Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Ir Ir paprasi tik kautko kaadam taa uzreiz atradiisies kaads kam ir ko piebilst par eetiku par likumiigumu uttttt. IIsteniibaa ja nezin tad nezin !!!
2.februāris 2012, 14:06 | links
 
Grūti laiki, visiem vajag kādu lieku grasīti!
2.februāris 2012, 14:02 | links
 
Oi Oi !!! ::))) laaab laaaab samainiit savus 5cus 500 gr asarus pret 2.5 kg zandartu ar piemaksu. Un vispaar par eetiku neko nepajautaaju ::))
2.februāris 2012, 14:01 | links
 
Ja lieks, tad jālaiž vaļā un jāiet uz krastu... Šī lieta nav likumīga. Otrām kārtām nav ētiska no zolīda copmaņa viedokļa...
2.februāris 2012, 13:59 | links
 
Klau pacukst kaads kalastes tuvumaa kur kaadu asariiti lieku atdot ?? Paldies !!!
2.februāris 2012, 13:49 | links
 
Lbruno , tās kas no svina , interesē gan ziemas , gan vasaras , došu meistaram , lai taisa formas un tad jau lej cik vajag .Jā esi Rīgā , dod ziņu kur , es varu aizbraukt Tev pretī , un nažus meistaram arī nodošu .
2.februāris 2012, 13:47 | links
 
Praktiski,bļitkai jāpilda 2pamatfunkcijas,kuras panāk ar izsvarojumu+labi un pareizi iestellēti āķi.
Pārējais solista vai diriģenta ķepā.
Pats galvenais atrast zivi.Tupot teltī un gaidot copi uz panākumie neceriet.Ir aktīvi un intensīvi jātrādā.Ja esi uz zivs,tad kā lejā tā galā,kā lejā tā galā.Ja tā nav,atkal jauns āliņģis un viss notiek.
2.februāris 2012, 13:37 | links
 
Gintsgg
Par kurām tik slimīga interese?Par ziemas jeb vasaras?
Varētu pat rīt.Man Moras zobi iekrāti.Derētu Lielo maisteru apciemot.
2.februāris 2012, 13:27 | links
 
Nav tādu bļitku kuras noliek pie āliņģa un zivis pašas lec laukā :DD Mans bļitkas skolotājs man reiz teica
2.februāris 2012, 12:22 | links
 
Kā ir ar veikala bļitkām? Piemēram Salmo 3 Nr.? Kura krāsa labāk strādā peipusā?
2.februāris 2012, 12:08 | links
 
Bumam jau super bllitkas izdodas...meistars ar zelta rokaam!Cik skatijos, vinna bllitkas var drossi nnemt,bet daudz kas jau atkaraajas no passa bllitkotaaja.Suudiigam bllitkotaajam passa labaakaa bllitka nestraadaas!
2.februāris 2012, 12:06 | links
 
Lbruno , vai nevarētu sarunāt to svina sehuku dabūt uz īsu brīdi aizņemties ? Vajadzīgs paraugs , tad varētu noklonēt .
2.februāris 2012, 12:03 | links
 
Ir blekki,bet labi pastraadaajussi.Tik traki ar to blakus copi nav,esu sedejis ar blekki un man blakus ar murmuli.Velkam abi,tik ar blekki divreiz atraaka taa sstele un kalibrs labaaks.
2.februāris 2012, 11:58 | links
 
Sekuškas ,cirvji... tādas jākarina lejā,tā no ee foruma!
2.februāris 2012, 11:54 | links
 
Tādi bleķa gadabi vien ir :) šosezon ir plāns pievērsties bļitkām... Tā jau sportiski un un copes ātrums cits... Nav jāčakarējas ar motili... Bet nu tā jau ir kā NG saka, ja ieved kopā ar mormiškotājiem, tad bļitku laikam var likt malā. Tā viens paziņa teica: copē ar bļitku, pēkšni kā ar nazi nogriež. Paskatās viens jau ar murmuli pielīdis klāt... Asars uzreiz noreaģē. Kā tārpu saož tā bleķi vairs nevajag.
2.februāris 2012, 11:42 | links
 
No Jūrmalas kāds nebrauc uz Peipusu Kompānijas pēc varētu pievienoties Un ja brauc tad cik maksā
2.februāris 2012, 11:39 | links
 
Cik viņām biezums??
2.februāris 2012, 11:24 | links
 
Ess proveju tamboreet,bet man nesanaaca.Tass nemaz nav tik vienkaarssi.Ieliku albuumaa dazzas sekuhhas(kas nezina kas tas ir).
2.februāris 2012, 11:19 | links
 
Orest,pārlasīju Tevis rakstīto par "tamborēšanu".
Jā,vecie aborgēni darbojās ar diviem ķekšiem.Starp kuriem šņore uzņemas astotniekā.Nekādas papildus tītavas uz kāta.
Es arī strādāju ar ķeksi,bet tikai vienu.Izmantoju zivs vilkšanai un ātrai vietas maiņai.Otra ķekša vietā roka.Man sars vienmēr uz rokas un ķekša astotniekā.
2.februāris 2012, 11:13 | links
 
paldies peipusniekam par info kā nopirkt atļauju pilet.ee viss ātri, vienkārši un saprotami! :)
2.februāris 2012, 11:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager