris 2012, 18:49 | links
 
Divroci,mainīsimies paši un mainīsim apkārtējos...
12.februāris 2012, 18:39 | links
 
Jaa, beediigi kliist pa Peipi un atpaziit LV atkritumus. Neko jau mees tajos neizmainiisim. Aizvaaksim aiz sevis un pret sevi buusim patiesi. Neesam mees visi vienaadi .... :(
12.februāris 2012, 18:35 | links
 
Sveiki copmaņi.Vai runāsim par kārtību,vai par copes lietām.Es visu saprotu-pats ar sievu pirms copes stundām tīru Latgales ezeru krastus.Jautājums ir par Kolkju.Neredzēju nevieu atskaiti .Varbūt tur "nelaiž iekšā"DDD?
12.februāris 2012, 18:27 | links
 
Jeeska, noveelu Tev traapiit uz zivi ! Viss paareejais ....... atkritiis, kad Tu nokhersi tik daudz, nevajadzees raudaat ! :)
12.februāris 2012, 18:24 | links
 
Biju šodien Lilastē,cope nekāda, bet pa to salasīju vienu tukšo viskija un vienu standarta pudeli...
Tautieši,- cienīsim sevi,cienīsim citus un mācīsim un aizrādīsim citiem lai tie arī mūs ciena....Zviedrijā tiko kā izkāpjam no prāmja ,es lūdzu nemest beņčikus uz zemes...
12.februāris 2012, 18:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager