Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Lielos akmeņus,uz kolkas pusi nebiju gājis.
5.februāris 2012, 17:13 | links
 
Paldies Vabolīt....vismaz kaut kāda info.Cik noprotu sēkli domā tos lielos akmeņus,vai smilšu sēkli uz Koljkas pusi??
5.februāris 2012, 16:16 | links
 
Vakar biju Ņinā.Vieni torasi uz sēkļa,ledus biezs arā augsts,patīkams laiks lai copētu.
5.februāris 2012, 16:14 | links
 
Varbūt kāds var pateikt,kas notiek Ņinā.Šogad vel neesmu ticis.Ceru uz nākošajām brīvdienām aizbraukt.Kurš te teica,ka Peipuss ir mazohistu paradīze?Tādiem copmaņiem jāsēž pie iekurta kamīna,un ezera vietā jātur priekšā spainis ar ūdeni...
5.februāris 2012, 16:01 | links
 
valdi taa arii daru,nekad neseezu ja apakshaa nekaa pratiiga nau,un nejau auksti man ir,apgerbs man ir labs,bet nepatik ka alingi rauj ciet,un aukla pie katra paceeliena no apledojuma jatiira,nu nau taa vairs normaala cope,4AKARS
5.februāris 2012, 14:51 | links
 
Par sestdienu. Šosezon pirmā reize.
Vieta - Saaritsa. Attālums līdz ~5km no krasta. Laiks auksts, bet ar attiecīgu apģērbu un ekipējumu šajā ziņā nebija nekādu problēmu. Teltī varēja pat bez cimdiem sēdēt. Ledus kādi +/- 40cm. Cope gan gaužām švaka. Ja neskaita dažas vidēja izmēra raudas un sīkos asarēnus, tad vairāk arī neko mums neizdevās atrast! Bet tas nekas. Ne jau tāpēc vairs tur neatgriezīsimies!Vēl pie visa, krastā braucot, pievīla tehnika. Kādu kilometru nācās pamatīgi pasvīt, lai tiktu krastā un tad vēl ne jau tur, kur stāv mašīna ....
Tiem, kas šogad taisās kaut reizi provēt braukt ar mašīnu uz ledus, iesaku pa visu apakšu vispirms uzlikt bruņas! Vismaz pie Saaritsas ir nereāli kaut kur tikt.
5.februāris 2012, 14:43 | links
 
Redzēju tavu lomu. Smuki :))
5.februāris 2012, 13:38 | links
 
nesala ne kājas, ne rokas. paldies Dievam, ka pūtiens nebija
5.februāris 2012, 13:36 | links
 
Redbull : Bet mēs tak Jums pirms braukšanas jau teicām : būs sals- sals rociņas,kājiņas,cope vēl nav utttt. Nu neklausa tak tie jaunie . Ehhhh -jaunība ,karstgalvība ,ietiepība .......................pats tāds biju :))))
Un kādam ir tak jādežūrē arī portālā :))
5.februāris 2012, 13:35 | links
 
cojs
Nevis sēž un gaida kad pienāks bet skrien urb un meklē zivi un tad nav ne auksti un ir kārtīgi lomi sēžot nekas nenotiek...
5.februāris 2012, 13:30 | links
 
urmaas, nu ja vieglāk jau mājās siltumā sēdēt nekā svaigā gaisā ;)
5.februāris 2012, 13:21 | links
 
vienam patīk māte, otram meita, trešam Peipuss jebkuros laika apstākļos :-)
5.februāris 2012, 13:21 | links
 
lidz turienei un atpakal man vis patika,bet makshkereet tados minusos nu galiigi nepatika,kautgan sakeram diezgan normaali,bet taa pa istam to copes garshu tadaa aukstumaa neizjutu
5.februāris 2012, 12:02 | links
 
Normāli cilvēki cepumā iekožas pēc copes,viesu mājā,nevis pie lunkas.:))))
Lai ari Peipim ir savs sharms,tomēr šādā salā tur copēt negribētu.Cope ir atpūta,nevis sevis mocīšana.
:)))
5.februāris 2012, 12:00 | links
 
turp un atpakļ ceļu pavadi komā?
5.februāris 2012, 11:58 | links
 
a kads labums ta no kompaanijas?tures man sildiitaaju pie alinga? :)
5.februāris 2012, 11:55 | links
 
tom cojs
kursh te par shmigu teica?
5.februāris 2012, 11:53 | links
 
dzershana un blitkoshana man ir divas nesavienojamas lietas,pec copes nau probleemu.peipis man arii loti patiik,visu laiku trinos kad tik atraak tikt,bet man patiik copi izbaudiit,nevis aizbraukt un no4akareeties
5.februāris 2012, 11:45 | links
 
Labāk ir sēdēt pie piknas bļodas,un nekad nepaliek tukša:)
5.februāris 2012, 11:39 | links
 
to cojs
neesi noķēris pareizo fīlingu ,vai arī kompanī sūdīga,arī esmu bijis baisos mīnusos un vēl sūdīgākā laikā, bet tas ezers pievelk stiprāk par magnētu.
5.februāris 2012, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager