Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
to Vairis 30
Varētu, lūdzu, sīkām par Ozy uz Iphone, man kaut kā neizdodad atrast!
10.februāris 2012, 12:06 | links
 
piton man pagājušo gad no 10 iepakojumiem 1 kko knapi pasildīja! viņi vispār ir sūdi1 jāsāk ar būs pa 2ls tirgot maisiņu ar smiltīm!
10.februāris 2012, 11:17 | links
 
Ar ko un kā ir katra copmaņa paša ziņā.Asaris ari Peipusā ir asaris.Jem visu to pāšu ko šeit ēLVē.
:))
10.februāris 2012, 11:05 | links
 
vakar biju, kopaa 6,3kg viens asareens 320g divi 170g paareejie siiki un raudas....biju kalllastee ar kaajaam vilku kkaadus 2,5km.....bet kaada ir temperatuuras atskiriiba tas ir aarpraac, Smiltenee naktii bija -9,Tartu -17 un kallaste -28...uzas vnk! biju nopircis to roku sildaamo, atpleesu paku sakratiiju un nekaada reakcija nenotika!:D karoch traapiijies kkaads braakis man bija!:D
10.februāris 2012, 11:05 | links
 
joonnni
Tev ir veselas 360 lapas ko palasīt.
10.februāris 2012, 10:56 | links
 
Veči -copmaņi,sakiet,kas labāk Peipusā strādā.Es braukšu pirmo reizi,padalieties ar savu pieredzi.PALDIES.
10.februāris 2012, 10:30 | links
 
Vēl ir brīvas vietas braucienam uz Peipusu. Izbraukšana 1.00 naktī no Piedrujas ielas 5a, Rīgā. Braucam uz Ninu, ir sarunāta ievešana ezerā.Pirms izbraukšnas būs atvērts veikals.
t. 66000888
10.februāris 2012, 10:28 | links
 
Nu tā.Pabijām 3 dienniekā.Dzīvojāmies pa Ninu.Pirmajā dienā bijām ap sesto km.Rezultāts diezgan čābīgs-mazs asars,bet toties ciešama rauda.Meklējām visu dienu,bet rokās nedevās.Lucky lunku atradām tikai pašā vakarā un no tās tika izcelti 3 kg stundas laikā.Pirmās dienas rezumē--man 2kg,jaunākajam biedram 1,5kg,bet trešajam--4kg.Cope sūdīga-izmērs tāds pats.
Pienāca otrā diena.Atgriezāmies vakardienas labajā lunkā.Domājām,ka būs,bet...........nekā.Sākām meklējumus no jauna.Nu nedevās rokās zive:( + tam visam jaunākais biedrs ieurba gliemežvākā un Mora ir mierā.Otrs ieurba smiltiņās.....Barunals gandrīz mierā.Karoče--diena galīgā pakaļā,loma īsti nav + urbji nodzīti :(
Trešā diena. Esam starā,ka vēl ir cerība un 1,5 urbis uz trijiem:) Dzīvojāmies tagad pa 3. kilometru,bet nekā.Kāda rauda un mazais asars.Aiz lielās škrobes gājām tuvāk krastam.un ap 14,00 atradām zivi.. Tika izvilkti pāris labi asari un smuka rauda.Un tas viss tikai 1,5 km no krasta.Ja pie pēdējās lunkas būtu sēdēts visu dienu maiss būtu piesists pilns ar smuku zivi.
Galējais rezumē:Jaunākajam biedram--4kg,Man 7kg,bet trešajam 11kg.Tas ir 3 dienu kopsvars.Mazos asarus neņēmām.Galvenais jau piedzīvojums un tās jaukās izjūtas:)
10.februāris 2012, 09:23 | links
 
Paldies
10.februāris 2012, 08:55 | links
 
91ernis
Mēs iebarojām ar Sensas ziemas barību....laikam bija asaris, rauda...neskatijos. Protams motilis un baltie tārpi
10.februāris 2012, 08:53 | links
 
Varbūt kāds var pastāstīt ar ko iebarot raudu (izņemot matili)?
10.februāris 2012, 08:31 | links
 
Tas formāt 2ozf ko minēja Bumsis, diemžēl strādā tikai ar OziExplorer programmu.

Šo programmu droši var lietot tikai telefoniem, kuriem ir Window phone 6 versiju un iPhone (kuru ir izstrādājis izdevniecība "Jāņa sēta"). Pagaidām ir jāgaida, kad tiks pilnīgi pabeigts strādāt pie Android versija 1.10 (Beta) un izstrādāta jau pilnvērtīga versija.
10.februāris 2012, 08:27 | links
 
Ir programma kura pārtaisa /nokonvertē/jpg formātu uz 2ozf failu kuru var lietot navigātoros
man ir šis kartes jau nokonvertētas Diemžēl tas var pārsūtīt tikai ar skipe starpniecību
9.februāris 2012, 23:32 | links
 
Par Peipa dziļuma kartēm runājot! Varbūt kāds ir atradis veidu dziļumu skatīt navigatorā - piemēram telefonā ar gps?
9.februāris 2012, 22:56 | links
 
ķīsis ir prīma(tā saka), tikai fileja(laikam tas ir tas vēdres:D), ja uzliksi dzīvu vari vēdzeli negaidīt! Tā žurnāla bij rakstīts!
9.februāris 2012, 22:42 | links
 
Taisnība,vari pat nedaudz uzkāpt virsū,lai zarnu izspiež,un tad likt virsū.
9.februāris 2012, 22:41 | links
 
Uz vēdzeli var likt ūdu ar dzīvo zivtiņu, vai tomēr jāliek ir zivs gabaliņš? esmu dzirdējis, ka ķīsis ir laba ēsma vēdzelei, ta ir taisnība?
9.februāris 2012, 22:29 | links
 
Paldies seedoo! Nervi jau tā čupā, negulētas naktis, Peipis sapņos, gultā kā ezera plašumos... vot tik nesākt caurumus pa sapņiem grīdā urbt:))) Tiko paziņas atskaitijās par vakardienu - Ņinā kuri bija uz 2 km 8-11kg bet kuri uz 1 - 1,5km līdz 17kg raudu. Pārliecināts par sakāmo nēsu tāpēc ka pats lomu neredzēju.
9.februāris 2012, 22:27 | links
 
Imux, necepies, ja sāksi cepties nervu nepietiks:))) Diemžēl man tev nav ko ieteikt jo patsss vēl tur nēsmu bijis! Ne asakas tev!
9.februāris 2012, 22:14 | links
 
Lasu un nesaprotu ko jūs no tā ezera gribat, pag.gad pavilkāt- pietiek!!! Pats braucu uz turieni atpūsties, no ikdienas! Nekas tā nenomierina, kā pastaiga pa plašumiem, tagad jau uz motoķēdes:))) Pieļauju , ka šis gads parādīs, kas paliek uzticams ezeram , kas nē!
Izskanēja teksts par Pērnavu, nu redz, jau kāds sāk grozīt galvu, bet par lomiem runājot asars ir un labbbs!
Nav neviena teksta par vēdzelēm, vai tas jūs neinteresē?
Bumsim taisnība par sniegu uz ledus! Bet kamēr pats neredzēšu tikmēr tāpat, kā jūs palikšu neziņā!
Brauciet meklējiet, palūdziet , pielūdziet utt... domāju , ka savu tiesu noķersiet un par to arī būsiet laimīgi.
Ne asakas cīņu brāļiem!
9.februāris 2012, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager