Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
31.janvāris 2012, 22:46 | links
 
Tā ir ka padaudz cepumu saēdas.
31.janvāris 2012, 22:39 | links
 

Jau iet vaļā :DDD
31.janvāris 2012, 22:37 | links
 
Ir paklīdušas baumas, ka šogad SEB bankā pirktās licenzes peipī nebūšot derīgas. Derēs tikai tās kas ir noformētas caur internetu vai mob.t. Vai kas ir zināms par šo padarīšanu.
31.janvāris 2012, 21:57 | links
 
no kalastusinfo. ee par makšķerēšanas atļaujas iegādi-
Kredītkartes esamības gadījumā biļeti var arī iegādāties zvanot pa tālruni uz numuru 11 800 (maksa par zvanu 0,22 minūtē). Pakalpojums darbojas 24 stundas diennaktī un ir pieejams angļu, igauņu un krievu valodā.
vai kāds ir mēģinājis šo variantu???????
31.janvāris 2012, 21:55 | links
 
 
Visērtākais variants ir nopirkt no mobilā telefona iebraucot Igaunijā sk.kalastusinfo.ee krievu versiju
31.janvāris 2012, 21:27 | links
 
Baigi negribas lasīt visas lapas. Varbūt kāds var pateikt kā nopirkt caur internetu licensi? It kā skatijos pagājuša gada pamācību - http://www.copeslietas.lv/site/blogi/771-ka-nopirkt-licenci-peipusam-vietne-pileti-ee.htm ,bet šāda lapa vairs neeksistē

Paldies jau iepriekš
31.janvāris 2012, 21:23 | links
 
divrocim: pareiza doma pēc kustībām ne to vien var spriest:)))
31.janvāris 2012, 21:12 | links
 
Piekriitu.

Taapeec jau saakumaa tiek prasiits padoms, taas lietas radiitaajiem un lietprateejiem :), tikai tad tiek pirkts.
31.janvāris 2012, 21:06 | links
 
Ar bļitku tiešām ir kā ar instrumenta skaņošanu ... :) Pēc kustībām var spriezt par pieredzi ! :)
31.janvāris 2012, 21:06 | links
 
Ar bļitku "apjomiem" iesaku uzmanīties ! :) Nedaudz jau vajadzētu sajēgu kādu to mānekli vajag, jo ne visi derēs katrā vietā un laikā . Labāk jau ar pieredzējuša copmaņa ieteikumu un tad jau pašam radīsies nojauta.
31.janvāris 2012, 21:02 | links
 
Peec mana info, sniega nav daudz uz Ezera, vismaz 6dien nebija !!!
31.janvāris 2012, 21:00 | links
 
Kā ar sniega apstākļiem uz Peipja? Nebūs tā jābrien kā pagājušo ziemu? :)
31.janvāris 2012, 20:49 | links
 
Viss kaartiibaa :) Es jau esmu kaadu barinju paspeejis pasuutiit pie VIX, pirms lielaas copes, riitaa jaalaizh uz pastu pakaļ pacinai!!! jaacer, ka jaunaas blitkas straadaas ar atdeviiti :)
31.janvāris 2012, 19:05 | links
 
Ar bļitku ir tāpat kā ģitāru:)
1.Atrast asaru baru.
2.Mācēt viņus piesaistīt pie bļitkas.
3.Noskaņot asaram pareizo vilni lai šis sāktu rīt.
4.Viegli ir uzrakstīt,bet ne izdarīt.
Nu kautkā tā.
31.janvāris 2012, 18:22 | links
 
Mormene ir mormene bet arvien vairaak gribaas to asara agresiivo uzsitienu pa kaatinju !! Taadeelj censhos piestraadaat pie blitkoshanas maakslas !!!
31.janvāris 2012, 18:15 | links
 
Cik copmanju tik versiju !!! Man labaakie pagaajushaa gada lomi uz bumbinju ar sarkanu veederu un zalji dzeltenu virspusi.Ja zivs aktiiva tad lielaaku ja pasiivaaka tad mazaaku. Un ljoti labi straadaa bljitka ja runa ir par asaru un zendartu.Pavisam nejaushi uzieta bljitka no veciem kraajumiem viiles formas ar taakaa nogriestiem galiem. Ja kas VIX man sabuuveeja peec mana parauga un formes vinjam ir taakaa dabuut var pie Viktoora Smiltenee. Un vispaar pie bljitku meistara ir ko ieboliit !!! Ja vajag kaadam tel nr. varu iebljaut.
31.janvāris 2012, 17:56 | links
 
Šodien iesmējos... :-)
Dīvaina upe tā Narva - ar mašīnu drīkst, kājām nē...
31.janvāris 2012, 17:40 | links
 
Zeltīts banāns vai zaļi dzeltens piliens.
Raudai praktiski nekādas kratīšanas, man vislabākie lomi bijuši uz lēnu šūpošanu, laižot lejā vai arī uz pilnīgi stāvošu.
31.janvāris 2012, 17:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager