Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
komunists.Šogad vēl neesmu uz ledus uzkāpis.Lomi visādi sākot 3kg-lielākais41kg.
2.februāris 2012, 17:13 | links
 
Kas ir mīkstie , no sala noraustījāties:))) Iepriekš te par teltīm runājāt , uttt. Ir tak jāmauc , ap devīto Omedu uziets cmuks asars!!! Par ievešanu no Igauņiem nav jau pirmā reize kad šie šķoba sejas!!! Bet kam ir sava tehnika uz priekšu, tikai paņemiet liekas sveces līdzi , man pagājušogad pie -32 divas gab Yamahai izsita HVZ !!!Vēju tak nekādu lielo nesola!!!
Par to zivju nodošanu:)))) Zinu ir pie veikaliem koka galdiņi, var mēģināt tur pastāvēt!!!
Ne asakas skarbajiem!!!
Vakarā būs jaunumi no manas motokomandas, pag, nevar sazvanīt varbūt čagu saņēmušies un aizmaukuši uz RU:)))
2.februāris 2012, 17:11 | links
 
Vabolīt un Pepusniek, kādi ir bijuši lielākie lomi un cik vidējais loms dienā?
2.februāris 2012, 17:09 | links
 
Peipusnieks,nav tika traki,es laikam arī tajā desmitniekā skaitos:))
2.februāris 2012, 17:02 | links
 
mjuniors, es un kādi 10 man pazīstami laikam piederam pie "nesaprātīgajiem"...
2.februāris 2012, 16:54 | links
 
sweiki..nav kads no balviem kas brauc uz peipusu????? piemestos benziina tiesai! ...28240913...
2.februāris 2012, 16:40 | links
 
nu ta beidzot jums saprāts ir ņēmis virsroku :D, a ta ieprieks lasu un nevaru nobrinities kur cik traki cilvēki, šādā likā labs saimnieks suni no mājām ārā pat nedzen :D
2.februāris 2012, 15:46 | links
 
Vabolīt, būs saldētās raudas :-)))
2.februāris 2012, 15:43 | links
 
sienaazis,atliekat braukšanu,un cepumu graušanu:)) Būs labs laiks,un cops ar...Laižam
2.februāris 2012, 15:27 | links
 
Par tāmbļitkām ne par 500 vilkšanu. Esmu švaks bļitkmans :(( BET pagāšgad noskatījos no viena matadora -šamējais sprauda uz bļitkas āķa zivs aci - rezultāti super. Izķesēju dažas acis un izspraudu motiļa vietā - gāja uz urrā !!! Tad uz savas vienīgās bļitkas uzspraudu asara filejas mazu strēmelīti - gāja kā pa konvejieri,tad uz fikso uztaisīju mini Ds-u -spraudu ašuka fil.stēmelītes -ar baigi lai gāja. Cik sapratu no tā bļitku štelles - leķis viņu sakacina bet ja galā kaut kas vēl smaržo pēc zives tad iesācējam rezultāts būs garantēts . Parasti es ar murmuli tirinu - bet tā bļitku štelle viennozīmīgi ir ātrāka .
2.februāris 2012, 15:01 | links
 
Gintsgg.
Ir gadījies Tavā pagalmā ar maistaru sarokoties.Tas notikās rudens pusē.Maistars V.S.O.P.spoli riktējis bij.
Iemet pastā tel.
2.februāris 2012, 15:00 | links
 
::)))) Oi OI umnjiks atradies ar saviem gudriem jautaajumiem !! ::))
2.februāris 2012, 14:27 | links
 
fuksafons, nekur neesmu aizgājis, bet neredzu jēgu ar pajoliņiem kašķeties. Varu tikai ieteikt - labāk izņem savu bildi un neplāties, ja reiz forumā uzdod stulbus jautājums...
2.februāris 2012, 14:20 | links
 
johansoons neko njesaka laikam buus aizsliideejis bildeeties !! :::))))
2.februāris 2012, 14:16 | links
 
sienaazi ne tu pirmais ne peedeejais kam atliekaaas brauciens uz sapnju ezeru !!! ::)) Naakamnedeelj buus +2-1 taakaaa viss priekshaaa !!! Lai uzsalstttttt !!!
2.februāris 2012, 14:14 | links
 
Paldies Faateriit ::))) Peipusaa gadaaas !!!!
2.februāris 2012, 14:12 | links
 
Vsjo, nekur nebraucam, viesnīcu atcēlām, vedēji ar tā negribīgi pie šiem mīnusiem ar to vešanu.
Pašlaik Kodaverē esot 23 grādi, sniedziņš sniegot un vējelis ceļoties, viesnīcas vīrs teicās, ka iešot vēl uz leju temperatūra.

sāpīgi konstatēt, bet pasākums atliekas.
2.februāris 2012, 14:11 | links
 
Fuksi - piem., es 500gr asari neesmu 10 gadi rokā turējis, a tev veseli 5 gab vienam...protams, ka neētiski tā lielīties :DD
2.februāris 2012, 14:09 | links
 
Ieliec johansoon savu godpilsonja seju profilaa lai varam papriecaaties !!! ::)))
2.februāris 2012, 14:09 | links
 
:) Tiem kam grūti laiki uz Peipusu nebrauc - nevar atāluties. Bezjēdzīgi cilāt šo jautājumu. Labāk par bļitkām parunāt...
2.februāris 2012, 14:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager